Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hako7445

Hocam ufak bir yanlış anlaşılmadan dolayı iki gün önce restart attım telefon brick oldu işlemler döndü başa. Volte den yana şüphem yok yüzde 90 olacakta bu root işlemleri için bekleme süresi biraz sıkıcı. Samsunun saçma sapan işlerinden biri daha işte.

Hay allah kötü olmuş neyse geç olsun güç olmasın. O zaman sonucu bildirirsiniz zaten sanırım ama eğer başarılı olursa bir kılavuz hazırlar siteye eklerseniz hepimiz faydalanmış oluruz eğer sizin içinde uygunsa
  • AstraGsi kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam sonucu bildirir her türlüde yardımcı olmaya çalışırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Arkadaşlar bu note fe nin tr garantilisi yok sanırım. Delta mı almalıyız ya da başka ne var garanti. Birde içinden orijinal kılıf çıkmıyor diyorlar. Hangi satıcıdan almalıyım??

Türkiye garantili yok , ben hepsiburada demirelktronik firmasından aldım çıkmadı kılıf kutu içerisinde kılıfın olması gereken kutu var ama içi boş orada yorumlar var çıktı diyenlerin aldıkları firmaları tercih edin bende yorum yapmıştım demirelektonikten aldım kılıf çıkmadı başka firmaları tercih edin diye ama yorumu yayınlamadılar olumsuz bir şey yazınca bir de firma ismi vererek yayınlamıyorlar müşteri hizmetleriyle kaç kere yazıştım kural diyorlar sildirdim hesabı kurtuldum.
  • afhaktan A kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeş sağolasın. Bi araştırayım bari. Delta garantili mi seninki. Birde mi6 yerine note fe alsam pişman olur muyum. Çift kamera snap825 falan...?

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Sizin telefonlarda son güncelleme kurulu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @immortal -- 15 Şubat 2018; 10:22:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Sizin telefonlarda son güncelleme kurulu mu?

ben kurmadım, hatta bir çok programıda güncellemedim. memnun olduğunuz cihazı ve programı güncellemeyin derim.
  • Arkadaşlar bakın note 8 in samsung bayi satış fiyat 5299 TL. İnternet satış fiyatı da 5400 TL

Eğer bizim telefonu samsung Türkiye getirmiş olsaydı satış fiyatı 3900 ile 4100 arası olacaktı.

• quote:

Anladım kardeş sağolasın. Bi araştırayım bari. Delta garantili mi seninki. Birde mi6 yerine note fe alsam pişman olur muyum. Çift kamera snap825 falan...?

mi 6 ve note fe... beklentilere göre değişir, çok farklı zevklere hitap eden cihazlar. benim beklentimi note fe karşıladığı için tereddüt bile etmedim. kıyaslamam 2 sn sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

İstediğiniz olay şu olabilir mi? Çünkü yazılanlardan anladığım en yakın olay budur...

https://youtu.be/CnA0sOEU7Rg

Video sadece bağlantıya sahip olanda açılıyor... Az önce hazırladım... İstenilen bu değilse belirtin kaldırayım. Boşa durmasın orada...

Çalışmanız için teşekkürler.

Evet, bunu denemiştim. Bunun markerı sadece metinleri işaretliyor. Yani fotoğraflardan pdf oluşturulduysa marker/fosforlu kalem işe yaramıyordu diye hatırlıyorum.

Sanırım bu Samsung'un uygulaması.

Yani fotoğraflardan pdf oluşturulduysa marker/fosforlu kalem işe yaramıyordu diye hatırlıyorum.

Bu kısmı anlamadım, ne alakası var... Bilgisayarda atıyorum illustrator veya word dosyasını pdf ye dönüştürünce oluşan dosyada mı işe yaramıyor diyorsunuz, yoksa cep telefonunda fotoyu çekip, pdf olarak kaydetme işleminden sonra mı işe yaramıyordu diyorsunuz.

Tam olarak yapılmak istenileni açıklayabilirseniz ona göre deneyelim ya da şu dosyada çalışmıyor diyorsanız belki ilgili pdf de bir güvenlik kısıtlaması yapılmış olabilir. Yani olay programla değil, pdf nin kendisiyle alakalı bir sorun da olabilir.

