Şimdi Ara

SAMSUNG D5000-D5500 LED TV KULLANICILARI KULÜBÜ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.258
Cevap
21
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 46d5500 güncellemeyi az önce yükledim ama gözle görülür bir fark yok. ama yüklemenizi tavsiye ederim adamların bi bildiği vardır mutlaka bir eksikliği gideriyor ya da açığı kapatıyordur. bir de televizyon internete bağlı bir kaç gün önce smart hub güncellemesi geldi programlar falan değişti.
  • 40d5500 hala piyasada ise en uygun nereden alabiliriz ? 1200 tl'dan daha fazla bütçem yok malesef.Bir de tv askısı olarak yada duvara monte etttirmeyi düşünüyorum onda da 100-150 'tl'yi geçmeyecek bir şık önerebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

40d5500 hala piyasada ise en uygun nereden alabiliriz ? 1200 tl'dan daha fazla bütçem yok malesef.Bir de tv askısı olarak yada duvara monte etttirmeyi düşünüyorum onda da 100-150 'tl'yi geçmeyecek bir şık önerebilirseniz sevinirim.

o modelin üretimi yok piyasada bulunmaz, yerine 40ES5500...
  • arkadaşlar 46D5500 kullanıcısıyım.bilgisayarımın ekran görüntüsünü KABLOSUZ bir şekilde televizyona aktarabilir miyim.All Share veya başka bir program aracılığı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

arkadaşlar 46D5500 kullanıcısıyım.bilgisayarımın ekran görüntüsünü KABLOSUZ bir şekilde televizyona aktarabilir miyim.All Share veya başka bir program aracılığı ile.

televizyona takılan kablosuz adaptör ile cep ekranını aktarabiliyorsun ama bilgisayar olur mu bilmem.
  • arkadaşlar bu 46d5500 e web browser ekleyebilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

arkadaşlar 46D5500 kullanıcısıyım.bilgisayarımın ekran görüntüsünü KABLOSUZ bir şekilde televizyona aktarabilir miyim.All Share veya başka bir program aracılığı ile.

televizyona takılan kablosuz adaptör ile cep ekranını aktarabiliyorsun ama bilgisayar olur mu bilmem.

bende var 110 liraya almıştım kablosuz internet için o alet mi ? Telefonumdan All Share ile kullanıyorum ama ekran görüntüsü gibi bir şey göremedim o uygulamada.
  • Arkadaşlar bir buçuk senedir 40D5000 Led Tv kullanıyorum, oldukça memnunum. Şimdiye kadar bütün ihtiyaçlatımı karşıladı. Sormak istediğim bir nokta var, tüm ayarları karıştırmama rağmen tvyi 100 hz modunda çalıştıramadım. Aldığım zaman 100hz i desteklediğini hatırlıyorum. Gecen yaz askerde olduğum için forumu takip edemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

Arkadaşlar bir buçuk senedir 40D5000 Led Tv kullanıyorum, oldukça memnunum. Şimdiye kadar bütün ihtiyaçlatımı karşıladı. Sormak istediğim bir nokta var, tüm ayarları karıştırmama rağmen tvyi 100 hz modunda çalıştıramadım. Aldığım zaman 100hz i desteklediğini hatırlıyorum. Gecen yaz askerde olduğum için forumu takip edemedim.

tv zaten 100hz. 100 hz modunda nasıl çalıştıracaksın anlamadım. eğer kanal açtıgında üstte çıkan 60hz yazıyı görüyosan o senle alakalaı değil. tvye gelen yayınla ilgili. zaten genelşde 50 yada 60 hz dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

Arkadaşlar bir buçuk senedir 40D5000 Led Tv kullanıyorum, oldukça memnunum. Şimdiye kadar bütün ihtiyaçlatımı karşıladı. Sormak istediğim bir nokta var, tüm ayarları karıştırmama rağmen tvyi 100 hz modunda çalıştıramadım. Aldığım zaman 100hz i desteklediğini hatırlıyorum. Gecen yaz askerde olduğum için forumu takip edemedim.

tv zaten 100hz. 100 hz modunda nasıl çalıştıracaksın anlamadım. eğer kanal açtıgında üstte çıkan 60hz yazıyı görüyosan o senle alakalaı değil. tvye gelen yayınla ilgili. zaten genelşde 50 yada 60 hz dır.

