Binbaşı
26 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi günler,

Linux bazlı dedicated serverımızda ufak problemler yaşıyoruz. Bu işten anlayan arkadaslar hobi olarak loglara bir göz atmak isterse yardımlarına müteşekkir kalırım :)

Dm ya da buradan yazabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

İyi günler,

Ne kadar aradıysam da bulamadım. Bilgisayar bikaç dakikada bir sistem bildirim sesi veriyor. Ama bildirim falan yok. Arada bir dırıng edip duruyo  

Acaba bu bildirimi nasıl kesebilirim? Evet sistem bildirim sesini kapatabilirim ama neden bu bildirimi verdiğini de merak etmiyor değilim.

Selamlar, şu an kullandığım bilgisayarda
i5 2300
rx 460 2gb
8gb ddr 3 bellek var

Yeni bir kasa alayım diyorum. 4000 civarı +- bütçe belirlerdim.
Bilindik sitelerde satılan gamin kasalardan öneride bulunabilir misiniz? Bilgisayardan anlarım ama her gün yeni şeyler çıkıyor :)

Teşekkürler.
Selamlar
Bilgisayarda Pubg-Cs gibi oyunlar oynarken mikrofonunu kullanabileceğim, belki dışarıda da kullanabileceğim bluetoothlu ya da kablolu kulaklık arıyorum.
sony zx110 ve jbl t500 modellerine baktım ama sony için çok düşük model ve kötü yazmışlar, jbl de aşırı kırılgan bişeymiş.
Varsa önerebileceğiniz güzel zarif ve kullanışlı birşey alırım bi dal.
Dışarıda da kullanılabilecek ürün için dışarı ses vermemesi öncelik.
Hayırlı akşamlar.
Antalya'da lpg dönüşümü için güvenilir ve kaliteli bir montaj birimi arıyorum. Muhtemelen Atiker taktıracağım.
Farklı marka ya da model önerileri verirseniz sevinirim.
Teşekkürler.
İyi günler, madem i20'ye niyetlendik, işi en iyi siz bilirsiniz size sorayım.

Ben Batman'da öğretmenim, memleket de Antalya. Senede en az 4 kere bu yolu yapıcam, üstüne de yazın gezerim vs.

Şimdi, i20 1.2 mpi 2018 style ve sunroof dahil bayi 84 bin liraya veriyor.

Şu an 2014 model bir araç buldum, 60bin km de ve hiç tüp takılmamış, yüzde yüz motor. Bugün bindim ve radyonun üstündeki jelatini bile sökmemiş adam, devamlı kaskolu kullanmış zaten. Beğendim. Yine style ve sunroof dahil.Sanırım 60bin tl den aşağı bırakmayacak.

Size sorum şu, uzun süre kullanmış insanlar olarak bu aracı önerir misiniz? Uzun yolda üzer mi bu motor.

Ben donanımını sevdim, tok kapı sesi yok ama görünüş ve güzel :) Afedersiniz ama şimdiye kadar hep tok kapı sesi kullandım.

Motor hakkında çok çelişkiliydim ama alt devirde güzel ivme veriyor, 3. viteste de kendini hafif zorlamayla 90a attı.Ben çok hız yapan biri değilim, üzmeden uzun yolda 110da falan tutsun kendini yeterli benim için :)

Acaba bu araca bu para verilir mi? Ne kadar teklif etmeliyim?

Şahsen düşüncem tüp taktırmak. Hangi marka önerirsiniz ve fiyatlar ne durumdaadır ne kadar maliyete girerim ve hatta tüp taktırmaya değer mi ? Hafif hırpalayarak kullandım, 2km de 6.7 gösterdi, biraz yanılsın 7 litre yakmış olsun.
100k'da 2011 model 1.6 ds3 dsport 1.6 benzinli manuel vites araç. 45000 lira fiyat arkadaşlar sizce alınır mı?
Açıkçası bu araç benzini içer gibime geliyor pek de bilgi edinemedim açıkcası. Daha ekonomik bir araç bakıyorum ama uzun yolda 5 litre gibi bir rakam diyorlar ki 1.2 motor i20 bile aynını yakıyor. Fakat eksisi, bu araç lpg ye uyumsuz. Yani bikaç ay sonra lpg takarım da diyemiyorum :)
Fiyat ve yakıt tüketimi hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
İyi günler.
Bu aralar araç bakanların sıkça arasında kaldığı araçlar olsa gerek, belki de klasik bir soru ama yine de yorumlarsanız sevinirim.
Ben mi yanlış ilanlara bakıyorum yoksa paramızın değeri mi kalmamış anlayamadım, yukarıdaki araçların neredeyse bomboş olanları 2011 (7 yaşında) 150k km civarı olanlarına insanlar 45 falan istiyor. Bomboş.
Ben 2011 yılında 22 bine sunroof harici full dolu 1.4 dizel Seat Cordoba almıştım, şu an bu donanımda araba zaten yok da, olanı da 50 bin civarı.
Doğuda öğretmenim, Antalya'dan yılda birkaç defa uzun yolum olacak, bunun harici 40 bine kadar bir araç bakıyorum. Genellikle karşılaştıklarım yukarıdaki modeller fakat hangisine hangi fiyatta yoğunlaşsam bilemedim.
i20- 2012 100 bin civarı 40bin buldum ama 1.2 benzinli, sanırım tüp takmak gerekcek.
Corsa- 2011-2012 bulunabiliyor 130binde falan, cdti motor.
İbiza- İbizalar resmen ateş pahası olmuş, polo öldürücü olan bu araba için poloya bakamayanlar bakıyordu ama artık buna da bakılmıyor:) Bunun da 0.9 motoru falan bulunuyor ama çok kötü bir motor.
Fiesta- Trend donanım tam bir ölüm. Herkes kafasına göre fiyat yazmış bu araca. 40k civarına 2011 titanyum donanım bulunamıyor malesef.

Siz olsanız hangisi üzerine yoğunlaşırdınız? Şahsen stok donanım 7 yaşında araçlara 40k para vermez biraz koyuyor ama napalım piyasa bu olmuş.
Arkadaşlar, içindeki yazıları değiştirmek istediğim bir led tabela mevcut.Acaba bu işten anlayan arkadaşlar özeli bir yeşillendirebilir mi?
İnternette bi arama yaptım ama işimi göremedim bir türlü.
Selam
Bu tvyi bir süredir takip ediyorum, youtube da araştırırken şöyle bir video denk geldi yeni atılmış, acaba bu konuda bilgisi olan var mı, tvyi alırken açmadan anlayabilir miyiz böyle birşey varsa
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.417
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 15.781 (Bu ay: 374)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 180 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.