Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note 7 Ana Konu ★★★ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.149
Cevap
40
Favori
96.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende note8'imi beklesem diyorum aslinda S8 alacaktim ama son haberlere gore 6 ram ile gelecek olmasi ve cift kamera olmasi dusunduruyor fakat 4K ekranla gelecekse hic beklemeyecegim s8'in cozunurlugunde gelirse note 8 daha iyi secim olacak hem 2.el piyasasi iyi oluyor note larin :D

Birde cikis tarihi ekim gibi olur herhalde ona gore yurtdisina bilet alalim nisanin 25 inde gittim s8 raflardaydi satilmiyordu elim bos dondum bu sefer garanti olsun diye muhtemel cikistan 2 hafta sonraya bilet alicam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

yenilenmiş note 7 türkiyede satılacak mı acaba?

sonbahara doğru note 8 gelecek diyorlar ama belki note 7 de gelir

note 8 e paramız yetmez note 7 geldiği gibi tükenecektir tavsiyem gelir gelmez alın. Ayrıca home tuşunun baş parmağınızda olması bir avantajdır bu yüzden note 7 samsung un yaptığı en iyi telefondur s8 lerde home tuşu diye bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin_CKC -- 18 Mayıs 2017; 17:12:19 >
  • Note 7 ler ölmez bu sevda bitmez.
  • note 7 mi yoksa note 8 mi? bayağı kararsız kaldım note 8 alırsam avrupadan alacağım snapdragon 836 ile gelirse. ama note 7 de aklım kalmıştı hatta bir ara ikinci el filan mı alsam diye bakınıyordum. şimdi tek sorun n7 fe ler 7.1.1 ile gelecek kaç güncelleme alacak O(kesin alir) ve P(??) yi alır mı? çünkü samsung note 4 , 4.4.4 , 5.0.1 ve 6.0.1 verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsaneturk55

Millet Note Fan Edition geldi ülkemize uyanın

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-fan-edition-n935-64gb-cift-hatli-cep-telefonu-P218210915

Vay be kuponla alırdık ya. Tüh

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Yenilenmiş değil, tamir edilmiş. Aldığınız telefon elinizde kalır yani, ikinci el piyasası olmaz onun.

Böyle düşünenler kullanmayacak diye istiyorum bu Note FE'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 14 Kasım 2017; 15:3:12 >
  • kullanan yada alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

kullanan yada alan var mı

note fe aldım kullanmaya başladım.

note fe için açılmış bir başlık var.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-ana-konu--127380783-7#129940294
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.