Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tarayiciydayken otomatik 3saniyede bir klavye acilior bazen ana ekrandaykende google arama acilior kafayi yedi tarayici fakat operada bu yok telefon bazen otomatik google arama ac
    ior altaki dokunmatikler calismior insallah yazilmsaldir 1aydir ilkdefa oldu bu sorun
  • dün teknomarkette inceledim boyut ufak gömlek cebinde bile unutabilirsiniz,
    Android e yeni başlangıç yapacaklar için ideal deniliyor ben çok ısındım bu cihaza

ama HTC Wildfire S ve Huawei X5 ile çok fazla kıyaslanıyor, etkilenmemek elde değil.

Htc nin çizilmeyen ekranı
    Huawei nin büyük ekran oluşu bana göre Gio dan fazla olan artıları
  • Bir problemim var arkadaşlar. Whatsupp kullanıyorum. Telefon kilidini açmadan gelen mesajlar veya gmail hesabıma gelen mailler telefonuma düşmüyor kafayı yedircek bu telefon bana. Ne zamanki tuş kilidine dokunuyorum o zaman uyarı gelip düşüyor telime bu mesajlar. Whatsupp dan diyeceğim bir tek onda değl mail hesabımda da aynı şeyi yapıyor. Bir ayarı falan mı var? Birde kapanmaları sıklaştı artık telin. Amma sorunlu telefonmuş mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

Bunlardan benden ..

Bu arada yeni kılıflar geldi ilgilenen olur ise ...

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-GALAXY-GIO-FILE-KILIF-RUBBER-TIPI_W0QQidZZ42416820

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-GALAXY-GIO-SILIKON-KILIF_W0QQidZZ42416612

DH kullanıcıları için Ekran koruyucu 2 adet hediye edilecektir . ( Promosyon kodu = PALAKADİR )

Teşekkürler.

Hocam bu file kılıf sert mi yoksa kauçuk gibi yumuşak mı?

aynen yabende almayı dusunuyorum ama arkadas aktıf degıl heralde nette.Birde şöyle bir sorunum oldu bugun

yukledigim widget ler normal calisiyor fakat hafiza karti cikarilip takilinca veya telefonu acip kapayinca widgetler kayboluyor.kaybolmayan widget istiyoruz :-) ana ekranda olmasa sadece neyse widget ekleme yerine gelince ordada gorunmiyorlar.bu widgetler menude gorunmuyor doğal olarak fakat telefona yuklu uygilamalara baktıgım zaman var.varmi bir formulu bunun
    yani telefon birkere kapandimi o widgetleri birdaha kullanamiyorum.onceden boyle bir sorun yoktu.nasıl oyuklu olan widgetlere ulaşırım

Tüm cevaplar verildi mobil mail ile ilgili sorun oluştuğu için gün içinde dönemedim

• Öncelikle GPS sorunum ile ilgilenen bütün arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.
    Sorunu dün hallettim, sonunda. :)

İlk önce telefonu Ayarlar menüsünden Fabrika Ayarları'na dönderdim.
    Daha sonrasında *2767*3855# tuşlayarak Hard Reset attım telefona.
    Ondan sonra, Odin Multi Downloader yazılımını kullanarak, telefona orijinal ROM attım.
    Telefon tertemiz oldu. :)
    GPS yazılımları olarak şunları yükledim:

iGO My Way v8.4.2.139242
    nDrive 10.1.15
    Sygic: GPS Navigation (Aura) v3.0.11.0.1

Yukarıdaki 3 yazılımı da, bugün sabah işe doğru gelirken araç üzerinde denedim.
    En verimli olanı nDrive oldu.
    İçlerinde en hızlı o konum buldu.
    Bir de kullanım bakımından en çok nDrive hoşuma gitti.
    Güzel bir arayüzü ve iyi bir haritası var.
    GPS Navigation yönünden sorun çeken arkadaşlarıma kesinlikle nDrive uygulamasını önerebilirim.

Tekrardan, yardımcı olan ve burada Gio hakkında güzel bilgiler paylaşan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

tarayiciydayken otomatik 3saniyede bir klavye acilior bazen ana ekrandaykende google arama acilior kafayi yedi tarayici fakat operada bu yok telefon bazen otomatik google arama ac
    ior altaki dokunmatikler calismior insallah yazilmsaldir 1aydir ilkdefa oldu bu sorun

yardim edecek yokmu tel surekli google proramini acior kafayi yedi fabrika ayar
    donsemmi?
  • Galaxy S 2 Kat ve Kat daha güzel bence ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chicharito Hernandez 14

Galaxy S 2 Kat ve Kat daha güzel bence ...

