Binbaşı
17 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bu modeli alıp kullanan var mı? Ürün i5 11. Nesil 8x512 ve 32 optane var.
Sürüm oldukça iyiye gidiyor. Mesela bir konuya giderken ilk sayfa yerine son sayfaya gidebilme opsiyonu olmalı. Ayarlardan bu opsiyon seçilebilmeli.
Yeni çıkan T6 caravelle Türkiye de T5 teki motor ile satılıyor. Birkaç bayi ve doğuş oto yaptığımız görüşmelerde itiraf etmek zorunda kaldılar.
Almanya daki T6 kasada 150 ve 204 beygirlik versiyonları satılırken Türkiye de 102-140-180 beygirlik eski motorların satılması zoruma gitti.
150 ve 204 lük T6 lar Yüzde 15 daha az yakıyor ve euro6 motor.

Ne Diyeyim bize bunları layık gören Doğuş a yazıklar olsun.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Iki hafta önce gitti gidiyordan ipad4 32+4g aldım. Ürünün ime numarasını kontrol ettiğimde sorun görünmüyor. Ithalat yoluyla kaydedilen imei olarak görülüyor. Yani ürün ithalat yolu ile Türkiye'ye girmiş. Ben 10 gün önce iOS sistemine ilk defa girerek kayıt oldum. Şimdi bu cihazımhttps://selfsolve.apple.com adresinde görünmüyor. En azından bir yıllık garantili diye yazması gerekmezmi. Ipad başka türlü aktive ediliyormu. Ya da belli bir süremi geçmesi gerekiyor. Ayrıca Almanya'dan kardeşime de ürün seri numarasını verdim kontrol et diye. Oda internetten kontrol etti ve cihazı bulamamış. Neyse. Ithalat yolu ile getiren firma kapanmış demişti gitti gidiyordaki satıcı. Ürünüm en azından bir yıllık garantiye girmez mi? Ne yapmam gerekir.
2015 yılına kadar Avrupadan çekileceğini açıklamış. Ayrıntılar gelince durumu anlarız....
24 aylık cihaz taahhüdüm mayısta bitti. Temmuz faturama tekrar 41 TL ücret yansıdı. İtiraz ettim. Sonucu burada yazarım. İşin ilginci haziran faturam normal gelmişi.
40 binde 2007 model mazda 3 sport dynamic buldum fakat sahibi 29 binden aşağıya inmiyor. Sizce bu kadar edermi.
ayrıca bu paraya mazda 6 alınabilir fikirlerinizi bekliyorum.
km orjinal.
sunroff ve otomatik vites var.
arkadaşlar. istanbulda kadıköyde bir tane mor renkli astina gt 1999 buldum. aracı tanıyanlar varmı. km çok düşük 73bin falan. çok acil bilgi lazım
forumda fotoğraflarını gördüğüm ve özellikleri hoşuma giden panasonic etherea serisi klima aldım. 14bin soğutma 20 bin ısıtma inverter.
fakat kurulumdan beri ağız üfleme ısısı 15 derecenin altına düşmedi(içerisi 29 derece teset akşam üstü serinliğinde yapıldı.) tabi haliyle soğutma yapmadı. bugun servisgeldi. önce gazı boşalttı. sonra tartı ile gaz ekledi. bağlantı yerlerine falan baktı. sonra klimayı söktü gitti. sanırım kendiside ikna olmadı merkezle görüşüp test edeceğiz dedi. bende merkezden makinenin durumu bu çalışma normal derler ise makineyi geri almak istemediğimi söyledim. Servis te bu duruma anlayışla yaklaştı gibi fakat sonucu göreceğiz bakalım. buradan şu ana kadar ilgilerini esirgemeyen ortaca uzman soutma ısıtmaya teşekkrü ederim. bakalım sonuç ne olacak. moralim çok bozuk. sanırım türkiyedeki tek sorunlu panasonic etherea bana denk geldi. diğer kullanıcılar çok memnun ağız çıkış ısısının öğlen sıcağında 8 derecelere düştüğünü söylüyorlar.
varan 1.
Iyi günler,

Cihazın faturası silik olduğu için okunaklı değildir. Cihazın garanti belgesini de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

NOT: Orjinal garanti belgesinde tarih, satıcı firma kaşe-imzası ve fatura numarası olmalıdır.

Bilgilerinize sunar,

İyi çalışmalar dileriz.

tuketici.hizmetleri@hpdestek.com

ürünümün adaptörü bozuktur, marmaris teknosada test edilmiştir ve bir başka adaptör ile çalışmaktadır.
hp de bilgisayarımın üretim tarihi görünüyor. garanti işlemleri için ürünümün faturasını teknosada kaşelettim. ve size iletiyorum.
ürünümün garantisi alış tarihi olan 09.03.2010 da başlıyor.
ayrıca ürünümün bozuk olan adaptörünün yerine yeni adaptör göndermenizi ve bozuk olan adaptörü size teslim etmemi sağlayacak prosedürü başlatmanızı rica ediyorum.

varan 2.(bir başka bilgisayarı önceden düzelttirmek istedim.)
İyi günler Mustafa Bey,

Cihazınız sistemimizde garanti kapsamında görünmektedir. Sistemde Fatura ve garanti belgesine göre tarih güncellemesi yapılamamaktadır. Fatura ve garanti belgesini garanti süresince saklamanızı rica ederiz.

Cihazınızla ilgili yaşadığınız bir sorun var ise, servise yönlendirilmesi, kargo kaydı oluşturulması konusunda tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,

İyi çalışmalar dileriz.

tuketici.hizmetleri@hpdestek.com

03.12.2010 tarihinde aldığım ürünümün garanti tarihi 03.12.2012 de bitmektedir.
fakat sitenizde doğrulama yaptığımda farklı bir tarih ortaya çıkıyor.
Fatura ve Garanti örneklerini tarayarak size gönderiyorum.
Bu belgeler ışığında garanti tarihini sistemden düzeltmenizi ve e-posta ile bana düzeltmenin yapıldığını bildirmenizi rica ediyorum.
teşekkürler.

amaçları faturalar silikleşsin okunamaz hale gelsin bozulan ürünlerin arkasında durmasınlar.
benim hp de şu an sorun yok fakat faturalarınız iyi muhafaza edin silikleşirse vay halinize.
Hakkında
Meslek: Mali Müşavir
Forum İmzası:
www.tekdenetim.com
Forum İkinci El İmzası:
Tam Bağımsız Türkiye!!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.798
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 83.545 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 449 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.