Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Acil benimle düşüncelerinizi paylaşır misiniz? Note10Lite telefon doğru olan deseni kabul etmiyor, doğruluğundan %100 eminim. Telefonu aldığımdan beri aynı şifre, hiç değiştirmedim. Kimse de değiştirmemiş. 20'yi aşkın yanlış girdim deseni hala şifremi unuttum seçemedi gelmedi. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kkarakoyun kullanıcısına yanıt

resim güzel çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

Merhaba. Acil benimle düşüncelerinizi paylaşır misiniz? Note10Lite telefon doğru olan deseni kabul etmiyor, doğruluğundan %100 eminim. Telefonu aldığımdan beri aynı şifre, hiç değiştirmedim. Kimse de değiştirmemiş. 20'yi aşkın yanlış girdim deseni hala şifremi unuttum seçemedi gelmedi. Ne yapmalıyım?

pin seçeneği gelmiyormu hocam

• sakiiin S kullanıcısına yanıt

Turkcell'den peşin alırsak (diş fırçası da veriyormuş) telefon sim kilitli mi geliyor (turkcell hat mı kullanmak zorundayız içinde) ?

• Twlwfon sarjdayken ekran sapitiyor. Baska baska yerlere basiyor. Hatta #*0#* ile test wkranina gelip touch svreen testi ile kontrol ettgimde abiden bas baska yerlere cizgiler akiyo. Sarjdan cekince duzeliyor. Hersey orjinalnparca. Benzer sorun yasayan varmi

• m@rslan kullanıcısına yanıt
    Bir iki kez benim de başıma geldi hatta powerbankteyken de geldi. Ama sürekli değil bir iki kez yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

kullandığınız uygulamarı kontrol edin, bazen hata veren bir uygulama arka planda çalışmaya devam edip şarjı yiyebiliyor.

Her zaman kullandığım uygulamalar yüklü bir değişiklik yapmadan bu şekilde oldu.

Şimdi de derin uykuya almadığım uygulama kalmadı biraz daha iyi ancak eskiden 7 saat ekran açık süresi alırdım şuan 4 saat göre sevineceğim.

• Herkese merhabalar.

2017'nin ekim ayından beri Note 8 kullanıyorum. Ama artık malum, hem batarya öldü hem de OLED yanıktan geçilmiyor.
    Samsung 1500 TL'ye pil ve ekran yeniliyor.
    Bir diğer seçenek de telefonu TeknoSA'ya 1580 TL'den verip yine TeknoSA'dan 4700 TL'ye Note10 Lite almak.

Note10 Lite seçeneği daha cazip gibi görünüyor ama cihazla alakalı çok sorun da okudum. 7 yıldır Note serisi kullanıyorum ve devam etmek istiyorum.
    Daha önce Note8 kullanıp 10 Lite'a geçen arkadaşlar başta olmak üzere objektif yorum yapabilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

(Not: Edge ekran ve cam kasa vs benim için hiçbir şey ifade etmiyor.)

Şimdiden teşekkürler.

Febr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mecnako M kullanıcısına yanıt

ben yeni aldım bir ay oldu, 4 saat görüyorum bana normal geliyor.

• 4 saat ekran süresi bu telefona çok az
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Febr kullanıcısına yanıt

Note 4 ten geçtim. Oldukça memnunum herhangibir sorun yaşamadım ama bu kesin yaşanmayacağı anlamına da gelmiyor tabiki. Ne çekmeme sorunu yaşadım ne batarya problemi

• Dostlar, telefonumu kapatıp, şarja taktım.30-40 dk sonra baktığımda telefon şarj olmamıştı ve açılmıyordu. Ne yaptıysam açılmadı. Servise gönderdim (Ankara) değişim dediler.Yenisini gönderdiler...Süreç yaklaşık 10 gün sürdü...

• rolyef R kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun yeni telefonda hayırlı olsun kisa surede gelmiş

• Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen
  • Febr kullanıcısına yanıt

Merhaba, ben 2,5 yıl note 8 kullandıktan sonra bunu aldım. Öyle marka-model takıntım yoktur. Kendi gözümden yaşadıklarımı anlatıyorum.

Kasa kalitesi bence bir şey ifade etmiyor çünkü kılıf+ekran koruyucu ile kullanırım telefonları.

Edge ekrandan nefret ettim, bence note serisi için berbat bir seçim. Bu anlamda zaten note 10+, ya da edge ekranlı bir note telefona bakmadım bile.

Pil olayı malum. Note 8 ile bunun arasında 2 kata yakın fark var. Benim Note 8 yurtdışı exynos işlemciliydi. Snapdragon olanlar daha iyiymiş bilmiyorum ama bu telefonda "şimdilik" problem yok bu açıdan.

Kamera (psikolojik ya da ekrandan dolayı olabilir) çok çok az farkla Note 8 daha iyi gibi geldi. Çoğu kişi farketmez bile. Bence fazlasıyla işini yapıyor. Ayrıca geniş açı kamera olması bir artı.

Daha önce bu konuda yazdığım ve herkeste olmayan NFC ödeme (sadece SIM 2'de kart takılıyken çalışıyor. SIM 1'de takılıyken çalışmıyor.) dışında bir problem yaşamadım.

Geçtiğime kesinlikle pişman değilim, daha önce de alsam olurmuş. Telefon çıktı çıkalı aşağı yukarı aynı fiyatlarda gezdi.

Yazdıklarım dışında genel olarak Note 8'den (düz ekran ve geniş açı kamera dışında) level atlamış gibi hissetmezsiniz. Aynı telefonu yenilemiş gibi oluyor.

• Geçen güncellemeyi yaptım. Pili daha çabuk bitmeye başladı.

• Selamünaleyküm arkadaşlar. Telefonun orijinal ekran koruyucusu deforme oldu. Aynisini yada tam kaplayan benzerini nereden bulabilirim. İnternet sitelerindeki çoğunda kamera deliği yok ve yorumlar olumsuz. Yardımınızı rica ederim.

• gadget46 G kullanıcısına yanıt
    ben de zamanında exynos işlemcili samsung Türkiye garantili note 8 kullandım. Pil ömrü bir önceki modelin patlaması nedeniyle tedbir amaçlı biraz daha küçük tutulmuştu o yüzden yeterli değildi ama çok efsane bir modeldi bence. Özellikle telefonun kasası (full siyah arka cam) ve ekranı çözünürlüğü vs. gerçekten çok çok iyiydi. Kamerası da bana fotoğraf çekmeyi sevdirmişti ilk üst düzey telefonumdu ondan öncekiler hep alt-orta segmentti haliyle kamerada ois stabilizyon falan hak getire..

Note 8 in yeri çok farklıydı arada bir aklıma geliyor özlüyorum ne yalan söyleyeyim. İnsan eline alınca premium üst düzey bir hava veriyordu gerçek bir amiral gemisiydi. Haksızlık etmek istemem ama bu modelde bu hissi alamadım bir türlü. Çift hatlı telefon almak zorunda kalmasam herhalde hala note 8 kullanıyor olurdum.
  • lenguri L kullanıcısına yanıt
    Aynen banada lazım bulursanız haber edin lütfen
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim.
    Aydınlatıcı bilgiler verdiniz.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.