Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.149
Cevap
40
Favori
96.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilhanergincan isimli şahıs milletten ad soyad telefon bilgilerini istiyor ben sahte numara @ilhanergincan verdim adamın üyeliği 9 ekim 2016 kim olduğu belli değil dikkat edin !!!!!!
    Yöneticiler el atsın bi zahmet @Ado

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akdenizz07 -- 26 Ekim 2016; 11:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce müşteri hizmetlerini aradım.

Bilgilerimi yeniden aldılar. isteğinizi tekrar merkeze bildirdim dediler. Sanırım bizim paralar biraz geç yatacak.
  • Akdenizz07 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bende dün bilgilerimi @ilhanergincan'a verdim, Benim para yatmadı henüz bir dolandırma yoktur inş.

Of bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı artık.
  • Samsung mu uzak durun ne alırım ne de aldırtırım bundan sonra hangi katagoride olursa olsun bu aç Güney Kore firmasından uzak durun eskiden Amerikan mallarına karşıydım çok büyük hata yapmışım adamlar müşterilerine sonuna kadar destek veriyor....

• Adam sizin ad soyad telefonunuzu istiyor napacak bunlarla holding mi kuracak? yardımcı olmaya çalışıyor işte abartmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akdenizz07

Arkadaşlar ilhanergincan isimli şahıs milletten ad soyad telefon bilgilerini istiyor ben sahte numara @ilhanergincan verdim adamın üyeliği 9 ekim 2016 kim olduğu belli değil dikkat edin !!!!!!
    Yöneticiler el atsın bi zahmet @Ado

Senin adın soyadınla senimi dolandıracağım.
    İyi niyetimi suistimal etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: weapon_ps3

Aman hocam bende dün bilgilerimi @ilhanergincan'a verdim, Benim para yatmadı henüz bir dolandırma yoktur inş.

Of bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı artık.

Arkadaşlar içinde şüphesi olanlar mesajla bilgilerini yazmasın iyi niyetle ypnak istediğim şeyleri karalayrak amacınız nedir. Bugüne kadar isim veren arkadaşlar ne zararım oldu ilgilenmekten balka söylesinler

• Millet iyice paronayak oldu :) @ilhanergincan hocamın yaptığı tek şey yardım etmektir ki bunu da karşılık beklemeden yapıyor. Ad-soyad ve telefon ile adınıza lahmacun bile gönderemez merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Millet iyice paronayak oldu :) @ilhanergincan hocamın yaptığı tek şey yardım etmektir ki bunu da karşılık beklemeden yapıyor. Ad-soyad ve telefon ile adınıza lahmacun bile gönderemez merak etmeyin

İnsanlar bir tuhaf bu konuda yardımcı olduklarım bilirler ne gibi bir art niyetle yaklaşmışım. Sadece yardımcı olmaya çalıştım menfaatsiz

• Aradım çağrı merkezini. Dedim geçen perşembe verdim bugün 5. gün oldu hala hesaba geçen bir şey yok dedim. Adam dedi perşembe verdiyseniz perşembe sayılmaz bugün 4. gün bilgi kontrolü sağlamam gerek biraz bekletebilir miyim? evet dedim. 1 dakika bekledikten sonra 'gün aşımı için gecikme raporu oluşturmamız gerek kimlik numarası ve iban verebilir misiniz dedi, verdim. Genel merkeze ilettim en kısa sürede iade ücretiniz hesaba geçecek cevabını aldım. Demek ki perşembe sayılıyormuş aksi halde 1 gün daha bekleyin diyip kimlik ve iban istemezlerdi. Hadi bakalım bugün hesaba yatar inşallah.
  • ilhanergincan 'in dün benim bilgilerimi almasından sonra bugün Samsung merkezi beni aradı. "Telefon ve kılıf mı vermiştiniz?" diye sordu. Finans bölümüne iletiyorum dedi. Bakalım ne zaman yatacak.

Telefonu 20 Ekim'de vermiştim.

• 18. Ekim de serviste form doldurmustum. Dün akşama doğru hesabıma iade bedeli yattı. Bugün de Samsung servisten aradılar para iadesi seçeneğiniz için bir anket sorumuz var diye. Neden iade ettiğimi sordular. Seçenekler başka bir telefon almak, yeni çıkacak note 7 yi beklemek, Samsung dan memnun olmamak vs gibi seçeneklerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukr

Bana da yatmadı 8.gün yardım edebilecek olan var mı?

Ad soyad tel numarası mesajla yazarsanız ilgilenirim

• Akdenizz07 kullanıcısına yanıt
    İlhanergincan adlı kişi bana da mesajla ulaş yazmıştı. Kendisi ile görüştüm. Telefon numaramı adımı soyadımı verdim. Ertesi gün iadem gerçekleşti. 02123121000 numaradan Esra hanım aradı beni ve halletti işimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

İlhanergincan adlı kişi bana da mesajla ulaş yazmıştı. Kendisi ile görüştüm. Telefon numaramı adımı soyadımı verdim. Ertesi gün iadem gerçekleşti. 02123121000 numaradan Esra hanım aradı beni ve halletti işimi.

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim

• Note 7 yerine cikcak telefon hakkinda bi bilgi duyan var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. günün sonu geldi ama hala geri dönüş yapılmadı. Ne arandım ne paralandım.
  • 6. iş gününüde bitirdik. Maalesef param yatmadı hala. Müşteri hizmetlerini aradım, bilgilerimi yeniden aldılar. Kendimi sanki bir döngünün içine girmiş gibi hissediyorum.

Mail attım cevap olarak durumunuzu anlıyoruz dediler.

Ne yapacağımı şaşırdım. Birileri bu durumu suistimal edip işi ranta çevirmişse hakkımı helal etmiyorum.
  • bende 8.iş gününü bitirdim hala bi sonuç yok.

17.04 sonunda yatti ucret. Bi sure samsung lafini duymak istemiyorum. S8 veya note 8 cikana kadar hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keopsdd -- 26 Ekim 2016; 17:05:18 >
  • İlhanergincan adlı kullanıcıya bilgilerimi göndermiştim, ertesi gün esra hanımın beni araması bu sayede olabilir. akşamına da param yattı.
    ilgisi için teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.