Yüzbaşı
15 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hepsiburada.com da PowerUP 650VA Line Interactive LED UPS 62,12 TL gözüküyor.
Satıcı : indirimin merkezi diye bir firma.
BD800368 Stok kodu ile aratabilirsiniz.
İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fsm Köprüsü ücretleri 7 TL 'den 8,75 TL' ye yükseltildi. Böylece %25 zam yapılmış oldu.
https://www.epttavm.com/item/41841022_4-tam-altin-alana-ceyrek-altin-hediye

Fiyat düne göre artmış.

Edit: Fırsat bitti. Şu epttavm ye facebook tan twitter dan birer mesaj atın da arkadaşlar, altın kampanyasını ve telefon kampanyasını tekrarlasınlar bari. çok iyi fırsattı. Tekrarlayabilirler diye düşünüyorum.
Arkadaşlar merhaa, kurumumuziçinde çalışan arkadaşlarımıza bir kaç soru yöneltip cevap alabileceğimiz ve istatistik tutabileceğimiz linkini mail ile ulaştırabileceğim online bir anket hazırlamak istiyorum.
Nasıl ve nereden hazırlayabilmem konusunda bana yardımcı olurmusunuz?
trafik sigortamın dolmasını bekleyip arabamı plaka değişimi için babama satıp öyle sigortamı yaptıracaktım.
normalde 34 plakalı olan aracımı hem daha önceden sigorta kullanıldığı için hemde bursada ikamet edip istanbul plaka ile dolaşmak istemediğimden 16 plaka olarak yeni sigorta yaptıracaktım.
sigortamın süresi 2 ay önce doldu. normaldede arabayı nadir dışarı çıkarıyordum.
bugünde sıkışık trafikte hızını alamayan bir araç duramayıp durduğum yerde arkadan bana çarptı. tepkini etkisiylede bende önümdeki araca temasta bulundum.
akşam ve hava yağmurlu olduğu için karşılıklı ruhsat ve ehliyet fotokopilerini alıp p.tesi konuşalım diye ayrıldık.
bana arkadan çarpan araçta birşey yok, sadece plaka düştü.
çarpmanın etkisiyle önümdeki araçtada 3-5 cm hafif bir göçük oluştu.
benim araçta arka tamponda boya isteyen 1-2 nokta ve tampon çıtası kırıldı.
yine benim aracın ön ızgarası biraz içeri göçmüş ve tırnağı kırılmış.

biliyorum sigortasız dışarı adım atmak problem ama şimdi ben karışı tarafın trafik sigortası ile arabamda sigorta olmadan aracımdaki hasarı yaptırabilirmiyim?

benim aracında öndeki araca çarpması sonucu öndeki aracın hasarından ben mi sorumluyum?

şu an 34 plaka ile sigorta yaptırmam gerekirmi yoksa p.tesi satışı yapıp 16 plaka ile mi işlemleri yaptırayım.

yardımcı olursanız çok sevinirim..
AMD Phenom II X4 955 3.2GHz Soket AM3 Black Edition İşlemci

Asus M4A87TD/USB3 AMD870 DDR3 2000(OC) AM3/AM2+ Anakart

Sapphire AMD HD5830 Xtream 256bit 1GB GDDR5 40nm PCI Express ekran kartı

Corsair 4Gb(2x2Gb) 1600Mhz CL9 DDR3 Ram

Western Digital Caviar Blue 1TB SATA III 6Gbit/s 3,5" Harddisk

Inca IL-1023DH 23" 2ms (Analog+DVI+HDMI) Multimedya Full HD Monitor

Akasa Genesis 600W Siyah Mid-Tower Kasa

Logitech MK250 Kablosuz Klavye Mouse Set

Edifier M1350 2+1 Speaker

Hepsi kdv dahil 1518 tl yapıyor.. sizce sistem nasıl parçalar uyumlumu?
tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum..
bir araba bakıcam yarına, kısmetse almaya niyetimiz var. e devlet şifresi olan bir arkadaş 34 FA 8671 plakayı zahmet olmazsa sorgulayp sonucunu paylaşabilir mi?
bir araba bakıcam yarına, kısmetse almaya niyetimiz var. e devlet şifresi olan bir arkadaş 34 FA 8671 plakayı zahmet olmazsa sorgulayp sonucunu paylaşabilir mi?
Arkadaşlar bir megafon almak istiyorum pazarcılığa başlıycam tabi bu işin şakası...
Bir arkadaşıma lazımmış bana sordu netten araştırdım ama işe yarar birşeyler bulamadım. Ne gibi yerler bu megafonu satar İstanbulda nereden bulabilirim. ve gücü vs. si nasıl olmalıdır?
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
ekranınızda ölü piksel olup olmadığını anlamanın en kolay yolu tüm ekranı sırayla beyaz, yeşil, mavi ve kırmızı yaparak bu değişime ayak uyduramayan piksel var mı diye bakmaktır. işte bu ölü pisel testi için gerekli küçük programı buradan inidirip kullanabilirsiniz.

(Lcd monitörünüzün marka ve test sonucunu da yazarsanız bizler için güzel bir istatistik oluşmuş olur.)
Hakkında
Hakkımda:
92ec12433e8ded26c1122b1d1a54adcaE.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.336
İkinci El Bölümü Mesajları: 127
Konularının görüntülenme sayısı: 27.777 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 128 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.