Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.150
Cevap
40
Favori
96.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 oldu ama ne arayan var ne para yattı.Samsung müşteri hizmetlerini arayacağım birazdan orda da çözülmez ise hukuki işlem yapacağım.Kacinci söz verip tutmamaları sayamıyorum artık.Bir daha Samsung bedava verse kullanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 iş günü doldu ve Samsung şaşırtmadı para falan da yatmadı ne arayan var ne soran telefonla aradığımda hep aynı şey başvurunuzu başlatıyorum....
    Ben yarın adalet sarayına tazminat davası için gideceğim mağdur arkadaşlara tavsiyem birleşelim birlikte davacı olalım bir daha evime kesinlikle kolay kolay Samsung olan bir ürün girmeyecek alternatifi ne varsa onu alacağım

• Müşteri hizmetlerini aradım.İslem başlatıyoruz dediler ki artık hiçbir sözlerine inanmıyorum.2 ay olucak telefonumu vereli ilk çağırdıkları gün verdim telefonu değiştirecekler di değiştirmediler yedek telefon dediler vermediler para iadesi dediler onuda yapmadılar.Su saaten sonra Samsung ne kullanırım ne kullandırırım.Yarin gidip hukuki işlem başlatacağım iki aylık faizi ile geri alacağım.

• Cihazı çağrılmadan önce servise verdim. 19nda iade için form doldurdum ne sms geldi nede para. Benimle aynı durumda olan var mı başka?
  • Hayatımda ilk defa Samsung aldım oda patates oldu şuanda ikinci defa aynı hatayı yaptım s7 edge aldım ama 3.olmayacak masaj yapaninini bile çıkarsanız tövbe Samsung etrafımdaki kimseye aldırmam bunuda en kısa zamanda satıcam bu nedir ya 20 ağustostan beri eziyet çekiyorum

• Samsung globale topluca sikayet baslatin turkiyedekilerin gozunun yasina bakmayacak arkadaslar o yonetim tepeden yirnaga degisecek merak etmeyin hergun globale mesaj atin drgistirin tr sistemini diye ezip gecsinler tr deki aetizleri

• Nihayet bugün para iadem gerçekleşti. Başta burada tanıştığım ilhanergincan ve Samsung Esra Hanıma teşekkür ederim.

• Saat itibarı ile bugün 5. gün. Geride kalan 4 günde ne para yattı, ne aradılar ne de başka bir şey. Yarın yatar umarım. Yoksa müşteri hizmetleri istediği kadar kayıt alsın onların anladığı dilden konuşacağım.
  • Hat üstüne taahhütle alıp para iadesi alan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Hat üstüne taahhütle alıp para iadesi alan var mı arkadaşlar?

Taahhüt iptali için başvuru yaptım bekliyorum hâlâ.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

Nihayet bugün para iadem gerçekleşti. Başta burada tanıştığım ilhanergincan ve Samsung Esra Hanıma teşekkür ederim.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Rica ederim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: erbasgoktug

Saat itibarı ile bugün 5. gün. Geride kalan 4 günde ne para yattı, ne aradılar ne de başka bir şey. Yarın yatar umarım. Yoksa müşteri hizmetleri istediği kadar kayıt alsın onların anladığı dilden konuşacağım.

5 iş günü geçtiğinde yatmazsa ad soyad irtibat numarası yazın mesajla

• quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

Cihazı çağrılmadan önce servise verdim. 19nda iade için form doldurdum ne sms geldi nede para. Benimle aynı durumda olan var mı başka?

Sms gelmiyor para iadesi için. 5 iş günü geçtiyse iletişim bilgilerini mesajla yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: melart

Müşteri hizmetlerini aradım.İslem başlatıyoruz dediler ki artık hiçbir sözlerine inanmıyorum.2 ay olucak telefonumu vereli ilk çağırdıkları gün verdim telefonu değiştirecekler di değiştirmediler yedek telefon dediler vermediler para iadesi dediler onuda yapmadılar.Su saaten sonra Samsung ne kullanırım ne kullandırırım.Yarin gidip hukuki işlem başlatacağım iki aylık faizi ile geri alacağım.

Ad soyad ve irtibat numarası yazar mısınız mesajla

• quote:

Orijinalden alıntı: Akdenizz07

5 iş günü doldu ve Samsung şaşırtmadı para falan da yatmadı ne arayan var ne soran telefonla aradığımda hep aynı şey başvurunuzu başlatıyorum....
    Ben yarın adalet sarayına tazminat davası için gideceğim mağdur arkadaşlara tavsiyem birleşelim birlikte davacı olalım bir daha evime kesinlikle kolay kolay Samsung olan bir ürün girmeyecek alternatifi ne varsa onu alacağım

Dün mesajda ad soyad tel istedim dönüş yapmadınız. Bilgilerinizi yazın ilgileneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhanergincan

quote:

Orijinalden alıntı: Akdenizz07

5 iş günü doldu ve Samsung şaşırtmadı para falan da yatmadı ne arayan var ne soran telefonla aradığımda hep aynı şey başvurunuzu başlatıyorum....

Dün mesajda ad soyad tel istedim dönüş yapmadınız. Bilgilerinizi yazın ilgileneyim

Adamlar sizden bikmis. Size hicbirsey vermek zorunda da degil. Firma birsey soyluyorsa yapacak. Saglam bir sikayet ekibiyle samsung tr nin su anki ekibinin fisini cok rahat cekerler. Surekli globale sikayet arkadaslar.

• samsung tesbih satışlarında patlama yaptırdın ekonomiye katkı yapıyorsun tebrik ederim eziyet başlayalı 67. gün
    kurtulduk paramızı alacaz diyeli 6. iş günü hala para yok ortada sabır çekmekten başka yöntemlere yönelmek lazım
    ivedi olarak yoksa iyice kendimi keriz durumuna düşmüş hissedicem (samsung aldığım için şuanda ben)
  • Arkadaşlar gün itibari ile 6. iş günüme girdim.

Henüz yatan bir para yok, çok can sıkıcı bir durum.

Sanırım müşteri hizmetlerine yada servise çok tavır koyamadım, beni herhalde o yüzden fazla sallamıyorlar.

2. nesil patlayan telefonları da alamamıştım zaten.

Yeter samsung yeter artık 5 gün dedin sabrettim 6. güne girdik yatır bugün paramı bende yoluma bakayım. Kitlediler resmen 70 gündür tuşlu tel. kullanıyorum. Psikolojik olarak bitirdiler beni.
  • bana paranız yatacak dediklerinin üzerinden 10 günden fazla geçti arkadaşlar. ne iştir bu anlamadım. bir açıklama yapmaları şart...
  • Bana da yatmadı 8.gün yardım edebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.