Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8 resmen tanıtıldı: İşte Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
11.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5000 lira çok az. Bence en az 10bin lira olmalıydı. Çünkü bu ülkede keriz çok 10 bin'ide hiç düşünmeden verirlerdi.

• Patlama özelliği var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 i gördükten sonra acaba Samsung Note 7 yi bilerek mi sabote etti diye düşünmedi değilim. Note 7 çok iyi oldu onu çekip 8 verelim dediler galiba :)

• Arkadaşlar biz milletçe ağırlıklı olarak desinlere iş yapmayı severiz ve alırız onun için yormayın kendinizi cihazı konuşalım bizde bu çılgınca tüketim alışkanlığı oldukça 5 6 7 10 veririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu ön siparişle alabilecek bir tane zengin adam yok mu aramızda.
    Forumdaki herkes fakir.öleleim

• Hadi diyelim yanıldık 5000TL verdik diyelim; 3300MAH pil nedir arkadaş? Ayrıca piyasaya çıkınca hediye çekini kaldırıp, 4500TL'ye satılacaktır diye düşünüyorum.

• s8 ile arasında neredeyse hiçbir fark yok, bence olmamış arakdaşlar. Daha heyecanlandırıcı yenilikçi bir telefon beklerdim samsung dan ama olmadı.

Özellikle pil kapasitesi tam bir hayal kırıklığı, bu kasaya en az 4.000 mah pil koymalarını beklerdim o da olmadı. Bu sene iphone 8 baya satış yapacak gibi görünüyor.

• Pek heyecan uyandıracak bir yanı yok bence. Tasarım çok basit olmuş.

• 4999TL.

HAH. Hah haaaa.

S8+ için söylediğimi aynen söylüyorum.

Almayın aldırmayın bu fiyata.

S8+ için 4999TL dediler. Çıktığı gün fiyat 4499TL ye indi. 1 hafta sonra 4299TL. 2 hafta sonra 4299TL. 3 hafta sonra 4099TL. 3 ay sonra 3500TL.

Pehhhh!
    Ne vergi ne başka bir şey, tamamen Türkiye ayağının aç gözlülüğü. Samsung dan da, Devlet ten de fazla kazanma sevdası. Vergi tabiki çok fazla. Ama ülkemizdeki %60 a yakın alınan vergi bile s8+ ın fiyatını 4999TL yapmıyor arkadaş. Kılı kırk yarsan en fazla 4000 eder diyordum ki bir ay olmadan 4000 e indi zaten.

Çıkar çıkmaz almayın arkadaşlar. Para değerli. Ben bile tutumlu biri olmama rağmen Ahhh Ahhh diyorum. Eskiden para biriktirirdim, harçlıkları biriktirirdim. Demir ve alüminyum toplar satardım vb. Şimdiki aklım olsa hepsini ya dolara yatırırdım ya da altına. Veya tasarruf fonuna. Öyle yapsaydım sadece lisede biriktirdiğim para şu an emlak fiyatları düşün olan bir ilde iyi bir ev almaya yetecek duruma gelmişti.

Bakın S8 aldım. Güzel. Ama o kadar yani. Bir ahım şahım yanı yok. Göklere uçurduğu yok. Gerisin geri V10 a geri döndüm.

Yeni her zaman daha iyi olmuyor. S8 in özellikle manuel moddaki ara yüzü çok kötü. Hiç bir şey görünmüyor. V10 un ekranı güneş altında daha soluk kalmasına rağmen ayarlar daha net görülüyor S8 den. S8 de neyi neye ayarladım anlayamıyorum.

VB VB.

Kıvrımlı köşeden de nefret ettim. Ekran koruyucu da takamıyorsun. Adam gibi rahat rahat telefon kullanamıyorsun.

• İphone 8 bedava mı verilecek sanki?Umarim 5000 liraya gelir daha yüksek olmazsa iyi.Şimdi siyaset yapmak istemiyorum ama gerekli yerlere oy basıp dolar kurunun bu hale gelmesine sebebiyet olanlar ,gidin başka yerde ağlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

cihaz tv kumandası gibi

s pen gelistirmeleri de basit seyler

sanal tuşlar itici

fiyat uçuk

bixby gereksiz

pil 4500 sıgabilecekken bunu yapmamalari daha itici

bokeh efekti muhabbeti "komik" , huawei deki cift kamera mantigini beklerdim

yani şu an note 4 kullaniyorum ve note 8 almama sebep olucak hiçbirşey yok

konu kilit note 8 ban

Ağzına sağlık.

