Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon elimdeydi kendi kendine kapandı. Sonra açılma moduna girdi samsung yazısı çıktı ardından bu hale geldi. Tekrar kapatıp açtım düzeldi neyseki.

2.3 güncellemesi biran önce gelse de kurtulsak bu tarz sorunlardan. Herşeye rağmen telefonumu seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Arkadaşlar Android Gingerbread 2.3.3'ü yükledim fakat root edemedim bir türlü telefonu.Telefonunu root eden arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

2.3.3'ü root yapabilen yok mu aramızda?
  • geçmiş olsun, düzeldiğine sevindim. youtube da bu halde kalan bir wildfire görmüştüm. çözüm bulamamıştı.
  • arkadaslar bu 2.3.3 guncellemesını bn de yapmak ıstıyorum ama bu guncellemeyı ve bundan once yapılacakları bana bı ozet gecersenız cok memnun olacagım tesekkur ederım.
  • iyi geceler arkadaşlar, vodafone cepnet sınırsız paketine üye oldum gio'da nereden nasıl ayar yapmam lazım bir yardımcı olur musunuz? kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirm

geçmiş olsun, düzeldiğine sevindim. youtube da bu halde kalan bir wildfire görmüştüm. çözüm bulamamıştı.

Tşk. ederim hocam Allahtan düzeldi yoksa servise götürmek zorunda kalacaktım.
  • işlemler kolay görünüyordu. ben de deneyeyim dedim. sonuç her zaman ki gibi kaput.
    ekran alacalı bulacalı karlı bir ekran olarak kalıyor. odin programı başarılı diyerek şu mesajları veriyor:
    Download Start...
    <0> Create File...
    <1> StartThread Detected : 1
    <2> StartThread Detected : 0
    <3> StartThread Detected : 0
    <4> StartThread Detected : 0
    <5> StartThread Detected : 0
    <6> StartThread Detected : 0
    <7> StartThread Detected : 0
    <8> StartThread Detected : 0
    <1> setup connection...
    <1> odin mode.. check plcatform verification.
    <1> VerifyPlatform:V0, P0,R0
    <1> START!!!
    <1> set download environment.
    <1> big partition size!!
    <1> big partition size!!
    <1> big partition size!!
    <1> big partition size!!
    <1> big partition size!!
    <1> mibib download..
    <1> 1/10 Finished.
    <1> qcsbl download..
    <1> 2/10 Finished.
    <1> oemsbl download..
    <1> 3/10 Finished.
    <1> amss download..
    <1> 4/10 Finished.
    <1> arm11boot download..
    <1> 5/10 Finished.
    <1> boot.img download..
    <1> 6/10 Finished.
    <1> recovery.img download..
    <1> 7/10 Finished.
    <1> system.rfs download..
    <1> 8/10 Finished.
    <1> data.rfs download..
    <1> 9/10 Finished.
    <1> csc.rfs download..
    <1> 10/10 Finished.
    <1> reset pda..
    <0> Started Timer
    <1> Close serial port and wait until rebooting.
    <1> PASS!!!
    <0> Destroy instant..
    <0> Killed timer

Telefonu kurtarma şansım var mı acaba?

• beyler daha oınce sormustum ama gelen cvplardan sonuca ulasamadım sagolsun haylcı kardesım usanmadan yardımcı oluyor bıze ben bu skyfıreye gırıyorum face gırıyorum ordan ama acık kıısılerı falan goremıyom profıl msklar gozukuyor eskıden acık kısılerı rahatca gorup konusyordum ve super oluyordu nasıl eskısı gıbı yapacagım...bırde gecenlerde telde bı numara kayıtlı ıdı aynı ısme baska bı numara kaydettım ama o numarayı bulamıyorum neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Beyler daha önce böyle birşeyle kaşılaşan oldu mu?

recovery mod bu, bir kere benimde kendi kendine girmişti, kendi kendine girmesi sorun olabilir ama bu bir hata ekranı değil, root ve custom rom yükleme için kullanılan ekran
  • Beyler ana yolda kurulu olan bir radarı uzaktan tespit edebilen ve stabil çalışan bildiğiniz bir radar programı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum, froyo ile farklarını sırayla anlatıyorum, aklıma gelenleri