Arkadaşım galaxy s 2 kat kat güzel olabilir fakat kat kat daha pahalı.Fiyatı nerdeyse gio'nun 3 katından daha fazla onun için gio ile galaxy s2 karşılaştırması yapmak çok yanlış
  • quote:

Parası da güzel.
  • quote:

Galaxi s2 1.700.00 tl
    Galaxi Gio 500 tl bu karşılaştırmayı nasıl yaparsın
    ferari ile pejo 206 yı karşılaştırmak gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

Root edecem derken board yanmasında boşver

Sabahtan beri uğraşıyorum şimdiye kadar yanmadıysa yanmaz artık sanırım.Bir sürü root programı denedim fakat olmadı bir türlü.Bir tane oldu o da root isteyen programlara izin verdiğim gibi telefon reset atıyor nedense.Şu siteden official 2.3.3'ü yükleyip root eden hiç kimse yok mu aramızda?

Ben root ettim hemde rotlu rom yükledim 2,3,3 pro v1 diye bir sürüm aldım arkadaştan içinde super user yüklü geliyo :D

Root oluyor fakat Link2Sd programını kullanamadım nedense telefon reset atıyor.Link2Sd programını kullanıyor musunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Root edecem derken board yanmasında boşver

Sabahtan beri uğraşıyorum şimdiye kadar yanmadıysa yanmaz artık sanırım.Bir sürü root programı denedim fakat olmadı bir türlü.Bir tane oldu o da root isteyen programlara izin verdiğim gibi telefon reset atıyor nedense.Şu siteden official 2.3.3'ü yükleyip root eden hiç kimse yok mu aramızda?

Ben root ettim hemde rotlu rom yükledim 2,3,3 pro v1 diye bir sürüm aldım arkadaştan içinde super user yüklü geliyo :D

Root oluyor fakat Link2Sd programını kullanamadım nedense telefon reset atıyor.Link2Sd programını kullanıyor musunuz?

Link2Sd bende yüklü değil ama indirip deneyim bende şimdi

• Link2Sd benden çalıştı sorun yok
  • bu telefon hakkinda bir sorum daha olacak. ekrani ciziklere karsi nasil tepki veriyor. kullanimin cogu cebimde gececegi icin cizik olasiligi yuksek. yapistirilan korumalari hic sevmiyorum onsuz kullanilir mi yoksa gene onlara mi kalacagim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turutk

bu telefon hakkinda bir sorum daha olacak. ekrani ciziklere karsi nasil tepki veriyor. kullanimin cogu cebimde gececegi icin cizik olasiligi yuksek. yapistirilan korumalari hic sevmiyorum onsuz kullanilir mi yoksa gene onlara mi kalacagim?

Kardeş ekranı hassas, jelatin olmadan en fazla 1 dayanır, sonra ekran çok kötü çizilmeye başlar, jelatinli kullanıyorum 1 aydan fazladır, dokunmatiğinden en ufak bir azalma dahi yok, çok iyi çalışıyor jelatinlede.
  • quote:

Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum, froyo ile farklarını sırayla anlatıyorum, aklıma gelenleri

1, wifi error gitti, yüklediğimden beri bir kere bile wifi error vermedi
    2,Bir widget uygulaması yüklediğimiz zaman, teli kapatıp açtığımızda kayboluyordu, artık kaybolmuyor ve bir uygulamayı sd karta taşıdığımızda hemen kullanıma açılıyor.
    3, sd kartı tarama neredeyse yüzde 50 hızlandı ve tarama biter bitmez uygulamar hemen gözüküyor, birde uygulamaları yönet açınca foroyo 2,2,1 de tee dakikalar sonra açıyor, gingebard 2,3,3 de bu hemen açıyor ve bekleme yapmıyor.
    4, dosyalarım menüsünde bir müzik açtığınızda, 2,2,1 de hemen müzik çalar açılırdı değilmi, 2,3,3 de bu ufak ekranda hemen şarkı çalmaya başlıyor.
    5,menü ve ana ekran kasılmaları gitti, en güzelide hologram live walpaperde ana ekran artık tıkanmadan eser yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    6,mesela bir oyundan çıktınız, ram baktınız 220 mb, sakın belleği sil demeyin, yarım saat sonra kendiliğinden 150 ve 160 düşüyor.
    7,menülerde indirilenler klasörü geldi, internettten indirdiğimiz bütün dosyalar tek tıkla burda artık
    8,müzik çalar ana ekran görüntüsü değişti ve akolayzıra yeni profiller eklendi
    9,en önemlisi, froyo 2,2,1 de, hani ekran kilidini kullanınca, alarma açtığımızda hemen kilit geliyodu ve hiç kapanmıyodu bu 2,3,3 de sorun yok, artık ekran kilidini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
    10.Oyunlarda grafik ve performans ciddi anlamda arttı, gt racing hd de ağzım açık kaldı, örneğin, araba yansımaları daha iyi ve gölgeler görünüyor daha rahat ve tıkanmalar gitti. anlıyacağınız oyunlarda performans arttı.
    11.lgcamera pro kamera programında, 1980x1080 çekimi açıldı kayıt ediyor gibi gözüküyor ama 320x480 kayıt ediyor, 640x480 bitrate 20 e fırladı ve en güzelide ekranı nasıl çevirirseniz çevirin düz çekiyorgörüntü daha net çekmeye başladı şaşırdım, bu 2,3,3 gio ile lgcamera pro ile görüntler daha iyi çekmeye başladı ve farklı özellikler çıktı,

