Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkamacar
    bendede oyle oldu. bir öncekini denedim. olmadı birde 2011 versiyonu deneyeyim dedim. oldu

Eve geçtiğimde deneyeceğim.
    Umarım olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

Bunlardan benden ..

Bu arada yeni kılıflar geldi ilgilenen olur ise ...

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-GALAXY-GIO-FILE-KILIF-RUBBER-TIPI_W0QQidZZ42416820

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-GALAXY-GIO-SILIKON-KILIF_W0QQidZZ42416612

DH kullanıcıları için Ekran koruyucu 2 adet hediye edilecektir . ( Promosyon kodu = PALAKADİR )

Teşekkürler.

Kardeş sende Kapaklı Olanı yok mu

• quote:

Bunlardan benden ..

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-GALAXY-GIO-FILE-KILIF-RUBBER-TIPI_W0QQidZZ42416820

DH kullanıcıları için Ekran koruyucu 2 adet hediye edilecektir . ( Promosyon kodu = PALAKADİR )

Teşekkürler.

Hocam bu file kılıf sert mi yoksa kauçuk gibi yumuşak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

quote:

Bunlardan benden ..

Teşekkürler.

aynen yabende almayı dusunuyorum ama arkadas aktıf degıl heralde nette.Birde şöyle bir sorunum oldu bugun

yukledigim widget ler normal calisiyor fakat hafiza karti cikarilip takilinca veya telefonu acip kapayinca widgetler kayboluyor.kaybolmayan widget istiyoruz :-) ana ekranda olmasa sadece neyse widget ekleme yerine gelince ordada gorunmiyorlar.bu widgetler menude gorunmuyor doğal olarak fakat telefona yuklu uygilamalara baktıgım zaman var.varmi bir formulu bunun
    yani telefon birkere kapandimi o widgetleri birdaha kullanamiyorum.onceden boyle bir sorun yoktu.nasıl oyuklu olan widgetlere ulaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: semih611

quote:

quote:

Bunlardan benden ..

Teşekkürler.

aynen yabende almayı dusunuyorum ama arkadas aktıf degıl heralde nette.Birde şöyle bir sorunum oldu bugun

yukledigim widget ler normal calisiyor fakat hafiza karti cikarilip takilinca veya telefonu acip kapayinca widgetler kayboluyor.kaybolmayan widget istiyoruz :-) ana ekranda olmasa sadece neyse widget ekleme yerine gelince ordada gorunmiyorlar.bu widgetler menude gorunmuyor doğal olarak fakat telefona yuklu uygilamalara baktıgım zaman var.varmi bir formulu bunun
    yani telefon birkere kapandimi o widgetleri birdaha kullanamiyorum.onceden boyle bir sorun yoktu.nasıl oyuklu olan widgetlere ulaşırım

Ayarlar uygulamarı yönet aç, widgeti aç telefon hafızasına taşı teli bir kere kapat aç, widgetlerde ekle bir daha asla gitmeyecek, bu olay 2,3,3 de yok ama 2,3,3 de ağustos ortası ve sonu çıkacak beklemedeyiz. dediklerimi yap sorun olmaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 21 Temmuz 2011; 22:01:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: semih611

quote:

quote:

Bunlardan benden ..

Teşekkürler.

Ayarlar uygulamarı yönet aç, widgeti aç telefon hafızasına taşı teli bir kere kapat aç, widgetlerde ekle bir daha asla gitmeyecek, bu olay 2,3,3 de yok ama 2,3,3 de ağustos ortası ve sonu çıkacak beklemedeyiz. dediklerimi yap sorun olmaz artık

eyvallah işe yaradı.senı maxi dede gormustum fakat maxıc.te pek aktıf degılsın sanırım :) sen burda ben orda aktıfım bırazda maxıdekılere yardımcı ol be :) senın android ile ilgılı bılmedıgın yok sanırım.

• "In May, Samsung announced to multiple devices with Android 2.3.3 to provide this to its promise to better deal with updates to come; Gingerbread for the Galaxy Ace is just way or the firmware upgrade to Android 2.3.3 for Galaxy Gio is ready to choose to download. This Samsung has just announced via Twitter."

İlgili -Android Effect

Dediğine göre Galaxy Gio'ya 2.3.3 uygulaması gelmiş. Ama Samsung bunu sadece Twitter'dan açıklamış.

google android sitesinde böyle bir yazı mevcut.
  • slm millet nerelerdesiniz ya siz bulamadım kaç gündür.sonunda google yazdım gio forum diye öyle buldum.
  • Ya arkadaşlar bende yeni aldım Galaxy Gio, şu ana kadar çok da memnunum, fakat telefonu kablo ile bilgisayara bağlamaya çalıştığımda telefon şarj olmaya başlıyor bilgisayar ilk taktığımda görmüştü telefonu hatta çıkarılabilir disk olarak birkaç saniye görebilmiştim. Daha sonra yüklenirken bir hata oluştu diye bir uyarı verdi sağ altta, daha sonrasında ne kadar çok denersem deneyeyim telefonu görmüyor sadece şarj oluyor. Kies in son sürümü bilgisayarımda mevcut. Bu soruna çözüm önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar Android Gingerbread 2.3.3'ü yükledim fakat root edemedim bir türlü telefonu.Telefonunu root eden arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netdragon

"In May, Samsung announced to multiple devices with Android 2.3.3 to provide this to its promise to better deal with updates to come; Gingerbread for the Galaxy Ace is just way or the firmware upgrade to Android 2.3.3 for Galaxy Gio is ready to choose to download. This Samsung has just announced via Twitter."