1, wifi error gitti, yüklediğimden beri bir kere bile wifi error vermedi
    2,Bir widget uygulaması yüklediğimiz zaman, teli kapatıp açtığımızda kayboluyordu, artık kaybolmuyor ve bir uygulamayı sd karta taşıdığımızda hemen kullanıma açılıyor.
    3, sd kartı tarama neredeyse yüzde 50 hızlandı ve tarama biter bitmez uygulamar hemen gözüküyor, birde uygulamaları yönet açınca foroyo 2,2,1 de tee dakikalar sonra açıyor, gingebard 2,3,3 de bu hemen açıyor ve bekleme yapmıyor.
    4, dosyalarım menüsünde bir müzik açtığınızda, 2,2,1 de hemen müzik çalar açılırdı değilmi, 2,3,3 de bu ufak ekranda hemen şarkı çalmaya başlıyor.
    5,menü ve ana ekran kasılmaları gitti, en güzelide hologram live walpaperde ana ekran artık tıkanmadan eser yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    6,mesela bir oyundan çıktınız, ram baktınız 220 mb, sakın belleği sil demeyin, yarım saat sonra kendiliğinden 150 ve 160 düşüyor.
    7,menülerde indirilenler klasörü geldi, internettten indirdiğimiz bütün dosyalar tek tıkla burda artık
    8,müzik çalar ana ekran görüntüsü değişti ve akolayzıra yeni profiller eklendi
    9,en önemlisi, froyo 2,2,1 de, hani ekran kilidini kullanınca, alarma açtığımızda hemen kilit geliyodu ve hiç kapanmıyodu bu 2,3,3 de sorun yok, artık ekran kilidini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
    10.Oyunlarda grafik ve performans ciddi anlamda arttı, gt racing hd de ağzım açık kaldı, örneğin, araba yansımaları daha iyi ve gölgeler görünüyor daha rahat ve tıkanmalar gitti. anlıyacağınız oyunlarda performans arttı.
    11.lgcamera pro kamera programında, 1980x1080 çekimi açıldı kayıt ediyor gibi gözüküyor ama 320x480 kayıt ediyor, 640x480 bitrate 20 e fırladı ve en güzelide ekranı nasıl çevirirseniz çevirin düz çekiyorgörüntü daha net çekmeye başladı şaşırdım, bu 2,3,3 gio ile lgcamera pro ile görüntler daha iyi çekmeye başladı ve farklı özellikler çıktı,

Aklıma gelenler bunlar, başka aklıma gelen olursa eklerim.

Birde unutmadan sizlere ufak bir tiyo vereyim. samsung kulaklığı varya, üstünde bir tuş var, o tuş, aramayı kabul etme veya iptal etme ve ya müziği durdurup başlatmaya yarıyor değilmi, şimdi burda duralım, şarkıyı değiştirmeyede yarıyor bileniniz varmı şarkı çalarken, o tuşa 3 ve 4 sefer peşpeşe basın, 1 kaç sefer deneyin, şarkının değiştiğini göreceksiniz. ben artık teli cebimden çıkarmıyyorum, bir tuşla şarkıyı değiştiriyorum artık.

Hayalci bu bahsettiğin resmi kies değildir doğrumu ?

• Uygulamalar menüsünden girip cihaz'daki flashları silmen gerekli 10,1 vs her ne yüklü ise ....
  • Ben bir türlü root edemedim cihazı 2.3.3'te.Bir kere update.zip adlı bir dosya ile oldu onda da root için izin verdiğimde telefon reset atmaya başladı.
  • Root edecem derken board yanmasında boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

Root edecem derken board yanmasında boşver

Sabahtan beri uğraşıyorum şimdiye kadar yanmadıysa yanmaz artık sanırım.Bir sürü root programı denedim fakat olmadı bir türlü.Bir tane oldu o da root isteyen programlara izin verdiğim gibi telefon reset atıyor nedense.Şu siteden official 2.3.3'ü yükleyip root eden hiç kimse yok mu aramızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 22 Temmuz 2011; 3:01:08 >

• quote:

quote:

Sabahtan beri uğraşıyorum şimdiye kadar yanmadıysa yanmaz artık sanırım.Bir sürü root programı denedim fakat olmadı bir türlü.Bir tane oldu o da root isteyen programlara izin verdiğim gibi telefon reset atıyor nedense.Şu siteden official 2.3.3'ü yükleyip root eden hiç kimse yok mu aramızda?

Ben root ettim oradaki .zip dosyasıyla. Oradaki Update.zip i indirip dosyanın adını Update1.zip olarak değiştirin örneğin (amaç Update.zip olarak kalmasın). Dosyayı sdcard ana dizine atıp cihazı recovery modda başlatıp çalıştırın zip dosyasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: eLmrCh

quote:

quote:

Ben root ettim oradaki .zip dosyasıyla. Oradaki Update.zip i indirip dosyanın adını Update1.zip olarak değiştirin örneğin (amaç Update.zip olarak kalmasın). Dosyayı sdcard ana dizine atıp cihazı recovery modda başlatıp çalıştırın zip dosyasını.

Bende de root oluyor fakat Link2Sd programını kuruyorum mesela izin veriyorum sonra telefon reset atıyor.

• link2sd'i bilmiyorum fakat kullandığım gioPro ROM'da app2sdGUI diye bir program var sizin kullanmaya çalıştığınızla aynı işi yapan ve aynı şekilde res atıyordu cihaz. Sebebi ise büyük ihtimal sdcard'da ext2 formatlı bir bölüm olmaması sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLmrCh

link2sd'i bilmiyorum fakat kullandığım gioPro ROM'da app2sdGUI diye bir program var sizin kullanmaya çalıştığınızla aynı işi yapan ve aynı şekilde res atıyordu cihaz. Sebebi ise büyük ihtimal sdcard'da ext2 formatlı bir bölüm olmaması sanırım.

Ext2 formatlı bölüm var fakat yine de reset atıyor cihaz.Bug falan mı var acaba programda.
  • quote:

quote:

Ben root ettim hemde rotlu rom yükledim 2,3,3 pro v1 diye bir sürüm aldım arkadaştan içinde super user yüklü geliyo :D

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.