Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 88 TL N11 Cekle 2084 TL Geliyor suan. 75 TL Bonusu var. Satici Cepal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu ekranını tam kaplayan ekran koruyucu tavsiyesi var mı?
    Şöyle bir ürün buldum ama 30 tl çok pahalı film için, örnek filmlerde s7 edge de güzel duruyor ama yapabilir miyim bilmiyorumhttps://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-note-7-fan-edition-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-body-P128438623

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdStrom -- 14 Şubat 2018; 19:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

pdf i fotoğrafa çevirince verim alınamaz mı?

her foto için tek tek düzenlemek aşırı vakit kaybı. yani benim icin ozellkle denemele sınavların da pdf sayfalarini resim yap kaydet snra ac galeride duzenle vs ölüm yani. Ben bulamadım hi uyelik tarihime konularima takıldığım forumlara bakın aram teknolojiyle epey iyidir. room root hic korkmam yapıştırırm ya varya neler denedim ama yok vazgeçtim en sonunda tablette pdf çözmeyi birakttm whatsuptn gelen soruları cozerdm galeride editleyerek. Niye yok inan bilmiyorum ama istersen bi adobe reader ile PDF açıp düzenlemeye çalış sorunları gör yani kanser sebebi

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

her foto için tek tek düzenlemek aşırı vakit kaybı. yani benim icin ozellkle denemele sınavların da pdf sayfalarini resim yap kaydet snra ac galeride duzenle vs ölüm yani. Ben bulamadım hi uyelik tarihime konularima takıldığım forumlara bakın aram teknolojiyle epey iyidir. room root hic korkmam yapıştırırm ya varya neler denedim ama yok vazgeçtim en sonunda tablette pdf çözmeyi birakttm whatsuptn gelen soruları cozerdm galeride editleyerek. Niye yok inan bilmiyorum ama istersen bi adobe reader ile PDF açıp düzenlemeye çalış sorunları gör yani kanser sebebi
    http://pdftoimage.com/tr/

bu siteden pdf nizi fotoğrafa dönüştürebiliyorsunuz çok rahat biçimde. Ben sık sık kullanıyorum bu siteyi. Koca kitabı 1 dakikada fotoğraflıyor her sayfasını ayrı fotoğraf yapıyor

Bu telefonu bende çok beğendim keşke alabilecek param olsaydı. Alanlar şanslı gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 14 Şubat 2018; 19:44:39 >

• arkadaslar resimlerdeki gibi android core apps diye bir sey cikti. bataryayi somuruyor. son uc gundur var. anlam veremiyorum. bes bucuk saatlerden ekran suresi cok dustu. kisiler uygulamasiyla ilgili bir sikinti sanirim. cozum yontemi nedir lutfen yardim edin.

• İstediğiniz olay şu olabilir mi? Çünkü yazılanlardan anladığım en yakın olay budur...

https://youtu.be/CnA0sOEU7Rg

Video sadece bağlantıya sahip olanda açılıyor... Az önce hazırladım... İstenilen bu değilse belirtin kaldırayım. Boşa durmasın orada...

• quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

İstediğiniz olay şu olabilir mi? Çünkü yazılanlardan anladığım en yakın olay budur...

Video sadece bağlantıya sahip olanda açılıyor... Az önce hazırladım... İstenilen bu değilse belirtin kaldırayım. Boşa durmasın orada...

aynen bu eğer donma vs gibi sıkıntıları yoksa baya güzel duruyor. Buna hiç denk gelmemiştim. Video da yaptığına bakılırsa pdf üzerinde çizme yazma ekleme vs sorunsuz yapılıyor. Eline sağlık valla ben dgs yi kazandm Allah a şükür ama aof çalışıyorum tablette işe yarar baya. program adı nedir acaba hiç tanıdık gelmedi menü vs .. eline sağlık bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Selam

İş yerinde çok sık kullanıyorum. Gayet başarılı bir çok formatı birbirine dönüştürebilirsiniz. İşinizi görür inşallah.