İlgili -Android Effect

Dediğine göre Galaxy Gio'ya 2.3.3 uygulaması gelmiş. Ama Samsung bunu sadece Twitter'dan açıklamış.

google android sitesinde böyle bir yazı mevcut.

umarım sorunsuz bir geçiş olur; bir çok arkadaş son güncellemeyi yaparken sıkıntı çekmişti.
  • quote:

Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum, froyo ile farklarını sırayla anlatıyorum, aklıma gelenleri

1, wifi error gitti, yüklediğimden beri bir kere bile wifi error vermedi
    2,Bir widget uygulaması yüklediğimiz zaman, teli kapatıp açtığımızda kayboluyordu, artık kaybolmuyor ve bir uygulamayı sd karta taşıdığımızda hemen kullanıma açılıyor.
    3, sd kartı tarama neredeyse yüzde 50 hızlandı ve tarama biter bitmez uygulamar hemen gözüküyor, birde uygulamaları yönet açınca foroyo 2,2,1 de tee dakikalar sonra açıyor, gingebard 2,3,3 de bu hemen açıyor ve bekleme yapmıyor.
    4, dosyalarım menüsünde bir müzik açtığınızda, 2,2,1 de hemen müzik çalar açılırdı değilmi, 2,3,3 de bu ufak ekranda hemen şarkı çalmaya başlıyor.
    5,menü ve ana ekran kasılmaları gitti, en güzelide hologram live walpaperde ana ekran artık tıkanmadan eser yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    6,mesela bir oyundan çıktınız, ram baktınız 220 mb, sakın belleği sil demeyin, yarım saat sonra kendiliğinden 150 ve 160 düşüyor.
    7,menülerde indirilenler klasörü geldi, internettten indirdiğimiz bütün dosyalar tek tıkla burda artık
    8,müzik çalar ana ekran görüntüsü değişti ve akolayzıra yeni profiller eklendi
    9,en önemlisi, froyo 2,2,1 de, hani ekran kilidini kullanınca, alarma açtığımızda hemen kilit geliyodu ve hiç kapanmıyodu bu 2,3,3 de sorun yok, artık ekran kilidini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
    10.Oyunlarda grafik ve performans ciddi anlamda arttı, gt racing hd de ağzım açık kaldı, örneğin, araba yansımaları daha iyi ve gölgeler görünüyor daha rahat ve tıkanmalar gitti. anlıyacağınız oyunlarda performans arttı.
    11.lgcamera pro kamera programında, 1980x1080 çekimi açıldı kayıt ediyor gibi gözüküyor ama 320x480 kayıt ediyor, 640x480 bitrate 20 e fırladı ve en güzelide ekranı nasıl çevirirseniz çevirin düz çekiyorgörüntü daha net çekmeye başladı şaşırdım, bu 2,3,3 gio ile lgcamera pro ile görüntler daha iyi çekmeye başladı ve farklı özellikler çıktı,

Aklıma gelenler bunlar, başka aklıma gelen olursa eklerim.

Birde unutmadan sizlere ufak bir tiyo vereyim. samsung kulaklığı varya, üstünde bir tuş var, o tuş, aramayı kabul etme veya iptal etme ve ya müziği durdurup başlatmaya yarıyor değilmi, şimdi burda duralım, şarkıyı değiştirmeyede yarıyor bileniniz varmı şarkı çalarken, o tuşa 3 ve 4 sefer peşpeşe basın, 1 kaç sefer deneyin, şarkının değiştiğini göreceksiniz. ben artık teli cebimden çıkarmıyyorum, bir tuşla şarkıyı değiştiriyorum artık.

Sag ol dostum.. Kies e düşsede bizde yüklesek..

• arkadaslar bugun bende bı sorunla karsılastım bılmıyorum baska karsılasan wr mı ortadakı dokunmatık olmayan tusun sagında solunda ıkı tane dokunmatık tus var . normal dokunmatık calısıyor ama sadece bu ıkı tus calısmıyordu kapatıp actım duzeldı ve bu ıkıncı kez basıma gelıyor. bu sorun guncelleme ıle gıderılır mı ? bn hıc bırsey yapmadım geldıgı gıbı kullanıyorum cıhazı. tavsıyelerınızı beklıyorum sımdıden tesekkur edıyorum:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

quote:

Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum, froyo ile farklarını sırayla anlatıyorum, aklıma gelenleri

