Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8 resmen tanıtıldı: İşte Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
2
Favori
11.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 999 euroyu görünce sanırım iPhone 8 için yapılan 1000 euronun üstüne olacak iddiaları gerçek gibi 1200 civarı bir fiyatla çıkış yapar iphone o da 5.499 ve 5.999 tl civarı olur. 128 gb plus modeli için fiyat tahmini yapamam o kadar uçuk olacakki

• Telefona 5 kişi girmek bu olsa gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 saat oldu telefon tanıtılalı hala basit bir haberden başka hiç birşey yok. Video falan bekliyoruz ama hala yok. Yabancı internet sitelerinde Note 8 kendini boy boy gösteriyor. Çok ağır kaldı DH bu sefer.

• Arkadaslar toparlanin Kurbanda Note 8 e giricez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alet güzel, donanım iyi, fiyat dehşet 2-3 yıl sonra anca alabilirim aceleye gerek yok Biz yine Note 3 ile yola devam 8 çekirdek işlemci, 3 gb ram, 32 gb hafıza, 13 mp kamera candır
  • millet ilk alabilmek için 6-7bin verir havasını atar. bizim ülkede gösteriş yapmak için kredi çeken çok olur.
    bence aylık 10000 tl ve üstü gelirin yoksa akıllı insanın yapacağı iş değil.
  • Siyahtan başka renk alınmaz sanırım o arkadaki kara deliği görememek için en mantıklısı siyah

• Bugüne kadar en kötü tasarlanmış parmak izi sensorunu yaptınız.bari s8den beri gecen 6 ayda ders cikarin da adam gibi ortalayip aşağı indirin 2-3cm.iris falan her ortamda ise yaramıyor ve illa dik dik ekrana bakmak gerekiyor.olmamis bu.alacaklar note7r bakın yari fiyat.bir ilave kamera bir de kalem iicn s8+'a 1400tl fark verilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 23 Ağustos 2017; 21:53:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Gear 3 saat hediyeli, cazip geldi bana.1300 lira değil mi bu saat=?

http://shop.samsung.com/tr/p/note-8-orkide-grisi-10541##menu4

Evet hocam fakat IFA da S4 cikacak

Hmmm, yinede 500 liralık diğer seçeneğe göre iyi görünüyor, eldeki note 4' ü de güzel bir fiyattan alırlarsa bu iş olur :)

• Samsung türkiye milleti iyice keklemeye başladı. 4k tv ler 3000 e alınıyor. O ekran o donanım o özellikler mı daha çok maliyet oluşturur telefonlar mi daha çok maliyet oluşturur. Bu ne fiyat be kardeşim. Millet olarak bu hastalıktan kurtulmamız lazım. Tüketici olarak bilinçli hareket etme zamanı gelmiştir

• Çok iyi telefonlar gelse bile artık Türkiye fiyatlarını gördükten sonra ilgi kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 4 Ağustos 2022; 10:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Samsung düz ekran ve home tuşunu kaldırdığında beni kaybetmişti zaten. Bu da tuzu biberi olmuş. S7'den sonra büyük ihtimal A serisi telefonlara bakarım. Umarım onlardan home tuşunu ve düz ekranı kaldırmazlar.

Valla A serisinin selfie kamerası kötüymüş yoksa direk almıştım A5 yada A7.

• 750 liralık Redmi Note 4x 4100 mah batarya ile gelirken daha büyük ve çok daha pahalı Note 8 3300 mah ile geliyor. Kamerası evet harikadır, ekranı harikadır, su geçirmezdir, işlemcisi süperdir, 6 GB bellek ile gelir vs vs. Ama bunları kullanabilmek için bataryası yoktur.

Bari Xenon flash koyun da biraz parasına değsin.

• Geçen senenin note 7 sini tekrardan tanıtmışlar gibi geldi bana heyecanlanmadım

• Note 4'ümü 2000'e aldığım seneyi hatırladım. 3 sene olmuş. 3 senede 3000 lira artmış note serisi demek oluyor bu da.
  • Fiyatlara bence alismak lazim acikcasi benim psikolojik sinirim 2000'di artik 3000 oldu ama seneye 3500 olucak galiba :D

Euro dolar kuru efsane fark yaratti yanliz resmen her gecen gun eriyoruz :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altına bakıyorum yok üstüne bakıyorum yok yandan bakıyorum yine yok.

bu telefona 5 bin lira -beşbintürklirası- vermek için en ufak sebep yok.
  • Güzel şık görünüyor ama satış kaygısıyla yapılmış hatalar var.İlk olarak kalemiyle ön plana çıkan bir telefonda kavisli ekran olamaz.Kavisli ekranda spen i hakkıyla kullanamazsın.Tamam ekran kasa oranının artması güzel bir şey, ama bunun için parmak izini arkaya alarak çirkin bir görüntü oluşturuyorsun.Önü güzel yapacam diye arkayı çirkinleştiriyorsun.Bence bunun yerine note 7 ekran kasa oranı biraz geliştirilerek parmak izinin yerini koruduğu bir tasarımla devam edilmeliydi.Son olarak ise telefon kötü değil, ama 5000 lira edecek bir şey göremiyorum.Bana göre hiçbir telefon 5000 lira etmez.Benim psikolojik sınırım 2000 liradır.Daha fazlasını vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 23 Ağustos 2017; 22:36:23 >
  • Beyler bu paraya gerçekten öküz alırız.

• 2 ay sonra fiyatı 1000 tl düşer

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.