https://smallpdf.com/tr

• quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

telefonu ekranını tam kaplayan ekran koruyucu tavsiyesi var mı?
    Şöyle bir ürün buldum ama 30 tl çok pahalı film için, örnek filmlerde s7 edge de güzel duruyor ama yapabilir miyim bilmiyorumhttps://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-note-7-fan-edition-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-body-P128438623

Öneri yok mu? Aliexpress'ten sipariş verdim ama acil Türkiye'den almam gerek bir iki gün içinde

• Bende de 88 TL lik kupon var, ücretsiz yardımcı olabilirim isteyene.

• ColdStrom kullanıcısına yanıt
    Bence ekrani çevreleyen değil de. Normal ucuza bir şey alın. J7 Pronun galiba uyuyormuş idareten onu kullanın ben de sipariş ettim .

• sewerman S kullanıcısına yanıt
    hocam ayarlardan uygulamalara girin o çekirdek uygulamalar orda varsa onu bulun kayıt yerine tıklayın verilerini bi temizleyin google hizmetleri fazla kullanıyordu ben bunu yaptım düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

İstediğiniz olay şu olabilir mi? Çünkü yazılanlardan anladığım en yakın olay budur...

Çalışmanız için teşekkürler.

Evet, bunu denemiştim. Bunun markerı sadece metinleri işaretliyor. Yani fotoğraflardan pdf oluşturulduysa marker/fosforlu kalem işe yaramıyordu diye hatırlıyorum.

Sanırım bu Samsung'un uygulaması.

• Hocam bu ara ne olduysa çok geç geliyor aliexpress'ten. 2 ay önce verdiğim siparişler yeni geldi ondan ne zaman geleceği çok belirsiz, filmler falan var ama onlar için de yanlar hemen kalkıyor yazıyorlar kararsız kaldım
    Benimde ekran filmleri geldi ama onlarında kenarları yapışmadı çöpe attım. Şu kenarları yapışan film olayını halledemeyecez heralde. İki farklı yerden aldım yumuşak yazan ikiside olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sewerman

arkadaslar resimlerdeki gibi android core apps diye bir sey cikti. bataryayi somuruyor. son uc gundur var. anlam veremiyorum. bes bucuk saatlerden ekran suresi cok dustu. kisiler uygulamasiyla ilgili bir sikinti sanirim. cozum yontemi nedir lutfen yardim edin.

Bende de aynı durum var .

Android sistemi %16

Android çekirdek uygulamaları %12

Android OS %7

cihaz boşta %7

Ekran %15

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben bir tane kavisli koruyucu sipariş vermiştim maksimum 2 hafta sürmüştür gelmesi. Onlar olmadı yanları kalktı şimdi 2 farklı koruyucu daha sipariş verdim. Biri kavisli diğeri ince normal.

• Arkadaşlar bu note fe nin tr garantilisi yok sanırım. Delta mı almalıyız ya da başka ne var garanti. Birde içinden orijinal kılıf çıkmıyor diyorlar. Hangi satıcıdan almalıyım??

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

hocam ayarlardan uygulamalara girin o çekirdek uygulamalar orda varsa onu bulun kayıt yerine tıklayın verilerini bi temizleyin google hizmetleri fazla kullanıyordu ben bunu yaptım düzeldi.

Hocam ne oldu Volte mevzusu ? Cihazı yeniden başlattınızmı ? Arap firmwarindeki CSC ile malezya romunu birleştirmiştiniz sanırım ?
  • AstraGsi kullanıcısına yanıt
    Hocam ufak bir yanlış anlaşılmadan dolayı iki gün önce restart attım telefon brick oldu işlemler döndü başa. Volte den yana şüphem yok yüzde 90 olacakta bu root işlemleri için bekleme süresi biraz sıkıcı. Samsunun saçma sapan işlerinden biri daha işte.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.