1, wifi error gitti, yüklediğimden beri bir kere bile wifi error vermedi
    2,Bir widget uygulaması yüklediğimiz zaman, teli kapatıp açtığımızda kayboluyordu, artık kaybolmuyor ve bir uygulamayı sd karta taşıdığımızda hemen kullanıma açılıyor.
    3, sd kartı tarama neredeyse yüzde 50 hızlandı ve tarama biter bitmez uygulamar hemen gözüküyor, birde uygulamaları yönet açınca foroyo 2,2,1 de tee dakikalar sonra açıyor, gingebard 2,3,3 de bu hemen açıyor ve bekleme yapmıyor.
    4, dosyalarım menüsünde bir müzik açtığınızda, 2,2,1 de hemen müzik çalar açılırdı değilmi, 2,3,3 de bu ufak ekranda hemen şarkı çalmaya başlıyor.
    5,menü ve ana ekran kasılmaları gitti, en güzelide hologram live walpaperde ana ekran artık tıkanmadan eser yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    6,mesela bir oyundan çıktınız, ram baktınız 220 mb, sakın belleği sil demeyin, yarım saat sonra kendiliğinden 150 ve 160 düşüyor.
    7,menülerde indirilenler klasörü geldi, internettten indirdiğimiz bütün dosyalar tek tıkla burda artık
    8,müzik çalar ana ekran görüntüsü değişti ve akolayzıra yeni profiller eklendi
    9,en önemlisi, froyo 2,2,1 de, hani ekran kilidini kullanınca, alarma açtığımızda hemen kilit geliyodu ve hiç kapanmıyodu bu 2,3,3 de sorun yok, artık ekran kilidini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
    10.Oyunlarda grafik ve performans ciddi anlamda arttı, gt racing hd de ağzım açık kaldı, örneğin, araba yansımaları daha iyi ve gölgeler görünüyor daha rahat ve tıkanmalar gitti. anlıyacağınız oyunlarda performans arttı.
    11.lgcamera pro kamera programında, 1980x1080 çekimi açıldı kayıt ediyor gibi gözüküyor ama 320x480 kayıt ediyor, 640x480 bitrate 20 e fırladı ve en güzelide ekranı nasıl çevirirseniz çevirin düz çekiyorgörüntü daha net çekmeye başladı şaşırdım, bu 2,3,3 gio ile lgcamera pro ile görüntler daha iyi çekmeye başladı ve farklı özellikler çıktı,

Aklıma gelenler bunlar, başka aklıma gelen olursa eklerim.

Birde unutmadan sizlere ufak bir tiyo vereyim. samsung kulaklığı varya, üstünde bir tuş var, o tuş, aramayı kabul etme veya iptal etme ve ya müziği durdurup başlatmaya yarıyor değilmi, şimdi burda duralım, şarkıyı değiştirmeyede yarıyor bileniniz varmı şarkı çalarken, o tuşa 3 ve 4 sefer peşpeşe basın, 1 kaç sefer deneyin, şarkının değiştiğini göreceksiniz. ben artık teli cebimden çıkarmıyyorum, bir tuşla şarkıyı değiştiriyorum artık.

Sag ol dostum.. Kies e düşsede bizde yüklesek..

Ağustos sonunda ve ya eylül başında çıkıcak kiese

• SD Kartla bir sorum olucaktı benim babam Amerikaya gitmişti 16 gb lık sd kart al demiştim babama fakat büyük bir mağazada bakmış fiyatlar çok uçukmuş 60-70 dolarmış .. yarında vatan veya media marka gitmeyi düşünüyoruz , teknosadan baktığımda 16 gb lik yoktu 8 gb lik lar vardı onlarda class 2-4 tüler benim aradıığım daha çok 16 gb 6,8 class olsun fakat bulamaz mıyım bu tür mağazalarda bir yardımcı olun arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeto7

arkadaslar bugun bende bı sorunla karsılastım bılmıyorum baska karsılasan wr mı ortadakı dokunmatık olmayan tusun sagında solunda ıkı tane dokunmatık tus var . normal dokunmatık calısıyor ama sadece bu ıkı tus calısmıyordu kapatıp actım duzeldı ve bu ıkıncı kez basıma gelıyor. bu sorun guncelleme ıle gıderılır mı ? bn hıc bırsey yapmadım geldıgı gıbı kullanıyorum cıhazı. tavsıyelerınızı beklıyorum sımdıden tesekkur edıyorum:))

bir kere benim başıma geldi; tuş kilidine alıp açtım, düzeldi.
  • Beyler daha önce böyle birşeyle kaşılaşan oldu mu?

• Arkadaşlar bir sorunum daha var. İnternetten (wi-fi ile bağlanıyorum) video izlemek için bir siteye girdiğim zaman telefon bir kere titriyor birkaç saniye sonra telefon iki kere daha titreyip internetten atıyor.Bu olay, hem miren explorer da hem skyfire da hem de telin kendi explorer ında başıma geldi.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Beyler daha önce böyle birşeyle kaşılaşan oldu mu?

ben hiç karşılaşmadım.umarım düzelmiştir.
  • ne yaparken oldu bu?
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.