Aklıma gelenler bunlar, başka aklıma gelen olursa eklerim.

Birde unutmadan sizlere ufak bir tiyo vereyim. samsung kulaklığı varya, üstünde bir tuş var, o tuş, aramayı kabul etme veya iptal etme ve ya müziği durdurup başlatmaya yarıyor değilmi, şimdi burda duralım, şarkıyı değiştirmeyede yarıyor bileniniz varmı şarkı çalarken, o tuşa 3 ve 4 sefer peşpeşe basın, 1 kaç sefer deneyin, şarkının değiştiğini göreceksiniz. ben artık teli cebimden çıkarmıyyorum, bir tuşla şarkıyı değiştiriyorum artık.

Slm Arkadaşım. Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum diye yazmışsın, Nereden buldun acaba mümkünse link verebilirmisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaenWinckle

Arkadaşlar bir sorunum daha var. İnternetten (wi-fi ile bağlanıyorum) video izlemek için bir siteye girdiğim zaman telefon bir kere titriyor birkaç saniye sonra telefon iki kere daha titreyip internetten atıyor.Bu olay, hem miren explorer da hem skyfire da hem de telin kendi explorer ında başıma geldi.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: CaenWinckle

Ya arkadaşlar bende yeni aldım Galaxy Gio, şu ana kadar çok da memnunum, fakat telefonu kablo ile bilgisayara bağlamaya çalıştığımda telefon şarj olmaya başlıyor bilgisayar ilk taktığımda görmüştü telefonu hatta çıkarılabilir disk olarak birkaç saniye görebilmiştim. Daha sonra yüklenirken bir hata oluştu diye bir uyarı verdi sağ altta, daha sonrasında ne kadar çok denersem deneyeyim telefonu görmüyor sadece şarj oluyor. Kies in son sürümü bilgisayarımda mevcut. Bu soruna çözüm önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Kimse yardımcı olamayacak mı arkadaşlar? Lütfen yardım edin!

• merhaba arkadaşlar 2 gün önce galaxy ace almak için gittiğim marketten gio ile çıktım

3 tane sorum var yardımcı olacaklara teşekkürler.

1- Bazı oyunlara girdiğimde cihaz bi kere titriyor 3-4 saniye sonra iki kere ard arda titriyor ve uygulamadan çıkıyor?
    2- Wifi ağı olmadan navigasyon veya maps kullanmak mümkünmü?
    3- Telefon hafızasında olan uygulamaları hafıza kartına nasıl taşırım?
  • quote:

Link2Sd benden çalıştı sorun yok

Sen 2.3.3'ü nereden indirdin?Custom rom değil mi o?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turutk

bu telefon hakkinda bir sorum daha olacak. ekrani ciziklere karsi nasil tepki veriyor. kullanimin cogu cebimde gececegi icin cizik olasiligi yuksek. yapistirilan korumalari hic sevmiyorum onsuz kullanilir mi yoksa gene onlara mi kalacagim?

Kardeş ekranı hassas, jelatin olmadan en fazla 1 dayanır, sonra ekran çok kötü çizilmeye başlar, jelatinli kullanıyorum 1 aydan fazladır, dokunmatiğinden en ufak bir azalma dahi yok, çok iyi çalışıyor jelatinlede.

tesekkur ederim.

artik ebayden getirtirirz paket paket.

aslinda ace cok hosuma gitti ama fark cokmus

• 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.