Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: User Friendly

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: sertagin

arkadaşlar merhaba. telefona format attım. adhell çalışmıyor license activation failed hatası veriyor. buna maruz kalan var mı? yardım ederseniz çok sevinirim.

Benimde başıma geldi uğraştım uğraştım çözemedim programı kaldırdım en son

adhell son güncellemeyle çalışmıyor diye hatırlıyorum.

ben güncellemeyi yaptım, 1 dakika öncede adhelli açtım sıkıntı yok çalışıyor görünüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doktoratik

Bu animasyonlu gif alırken saniye ve mb kısmını kayıt etme olayını çözebilecek olan var mı? Tek çare sıfırlamakmı?

yanlış hatırlamıyorsam bu sorun canlı mesaj olayı ile ilgili apklerin tamamını yüklediğinde oluşuyordu. onları kaldırarak deneyebilirsiniz, olmazsa format.

şimdi ben de denedim aynı sorun oluşmuş bunu bi çözmek lazım acaba bu "akıllı seçim" in sistem dosyalarını bulup yeniden kursak düzelir mi sonuçta canlı mesajı da sistem dosyasıyla yükledik

ayarlar-uygulamalar-3 nokta-sistem dosyalarını göster-akıllı seçim-üç nokta-güncellemeleri kaldır şeklinde ilerlediniz mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba. telefona format attım. adhell çalışmıyor license activation failed hatası veriyor. buna maruz kalan var mı? yardım ederseniz çok sevinirim.

ben güncellemeyi yaptım, 1 dakika öncede adhelli açtım sıkıntı yok çalışıyor görünüyor...

peki adhellin de son sürümü mü?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk burada paylaşıldığında kurmuştum, sürümünü falan bulamadım...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk burada paylaşıldığında kurmuştum, sürümünü falan bulamadım...

açıkçası neredeyse hiç kullanmadığım için bir an acaba bana zamanında güncelleme mi gelmişti diye düşündüm, sonuç olarak kullanıyorsanız siz öyleyse herkes kullanabilir.

• Beyler bu telefon da ortalama kullanımda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu yabancı bi forumda da okudum ama bu şekilde ilerlenmiyor malesef uygulamaları seçince üç nokta çıkmıyor ???
  • telefondan almak isteyen varsa n11 de 88 tl indirim kuponum var.. ücretsiz.. bir kişi daha alsın
  • burakyilmaaz B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de iki farklı çeşit spigen var. Bunu sert plastik ve telefonun görünümünü bozmadığı için tercih ettim.Zaten 10 liralık bişey..Arada canım sıkıldımı değiştiririm.Siz ne güzel bedavaya almışsınız güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note fe nin tek sim slotlu modeli var mı. Her sitede cift sim kartlı yazıyor. Çift simli modelde tek sim kullanıp sim kart yok vs gibi bildirim veriyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Merhaba,
    Note FE'yi kalemi ve PDF için almayı düşünüyorum. Amacım PDF kitapların üzerine kalemle yazmak, fosforlu kalemle metni çizmek gibi işlemleri yapmak istiyorum. Bazen ekranı ikiye bölüm ekranın bir kısmından pdfi takip edip cevabı ekranın diğer yarısındaki kısma yazmak (1-2 cümle).
    Bana bu iş için ne kadar yardımcı olur? Yoksa eziyet mi olur?

Dün bir tanıdığın Note 3'ü ile 10-15 dakika anlattığım mevzuyu deneme şansım oldu. Sanırım kalemi sıkıntılıydı, biraz fazla bastırmak gerekiyordu. Bu bende olumsuz izlenim bıraktı.
    Ayrıca Acrobat Reader ve Samsung'un kendi PDF uygulamasını denedim. Çok kullanışlı gelmedi bunlar.

