Şimdi Ara

Sakal çıkması için jilet vurmak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
5
Favori
166.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • L1 e gidiyorum az şekil olsun die biraz sakal çıkmasını istiyorum
    jilet vursam herhangi bir zararı olurmu?
    bi yerlerde sakal çıkması boy uzamasını durdurur , yavaşlatır gibi şeyler duymuştum bi zararı olrmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Hayatının hatası olur Ben lise 3 deyim sakal dan eser yok su an bıyıkları 3 aydır kesıyom makıneyle 2 haftada uzuyo yani eskiden dalga gercerlerdı uzulurdum ama asla vurmadım Ben bu bıyıkları keserken bile sovuyom artık sakal bilemem zaten vursanda oyle direk :D karizmalı cıkmaz besleme cocuk gibi tek tek cıkacak belki 1 sene sonra yola girer benım arkads denedı arka arkaya yazın suratı bı gorduk bu kadarmı leke kalır Kırmızı sılvilce gibi seyler cıkdı ilac kullanıyor su an

Alıntıları Göster
    dostum o kadar çok heveslenme sakal olayına , ilerde illallah edersin akışına bırak herşeyi.
  • sakın ve sakın vurma! sakal sandığın kadar iyi bir şey değil! kesinlikle jilet vurma kendi haline bırak!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

sakın ve sakın vurma! sakal sandığın kadar iyi bir şey değil! kesinlikle jilet vurma kendi haline bırak!!!
    Hayatının hatası olur Ben lise 3 deyim sakal dan eser yok su an bıyıkları 3 aydır kesıyom makıneyle 2 haftada uzuyo yani eskiden dalga gercerlerdı uzulurdum ama asla vurmadım Ben bu bıyıkları keserken bile sovuyom artık sakal bilemem zaten vursanda oyle direk :D karizmalı cıkmaz besleme cocuk gibi tek tek cıkacak belki 1 sene sonra yola girer benım arkads denedı arka arkaya yazın suratı bı gorduk bu kadarmı leke kalır Kırmızı sılvilce gibi seyler cıkdı ilac kullanıyor su an
  • quote:

Alıntıları Göster
    dostum o kadar çok heveslenme sakal olayına , ilerde illallah edersin akışına bırak herşeyi.
  • quote:

Alıntıları Göster
    vur ama recep ivedik gibi olursan karışmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: patinaj_19

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: patinaj_19

Salih abi bana yollug hazırlaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capoeira19

Alıntıları Göster
    Dostum sakal çıkmasıyla jilet vurmanın bir ilgisi yok. Sen istesen de istemesen de o sakal çıkacak hiç korkma. Jilet sadece sakalını sertleştirir. Yüzündeki sakal az ise o daha kökleri tam oluşmamasından kaynaklalır.

Üstelik beladan başka birşey de değil zaten. Babam çok dedi bana da ben dinlemedim. Şu an yüzümde 2 kilo sakal var, düşünüyorum acaba ben mi traş olsam yoksa bu soğukta berbere mi gitsem diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: confused

quote:

Orjinalden alıntı: patinaj_19

Salih abi bana yollug hazırlaa

Alıntıları Göster
    sakin deneme pisman olursun bende lise1 iken hocalarin zoruyla kesmek zorunda kaldim makina ile ugrasamadim direk jilet vurdum sonra cok ugraacan birak ne zman cikarsa o zaman vur....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK

sakin deneme pisman olursun bende lise1 iken hocalarin zoruyla kesmek zorunda kaldim makina ile ugrasamadim direk jilet vurdum sonra cok ugraacan birak ne zman cikarsa o zaman vur....

Alıntıları Göster
    saçmalama ya sakal iyi bişemi bende l1 e gidiyorum senin gibi sakal yok ama memnunum mis gibi tertemiz surat uğraşma kıl tüyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koçero

saçmalama ya sakal iyi bişemi bende l1 e gidiyorum senin gibi sakal yok ama memnunum mis gibi tertemiz surat uğraşma kıl tüyle

Alıntıları Göster
    Alerji yapabilir 8.sınıfta benim kendiliğinden çıkmaya başlamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Alerji yapabilir 8.sınıfta benim kendiliğinden çıkmaya başlamıştı.

Alıntıları Göster
    Bu adama benzemek istiyorsan vur jileti

• quote:

Orijinalden alıntı: rally2003

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rally2003

o çok farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

quote:

o çok farklı

Alıntıları Göster
    valla tübitagın sitesinde bile jilet vurmak sakalın hızlı çıkmasına felan sebep olur diye bişi yok...
    Nedense öyle inanılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

valla tübitagın sitesinde bile jilet vurmak sakalın hızlı çıkmasına felan sebep olur diye bişi yok...
    Nedense öyle inanılıyor..

Alıntıları Göster
    Olum sakalla ne işin var?
    Ben 14 yaşımdan beri tıraş oluyorum ama köse olmayı yeğlerdim.

ekleme: 10 sene olmuş lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881 -- 30 Ocak 2008; 13:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rally2003

Alıntıları Göster
    quote:

Bu her yerine jilet vurmuş ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

quote:

Bu her yerine jilet vurmuş ama.

Alıntıları Göster
    bi zaman gelicek engel olamıcaksın zaten cıkmasına ne kasıyosun ki bu kadar her seyin bi yası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: atadoqu

bi zaman gelicek engel olamıcaksın zaten cıkmasına ne kasıyosun ki bu kadar her seyin bi yası var

Alıntıları Göster
    Daha vakti var, bırak zamanı gelinince kendi çıksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azville

Daha vakti var, bırak zamanı gelinince kendi çıksın.

Alıntıları Göster
    Sakın vurma !! askere gidince zaten günlük kesiceksin ZARURİ bekle kendi haline bırak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeAdLeY_27

Sakın vurma !! askere gidince zaten günlük kesiceksin ZARURİ bekle kendi haline bırak...

Alıntıları Göster
    Hiç İyi Bir Şey Değil Söyleyeyim Yaş 16 Lakabım Hacı.3 Günde 1 Traş Olmak Zorunda Kalıyorum Ayrıca 15 Tatilde Saldım Dinlensin Diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Hiç İyi Bir Şey Değil Söyleyeyim Yaş 16 Lakabım Hacı.3 Günde 1 Traş Olmak Zorunda Kalıyorum Ayrıca 15 Tatilde Saldım Dinlensin Diye

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Ülen keşke 3 günde bir tıraş olsam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.