Sağolasın dostum bunu merak ediyordum. Ama mkv formatın 720p dizi açtığımda da sol üstte 60Hz yazıyor. Bir de pek 100hz gibi değil akıcılık. O açıdan sormak istemiştim. Sağol yardımın için. :)

• d5000 modelinde ntfs sisteme sahip 1 tb harici hdd'i tv'ye taktım ancak tv görmedi. disk çalışıyor ancak açamadım. ntfs olmasından dolayı mı açılmıyor? boyutu 4 gb dan fazla filmler izlemek istiyorum. media playersiz mümkün değil mi bu?
  • diski fat32 yaptım ancak yine tv görmedi. bağlantıyı usb hdd yazan yerden yaptım. o da doğru. diski tvye bağladığımda diskin ışığı yanıyor çalıştığına dair ses geliyor ancak tvde herhangi bir hareketlilik yok. tv neden diski göremiyor sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

diski fat32 yaptım ancak yine tv görmedi. bağlantıyı usb hdd yazan yerden yaptım. o da doğru. diski tvye bağladığımda diskin ışığı yanıyor çalıştığına dair ses geliyor ancak tvde herhangi bir hareketlilik yok. tv neden diski göremiyor sizce?

Disk kablosu uzun olduğu zaman okumuyor. Bende de 1TB samsung USB 3.0 harddisk var. Kablosu uzun olduğunda okumadı bende kısa uzatma USB kablosu taktım , şu anda böyle çalışıyor...
  • kablo orijinal kısa kablo. kablodan değildir diye düşünüyorum. başka bir şey var ama çözemedim.
  • Arkadaşlar konunun sayfa sayısı çok uzun hepsine bakamadım,sorunumu kısaca yazıyorum..

televizyon samsung 40d5000

Bir hafta önce 2.5 yaşında ki yeğenim elinde ki oyuncağı tv nin tam ortasına fırlatmış ve kırık oluşmuş.Ekranın tam ortasında görüntü ışık vs yok,arada da tamamen gidip gidip geliyor.Garantiye sorduk haliyle garantiye girmiyor,orjinal değişimine 1400 lira civarında para istediler :) sıfırı o kadar zaten :) Bir kaç elektronikçiye sorduk onlarda 1000 lira civarında tutabileceğini söylediler.Bundan başka yapabileceğimiz bir şey var mı acaba? Yurt dışından daha ucuza panel getirtme gibi bir şey? bilgisi olan vardır belki getirtme konusunda :) yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Arkadaşlar konunun sayfa sayısı çok uzun hepsine bakamadım,sorunumu kısaca yazıyorum..

televizyon samsung 40d5000

Bir hafta önce 2.5 yaşında ki yeğenim elinde ki oyuncağı tv nin tam ortasına fırlatmış ve kırık oluşmuş.Ekranın tam ortasında görüntü ışık vs yok,arada da tamamen gidip gidip geliyor.Garantiye sorduk haliyle garantiye girmiyor,orjinal değişimine 1400 lira civarında para istediler :) sıfırı o kadar zaten :) Bir kaç elektronikçiye sorduk onlarda 1000 lira civarında tutabileceğini söylediler.Bundan başka yapabileceğimiz bir şey var mı acaba? Yurt dışından daha ucuza panel getirtme gibi bir şey? bilgisi olan vardır belki getirtme konusunda :) yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Paylaş

merhaba,

öncelikle geçmiş olsun. benzer bir arıza bana da oldu ancak kendiliğinden oldu. herhangi bir darbe sonucu değil. size tavsiyem yeni bir ürüne yönelmeniz. fiyatlar zaten makul durumlarda yine. yurtdışından getireteceğiniz panel, elektronik ve pahalı bir alet olacağından gümrüğe takılma riski olbilir. yurtdışı fiyatından önce gümrükten geçip geçemeyeceğini öğrenmenizi tavsiy ederim.

• 46D5500 Smart Hub menüsünde o kadar çok takılma yaşanıyor ki gerçekten bıktırıyor beni.8 ay önce Carrefour dan almıştım.Zaten üretimi de uzunca bir süredir yapılmıyor.Tek güzel özelliği Ustream uygulaması olması
  • Beyler Samsung 40d5000 televizyonuma dell marka laptopumu bağlayıp FIFA13 oynuyorum. Laptopda oynarken kesinlikle takılma vs. olmazken tv ye bağladığımda 10 sn de bir falan ara ara kasmalar oluyor. Altın uçlu hdmi kablosuyla bağlıyorum. Laptopun ekran kartı nvidia geforce gt525m modeli. Ancak tv ye bağladığımda ekran kartının fanı deli gibi çalışıyor. Tv nin ve laptopun ekran kartının yazılımları güncel. Tv nin Çözünürlük: 1920x1080 px laptop ise maximum: 1366*768.

Oyunu akıcı oynamak için tvde laptopda ve FIFA13 de yapmam gereken ince ayarlar var mıdır?
  • 32D5000 optik çıkışı 5.1 mi yoksa streo mu bilen biri msj atabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, wireless adaptor alıp da kullanan var mı?

Kullanan memnun mu? hızlı işlem mi yapılıyor?

markasını yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.