Şimdi Ara

Şampiyonuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençlerbirliği deplasmanından da galibiyetle döndüğümüze göre şampiyonuz net. Hala Riekerink'i eleştiren var bu maçtan sonra. Bizim için ligin en zor deplasmanından galibiyet aldık. Bu Riekerink'i bu maçtan sonra eleştiren ufak arkadaşlar acaba hayatlarında kaç kere Gençlerbirliğini Ankara'da yendiğimizi gördü ?

• Bu gözler prandelli ve Mancini'nin oynattığı futbolu gördü deplasmanda galibiyet alamıyorduk şimdi en azından deplasmanda yenebiliyoruz JOR'u kimsenin eleştirmeye hakkı yok şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırak arkadaşim onlara kalsa biri Viteseye git diyor diyeri FT gelsin diye goygoy yapıyor ama kimse 6 hafta en az pozisyon veren bir GB yi ilk yari gömdük ve maçı aldık tebrik etmeyi bilmiyorlar bukadar basit

• adamların futbol görüşü o kadar dar ki gitsin diyorlar ama gerisini düşünmüyorlar.
  • Katılıyorum adamlar winner
  • Riekerink eleştirilmeyecek yerleri yok kabul ama bu insanların suan dusundugu ne cok merak ediyorum. Hadi Riekerink gitti bi anda kimi getireceksin? Geldi biri diyelim bu sefer ligin yarısında sistemi nasıl oturtcak?

Bu insanların futbola bakıs acıları neden bu kadar dar.. her şey pc oyunları gibi mi anlamıyorum..
  • Skor taraftarları burada da toplanmış

Kabullenmeye devam leş futbolu.

İkinci yarı sanki Madrid deplasmanında gol buldum aman geri çekilelim mantığındaydık. Onu bile yapamadık. Allahtan G.Birliği aman aman bir takım değil. Bursa Konya İBB gibi adamları yok kadroda.

Ama devam edin gençler. Bu leş futbol ile övünmeye.

Selçuk filan 53 pasta 52 kez isabet yapmış ilk yarı. Bence inanılmaz bir orta saha. Eleştirmeyin sakın hakkınız yok.

GS tarihi sizin gibi 1i 10 yapan adamlardan çekti. Daha da çoook çekecek anlaşılan.

ha bu sene şampiyon oluruz. Hamza denen adamla bile şampiyon olduk ki kadromuz daha iyi bu sene. GSnin adı zaten absürdlük olmadığı sürece her zaman o potada olacaktır ve olmalıdırda.

yeter ki Riekerink biraz oyuna müdahalede akıllı olsun.

Yaaa ne anlatıyorum skor taraftarlarına. Kalın sağlıcakla.
  • Biz kazanınca balla kazandık diye konu açıyoruz, siz kazanınca şampiyonuz diye konu açıyorsunuz.

Gerçekten fanatiklik insanları köreltiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Biz kazanınca balla kazandık diye konu açıyoruz, siz kazanınca şampiyonuz diye konu açıyorsunuz.

Kalede Muslera var yemiyor, bal mı bu?Attığımız gol son dakika golü ve bal mı?Siz hakem desteği ve balla kazanıyorsunuz ama onlarında bir sonu var tabi.İkinci yarı deplasman derbilerinde göreceğiz sizin hakemlerinizi özellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Biz kazanınca balla kazandık diye konu açıyoruz, siz kazanınca şampiyonuz diye konu açıyorsunuz.

Kalede Muslera var yemiyor, bal mı bu?Attığımız gol son dakika golü ve bal mı?Siz hakem desteği ve balla kazanıyorsunuz ama onlarında bir sonu var tabi.İkinci yarı deplasman derbilerinde göreceğiz sizin hakemlerinizi özellikle.

Tutturmuşsun bir hakem desteği Karabük maçı uzatmanında uzatmasında hakem ikramı gol attınız.Antalya maçı rakip 1-0 öndeyken nizami golü verilemedi beleş bir 3 puan daha.
    Daha sayayım istersen

• Uzaklardan Gelen kullanıcısına yanıt
    Say

• niye eleştirilmiyecek diye bir kayde mi var

görünen koy kılavuz istemez

yendik ama

değişiklik yapamıyor

takım 60.dakikadan sonra kondisyon olarak yerlerde

bunun soylenmesi neden rahatsız ediyor sizi

bu forumda anlamadığım bir husus var

adam diyelim riekerinki seviyor hiçbir şekilde hatasını kabul etmiyor

adam diyelim tolga cigerciyi seviyor hiçbir şekilde kötü oynadığı yorulduğunu vs vs kabul etmiyor

