Yüzbaşı
13 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 267 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba.

3,5 ay önce aldığım Toshiba L200 Laptop HDD son 2 güne kadar hiçbir problem olmadan, tabir-i caizse kuzu gibi sessiz çalışıyordu. Fakat 2 gün önce laptop donduğunda, mecburen power tuşundan kapatmak zorunda kaldım. Sonra da laptopu açtım, açtıktan sonra HDD kafa sesi gibi tıkır tıkır ses çıkarmaya başladı. O kadar yüksek bir ses değil esasında ama dikkat edince duyuluyor. Açıkçası sesten çok, bugüne kadar hiçbir ses çıkarmıyorken şimdi ses çıkarmaya başlaması korkutuyor beni. Bu, bir soruna işaret eder mi? HD Tune Pro değerleri ise temiz görünüyor.

Yardım ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Toshiba L200 Laptop HDD Kafa Sesi Sorunu
Farklı bir konseptle bir tahmin başlığı açmak istiyorum, maksat biraz da muhabbet olsun.

Tahmini yapacağımız boş Türkiye haritası:

31 Mart 2019 Yerel Seçim Tahminleri

Paintle illeri renk olarak doldurabilirsiniz, çok basit.

Ben başlayayım, benim tahminim:

31 Mart 2019 Yerel Seçim Tahminleri

Turuncu: AKP
Kırmızı: CHP
Mavi: MHP
Mor: HDP
Formatladıktan sonra birdenbire %84'e düştü. Bir sorun olur mu bu durum, bu rakamlar çok mu önemli?
Bilgisayarım da SSD ve HDD de SATA 3 desteklemesine rağmen SATA 2'de çalışıyor.Bilgisayarım da SSD ve HDD de SATA 3 desteklemesine rağmen SATA 2'de çalışıyor.Bilgisayarım da SSD ve HDD de SATA 3 desteklemesine rağmen SATA 2'de çalışıyor.

SATA 3 modunu açmak için ne yapabilirim? SATA 3 sürücüsünü aradım bulamadım onla alakalı bir şey.
2011-2012:Lig Şampiyonluğu+Süper Kupa
2012-2013:Lig Şampiyonluğu+Süper Kupa
2013-2014:Türkiye Kupası
2014-2015:Lig Şampiyonluğu+Türkiye Kupası+Süper Kupa
2015-2016:Türkiye Kupası+Süper Kupa
2016-2017:
2017-2018:Lig Şampiyonluğu

Son 7 sezonda 4 şampiyonluk, 21 yerel kupanın da 11'ini almışız. 12.'si de yolda Ağustos'da. Galatasaray Tarihi'nin başarılı dönemlerinden birindeyiz şu anda.
Süper Lig’de son 7 haftada lider Galatasaray’ı 6 puan geriden takip eden Fenerbahçe, yaklaşık 2,5 yıldır zirveye çıkamıyor.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe, şu ana kadar beklentilerin uzağında kaldı. Fenerbahçe, son olarak 2015-2016 sezonunun 13. haftasında, 30 Kasım 2015’te Trabzonspor’u 2-0 yenerek liderlik koltuğuna oturmuştu.

81 haftalık hasret

Fenerbahçe, 81 lig haftasında taraftarına liderlik sevinci yaşatamadı.

Süper Lig’de son olarak liderliğe teknik direktör Vitor Pereira döneminde yerleşen sarı-lacivertliler, Dick Advocaat ve Aykut Kocaman’la zirveye çıkamadı. Ligde 81 maçtır zirvede yer alamayan Fenerbahçe, bu sezon matematiksel olarak en az 2 hafta daha hasretini sürdürecek.

Liderlik rekoru hala elinde

Fenerbahçe, uzun süredir lider olamasa da bu alanda lig rekorunu hala elinde bulunduruyor. Sarı-lacivertliler, 60. yaşını geçiren ligde geride kalan sezonlarda tam 554 haftayı lider tamamladı. Fenerbahçe’nin ardından, Galatasaray 540 hafta liderlik koltuğunda otururken, 411 hafta ilk sırada yer alan Beşiktaş ise üçüncü oldu. Trabzonspor ise 200 haftayı lider kapadı.

Provokasyon amaçlı değil tamamen denk gelip fark ettiğim için açtığım bir konu. Enteresan bir istatistik.
Artık hiç rağbet yok o bölüme, son birkaç haftadır maç konuları bile açılmıyor doğru dürüst. Bu kadar çok alt forum bence forumun havasını kaçırıyor. Maç konuları eskisi gibi takım bölümlerinde olmalı.
Artık hiç rağbet yok o bölüme, son birkaç haftadır maç konuları bile açılmıyor doğru dürüst. Bu kadar çok alt forum bence forumun havasını kaçırıyor. Maç konuları eskisi gibi takım bölümlerinde olmalı.
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.667
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 293.736 (Bu ay: 587)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.053 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.