Cidden ya.

Bak daha öncede yazdım. V10 vardı. S8 aldım hadi bakalım ne haltmış diye. Ya iyi tamam güzel ama o kadar. S8 ile yapıp V10 da yapamadığım bir şey yok. Üstüne V10 ses konusunda önde bile. Hatta kızıl ötesi bile var.

LG G6, V30 falan çıkarana kadar. V10 un donanımını yenileyip kablosuz şarj eklese bence çok daha iyi iş yapar.
  • Anlaşıldı, note 4 kullanmaya devam edicem ben. Bu ne arkadaş? Daha da büyümüş, fiyatı da uçmuş ve pil gerilemiş! Herhalde iPhone 8 bu sene süpürecek piyasayı. Kardeş bunu insanoğlu kullanacak, koca ayak değil !!!!!!

• Samsung düz ekran ve home tuşunu kaldırdığında beni kaybetmişti zaten. Bu da tuzu biberi olmuş. S7'den sonra büyük ihtimal A serisi telefonlara bakarım. Umarım onlardan home tuşunu ve düz ekranı kaldırmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

5000 ₺ fiyatı var şuan muhtemelen S8 ve S8+ 'a olduğu gibi satışa çıkmadan 500₺ ucuzlar bence, ha 4500 verilir mi? Bir telefona 4500 çok.
    Neyse bunlar iyi günler, 2-3 yıla 6000₺'ye telefon alır millet.

1 - 2 yıla gerek yok, ayfon çıkınca insanların 6-7 bine telefon almak için birbiriyle yarıştığını görecez zaten önümüzdeki aylarda

• S8 güzeldi, doğal olarak bu da güzel.. 4999 etmez, muhtemelen bununda fiyatını piyasaya sunarken aşağı çekecekler..

• Şahsi fikrim samsung bu sene en büyük rakibi apple a karşı ciddi anlamda tercih edilebilir "farklılık" yaratamadığı gibi kontrol edilebilir tasarım konusunda da sınıfta kaldı apple sızan tasarımı gerçeğe dönüştürürse yeni bir ivmelenme yaşayacağı gün gibi ortada

• Gear 3 saat hediyeli, cazip geldi bana.1300 lira değil mi bu saat=?

http://shop.samsung.com/tr/p/note-8-orkide-grisi-10541##menu4
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

cihaz tv kumandası gibi

s pen gelistirmeleri de basit seyler

sanal tuşlar itici

fiyat uçuk

bixby gereksiz

pil 4500 sıgabilecekken bunu yapmamalari daha itici

bokeh efekti muhabbeti "komik" , huawei deki cift kamera mantigini beklerdim

yani şu an note 4 kullaniyorum ve note 8 almama sebep olucak hiçbirşey yok

konu kilit note 8 ban

Ağzına sağlık.

Cidden ya.

Bak daha öncede yazdım. V10 vardı. S8 aldım hadi bakalım ne haltmış diye. Ya iyi tamam güzel ama o kadar. S8 ile yapıp V10 da yapamadığım bir şey yok. Üstüne V10 ses konusunda önde bile. Hatta kızıl ötesi bile var.

LG G6, V30 falan çıkarana kadar. V10 un donanımını yenileyip kablosuz şarj eklese bence çok daha iyi iş yapar.

LG bu saatten V100 cikarsa is yapmaz LG kuzey amerika disinda satis yapamiyor cok yakin zamanda mobil bolumu kapatirlar.Surekli zarar ediyorlar lg dedin mi bootloop akillara geliyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Gear 3 saat hediyeli, cazip geldi bana.1300 lira değil mi bu saat=?

http://shop.samsung.com/tr/p/note-8-orkide-grisi-10541##menu4

Evet hocam fakat IFA da S4 cikacak

• Bu paraya gercekten satacak dimi bu cihaz? Urune lafim yok, ancak verilen paralar tamamen israf. Aldiktan sonra 2 aya 3500'e iner. Bende g flex 2 var gecen haftalarda 450tl ye almistim. Yani dile kolay tam 11 kat daha pahali.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.