Öneriniz, tavsiyeniz var mı?

hocam ben bu iş için samsung tab 10.1 aldım kalemli. dgs çalışırken pdf üzerinden soru çözmek icin ama maalesefki 10larca belki daha fazla program denememe rağmen bu işi hakkiyla yapan yok. bu sorun tabletle alakalı değil. yani mesela whatsup üzerinden gelen sorulari galeridr açıp düzenle deyip 10 numara çözüp atiyordum ama maalsefki pdf programlari yetersiz. ki ben hatta adobe yi aylık ücret ödeyerek satin almıştım ama o bile verimli. programlar hep sıkıntılı. normal de beklentim şuydu. deneme sınavlarını pdf olarak indiricem sonra açıp üzerinde kalemle pat pat soruları çözücem. ama iste bu maalesef android de imkansız. bunu saglayacak verimli program yok. nitro foxit ne varsa yüklemiştim. bunu yapan ios da ve Microsoft ta var. kısaca o iş için alma hocam:) benm gibi teknoloji manyağı bile bıkmıstı ki 10.1 samsung tablet note fe yi 5 e katlar:) hee pdf okuyacağım belki bi kaç ufak isaretleme yapicam dersen eyvallah ama daha fazlası yok

iosta ve microsoftun mobil ayağında kullandığınız programların adı neydi? ben muadilinin androidde bulunabileceğini düşünüyorum zira.

Microsoft zaten Windows 10 tabletti normal adobe vardi dokunmatik olanıydı sadece. ios dakini hatırlamıyorum ama emin ol yok. gangarabed gibi müzik aleti programi iostaki gbi nasil hic anroidde yoksa oda yok maalesef. baya uğraştım tabletim duruyor denk gelirseniz kurarim tekrar

• memothegreat kullanıcısına yanıt
    5.30 6 saat

• -Bluee - kullanıcısına yanıt
    Şuan yazışmalarla beraber Tuketi Hakem Heyetinde dosyalar

• Kalem isteyenler.....note8 kalemi birebir uyumludur.aliexpress ve gittigidiyorda yaklaşık 65 tl ye satılıyor.bilginize.....

• merhaba arkadaşlar,

bende 1 aydır kullanıyorum 2.280'e aldım siyah rengini hepsiburadadan ve demirlektronik firmasından bende de kılıf çıkmadı, kaç kere yazdım ama reddettiler hep bende hepsiburada hesabımı sildirdim içimi iyice döktükten sonra. kılıf kutusu geliyor ama içi boş kılıf ucuz değil ama kılıf için de geri göndermedim temiz ve dikkatli kullanıyorum genel olarak ama biraz narin telefon ama çokda kaliteli. Telefon gayet güzel note 2 ve note edge den sonra ciddi fark var arada, çift sim kartı sadece denemek için iki hat taktım ve kullanan için kesinlikle yazılımı çok güzel ben hafıza kartı kullanıyorum onun yerine. sim kart takılı değil uyarısı vs vermiyor ve çift hat olmayan versiyonu yok bu telefonun. tereddütsüz alınabilir diye düşünüyorum ama nadiren de olsa sorun yaşadığını bildiren arkadaşlar da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Kalem isteyenler.....note8 kalemi birebir uyumludur.aliexpress ve gittigidiyorda yaklaşık 65 tl ye satılıyor.bilginize.....

benim elimde note 7 den kalma sıfır samsung note 7 kalemi var gold renk...

note 8 e denedim uyumlu bire bir oluyor :)

note 8 ve note 7 kalemleri uç kalınlığı hariç birebir aynı
  • arkadaşlar kılıf isteyenler pm atabilirler. hiç kullanmadım. düşük fiyattan veririm
  • beratyksl B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nette gördüğüm bir çok olaydan sonra insanların bu tarz bir yazıya ihtiyaç duyduğunu farkettim, bilenler eksik bildiğim var mı diye kontrol etsin, bilmeyenlerde dikkatle okusun derim. (Eksik, yanlış taraf varsa tarafıma ulaştırın onu da ekleyelim, elimden geldiğince bulduklarımı koyacağım)

İkinci El Samsung Telefon Satın Alma Rehberi

-Faturanın Önemi
    -İkinci el satış sözleşmesi
    -Telefon üzerinden yapılacak kontroller
    -Tavsiyeler

başlıkları altında ilk sayfaya eklenmiştir.

http://forum.donanimhaber.com/m_114503536//tm.htm
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    pdf i fotoğrafa çevirince verim alınamaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.