Ben albüm firmasında çalışıyorum. PhotoBook.. Bizim kendi uygulamamızda oluşturulan albümler pdf olarak baskıya aktarılıyor. Az önce sadece fotolu olarak programda oluşturulan pdf yi cep telefonuna yolladım, denedim, sıkıntı yok, farklı isimle kaydet deyip, tekrar dosyayı açıp kaldığınız yerden işlem yapabiliyorsunuz. Yine Adobe Illustrator programında en eski pdf versiyonu (programın desteklediği pdf 6.0 versiyonu) olarak dosyayı kaydedip 3 sayfalı olarak attım telefona, ama yine işlem yaptı.... Yani yine istiyorsanız video ile de gösterebilirim. PDF ye yaz programı her istenileni yapıyor şu anda....

Program ismi youtube da açıklamada da yazdığım üzere Write on PDF , dileyen play storedan inidirip deneyebilir, reklam çıkmıyor bu arada, ayrıca ben pdf leri görüntülemek için ekstra bir programda kullanmıyorum. Tabi pdf yapma işlevini bu program sağlamıyor. PDF dosyaları üzerine not almayı kolaylaştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: afhaktan

quote:

Arkadaşlar bu note fe nin tr garantilisi yok sanırım. Delta mı almalıyız ya da başka ne var garanti. Birde içinden orijinal kılıf çıkmıyor diyorlar. Hangi satıcıdan almalıyım??

Türkiye garantili yok , ben hepsiburada demirelktronik firmasından aldım çıkmadı kılıf kutu içerisinde kılıfın olması gereken kutu var ama içi boş orada yorumlar var çıktı diyenlerin aldıkları firmaları tercih edin bende yorum yapmıştım demirelektonikten aldım kılıf çıkmadı başka firmaları tercih edin diye ama yorumu yayınlamadılar olumsuz bir şey yazınca bir de firma ismi vererek yayınlamıyorlar müşteri hizmetleriyle kaç kere yazıştım kural diyorlar sildirdim hesabı kurtuldum.

Biz de arkadaşa aldık oradan kılıf çıktı .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

mi 6 ve note fe... beklentilere göre değişir, çok farklı zevklere hitap eden cihazlar. benim beklentimi note fe karşıladığı için tereddüt bile etmedim. kıyaslamam 2 sn sürdü

Ben de note fe istiyom aslında muhtemelen note fe alıcam mi6yı eledim ama garanti olayı düşündürüyor beni sonuçta resmi garanti değil parayı çöpe atmak gibi geliyo...

• quote:

quote:

quote:

Ben de note fe istiyom aslında muhtemelen note fe alıcam mi6yı eledim ama garanti olayı düşündürüyor beni sonuçta resmi garanti değil parayı çöpe atmak gibi geliyo...

Yıllarca garantisiz yurt dışı telefon kullandım çok sorun yaşayacağını sanmıyorum, zaten servisler hemen getir ücretsiz bir şekilde problemini çözelim demiyorlar.

Eşimin note 5 ekranı için bin tl istedi servis.bende gittim 700 tl ye sıfır vestel venüs aldım.

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Note 5 e ne oldu.. aliexpressden ekran alıp kendinde takabilirsin... 300 e falan gelir tahminimce...

• Evet "Write on PDF" uygulaması Samsung'un kendi uygulaması. Belirli Samsung modelleri dışındaki cihazlarda çalışmadığı için şuan deneyemiyorum. Ben PDF oluşturmadım. Taranmış PDF kitaplarda işlem yapmak istedim. (Aslında satın aldığım bir kitabı kendi kullanımım için Androidde Office Lens ile PDF'e dönüştürmek istedim ama çok vakit alacaktı ve düzgün bir şey olmayacaktı. Bunu araştırmak ayrı konu. Nette var bir taranmış ama hem boşlukları doldurupta taramışlar hemde eski baskı ve farklar var.)

Bir Galaxy Note ile video kaydı yapıp demek istediğimi anlatmam lazım.

Bu arada bu uygulama çok hoşuma gitti. Sanki olacak gibi. PDF Viewer - Oku & Düzenle
    Kalem seçili iken çift parmakla zum yapabiliyorusunuz. Yine çift parmakla safyayı kaydırabiliyorsunuz. Acrobatta bu yok.
    Yalnız sadece metinleri fosforlu kalemle markalıyor. Fotoğraflardaki yazıları ve diğer kısımları markalamanız mümkün değil. Hatta opacity seçeneği olmadığı için kalemi bile markalama için kullanmak mümkün değil. Markalamayı dözardı edersek iyi duruyor.