...
    ...

diye gider

evet bu maç kötüydü şunları yapamıyor diyemiyor

belki biliyor ama enterasan bir şekilde onu savunma ihtiyacı duyuyor

bu algıyı anlayamıyorum

çoğu böyle bu şekilde olmayan forumda bir elin parmaklarını geçmez

bunlardan biri de benim

benim de beğendiğim oyuncular var ama eleştirilecek noktası varsa her oyuncuyu eleştiririm

sevsemde her teknik direktorü eleştiririm

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Bursa'nın ne futbol oynadığını gördün acaba? 1,70 Batalla kaç haftadır kafa golü atıyor atmasa takım leş. Fener maçında iki pas yapıp çıkamadılar Fener 4 forvet fln oynuyordu. Del Valle aldığı her topu içeri ezbere kesiyor olursa olur diye. Kör topal ilerliyorlar. Milleti skor taraftarlığı ile eleştirip leş gibi futbol oynayıp galibiyet alan Bursa'yı örnek vermen çok güzelmiş.
  • Riekerink'in bence tek hatası josue takıntısı. İlk yarıda josue sayesinde bulmuş olabiliriz ama adam fizik yok ayakta duramıyor mücadele yok. Yasin desen futbol fakiri. Sabriyle bomba ikili oluyorlar hele. Kadroda cavanda ve poldi banko başlaması gerekirken hazır değil demesi saçma hadi poldiyi anlarımda hatta onu bile anlamıyorum adam koşamıcak duruma gelince çıkartır yasini sokardın yada sinanı en kötü.
    Gelelim josue handicapına bu adam antreamanda napıyor bilmiyorum ama bana geldiği günden beri leş bir görüntü sergiliyor. Ki bence De Jong(yada hamit)-Tolga ilerde selçuk ile başlamalıydık bu maça. Yada hadi başlamadın josue şans verdin en azından ikinci yarı başında josue ve yasin çıkması gerketiğini herkes gördü. Bu tercihlerini düzeltse bence çok başarılı teknik adam.
  • 3 mesajı olan birinin açtığı konuya ciddi ciddi ne kadar yorum yapılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yav bu ne saçma bir yorumdur.7 sene aradan sonra şampiyon olup kendini Barcelona sanan hangi takımın taraftarı acaba desek ne diyeceksin?Genelleme yapmak doğru değil.
  • Her şey için henüz erken. Güçlü Anadolu kulüpleri ve şansa bala giden ve ayrıca hakemlerce kollanan bir bjk var. Devre arasına kadar durum belli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Tutturmuşsun bir hakem desteği Karabük maçı uzatmanında uzatmasında hakem ikramı gol attınız.Antalya maçı rakip 1-0 öndeyken nizami golü verilemedi beleş bir 3 puan daha.
    Daha sayayım istersen

Karabük maçının anormal tarafı ne ?

Uzatma dakikasının 1 dakikası Karabüklü futbolcuların yerde yatmasıyla geçti, verilen uzatmanın bitimine saniyeler kala da golü attık.
    Bunun nesini eleştiriyorsunuz ?

• öne geçtikten sonra topun gerisine geçme olayını acilen bırakmamız lazım, bu takım defans yapamaz takımda DMC yok arkadaş 1 0 ın üstüne nasıl yatacaksınız siz , şu ana kadar muslera götürüyor olayı. stoperler allaha emanet zaten dmc harici, sağbekte tüm oyuncular savunma özürlü
    ayrıca önde olduğumuz maçta 442 ye dönmek nasıl bir saçmalıktı, 20dk tek kale oynadı gençler josue poldi değişikliğinden sonra hamit son 10dk rahatlattı oyunu resmen
  • Çok erken havaya giriyorsunuz, yapmayın.
    Ligin potansiyel ilk altı takımından sadece BJK ile oynadık daha.
    Hadi Trabzon bu sene kötü gidiyor, onu sayma yine de FB, Osmanlı, Başakşehir, Bursa, Konya ile oynamadık.
    Yani ilk haftalardaki rakipler, BJK hariç, şampiyonluk için zaten direk 3 yazman gereken rakipler.
    Hele asıl dişlilerle oynayalım da ondan sonra iyiyiz diyelim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.