"Samsung Write on PDF" bunda çift parmak olayı var mıydı dikkat etmedim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pspdfkit.viewer&hl=tr

• Arkadaşlar çok konuşulmuş ama yeniden başlatınca kapanıyor bunun çözümü yok mu acaba
  • quote:

quote:

Geçen hafta migrostaydım. Birisi mi6 yı inceliyordu alacak yüksek ihtimal. Yanında da siyah renk bizim telefon gelmiş kutulu. Benim telefonu gösterdim methettim. Abi çok büyük o bana dedi.

Ekran 5.7 olmasına rağmen telefonda sadece 8mm fark var..Bilmiyor yüksek ihtimal...

• Arka Kamera ayarlarını 16:9 yapıyorum. Telefonu kapatıp açınca 4:3 yani en yüksek olarak açılıyor kamera. Diğer kullanıcılarda da böylemi acaba.
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    biraz mantıklı yorum yapın, 3300 gibi rakamlara note 8 (ithalatcı garantili) satılırken, samsung garantili bile olsa kimse 3900-4100 civarına note fe almazdı. şu anki note fe nin 2200 civarı olan fiyatı gayet normal. sonuçta orijinal üretilmiş halinden taviz verilmiş bir ürün(pil ve daha bizim bilmediğimiz şeyler)

ayrıca illa samsung tan almak zorunda değilsiniz.aynı telefonu biraz piyasa araştırması yaparak yine samsung garantili olarak 1400 tl daha uygun bir fiyata almak mümkün. https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-8-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000007PTJL?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=Cj0KCQiA_JTUBRD4ARIsAL7_VeUlFtPTs4ZvILnkN0bJc5ONqgw-cTr0EPHAaa4nJBv4138zamFYx2IaAnryEALw_wcBhttps://www.incehesap.com/samsung-galaxy-note-8-64-gb-gri-fiyati-36926/?gclid=Cj0KCQiA_JTUBRD4ARIsAL7_VeWXte9xEYuAjG23skjazYLsXeo2md-1ynfqsy5QcJXTHqWyqC_l0T8aAsScEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airporter -- 15 Şubat 2018; 13:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Evet "Write on PDF" uygulaması Samsung'un kendi uygulaması. Belirli Samsung modelleri dışındaki cihazlarda çalışmadığı için şuan deneyemiyorum. Ben PDF oluşturmadım. Taranmış PDF kitaplarda işlem yapmak istedim. (Aslında satın aldığım bir kitabı kendi kullanımım için Androidde Office Lens ile PDF'e dönüştürmek istedim ama çok vakit alacaktı ve düzgün bir şey olmayacaktı. Bunu araştırmak ayrı konu. Nette var bir taranmış ama hem boşlukları doldurupta taramışlar hemde eski baskı ve farklar var.)

Bir Galaxy Note ile video kaydı yapıp demek istediğimi anlatmam lazım.

Bu arada bu uygulama çok hoşuma gitti. Sanki olacak gibi. PDF Viewer - Oku & Düzenle
    Kalem seçili iken çift parmakla zum yapabiliyorusunuz. Yine çift parmakla safyayı kaydırabiliyorsunuz. Acrobatta bu yok.
    Yalnız sadece metinleri fosforlu kalemle markalıyor. Fotoğraflardaki yazıları ve diğer kısımları markalamanız mümkün değil. Hatta opacity seçeneği olmadığı için kalemi bile markalama için kullanmak mümkün değil. Markalamayı dözardı edersek iyi duruyor.

"Samsung Write on PDF" bunda çift parmak olayı var mıydı dikkat etmedim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pspdfkit.viewer&hl=tr

Siz aldığınız kitabı söyleyin hele bi, bendeki arşivde varsa size pdf olarak göndereyim, bitsin bu dert...

• airporter kullanıcısına yanıt
    :)

Merak etmeyin aynı taraftayız. Ben sadece samsung Türkiye getirse idi samsung bayi satış fiyatı bu olurdu dedim. Gider oradan alırdım demedim ki...

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.