Şimdi Ara

Sakal çıkması için jilet vurmak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
5
Favori
166.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu An Beni Bir Hocam Görmüş Olsa Emin Olun Tanımaz İyi Bir Şey Sakın Kesmeyin

@1881=Kaybettiğim O 20 Dk'ya 3 Günde Bir Acıyorum.Sen Daha Betermişsin
  • benim de daha çıkmadı babam bırak kendi haline dio sonra pişman olcan zaten dio
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1881

quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Hiç İyi Bir Şey Değil Söyleyeyim Yaş 16 Lakabım Hacı.3 Günde 1 Traş Olmak Zorunda Kalıyorum Ayrıca 15 Tatilde Saldım Dinlensin Diye

Ülen keşke 3 günde bir tıraş olsam

Walla ben 3-4 günde bir traş oluyom ama artık bıktığım için.
    Normalde hergün traş olmam gerek...keşke köse olsamda herkes bana parlak felan dese

eziyetten başka bişi değil...Allahım affet beni..

• bence zamana bırakk
  • Vur vur sonra görürüm ben seni..!

Bi kere cildine yazık...Oluruna bırak herşeyi ilerde pişman olma sonra...
    Bi de jilet vurup cıkartırsan sakal cok salak bi şekil alıyo bi kıl yukarı bi kıl aşağı...
    Sakalını düzeltmek için fön cekmek zorunda kalma

Ayrıca sakal o kadar güzel bişey değil...
    Okula giderken sabah kalk traş ol...
    Askerde sabah kalk traş ol...
    O işkence cekilmeden anlaşılmıyo tabi..!
  • bende 19um bendede yok
    sal gıtsın bosver kesme sakın
    parlak neyımdıyorlar ama emın ol unıvde bazı kızlar bole sevıyor
    baya benım gıbı warmıs
    kose team felan mı kursak acaba
  • bnde lise 1 im boşver çıkmasın bende de yok ama çıkan arkadaşlar bıktık artık demeye başladı bile bende bıyıklar için baya uğraştım ama sonunda kestim allahtan 3 haftada ancak kesilecek hali alıyor sakalı düşünmek istemiyorum tam köse olmakta istemem ama az çıkarsa iyi olur

edit: babama çekersem çok güzel olcak
  • bende lise 1 iim benmde aklıma geldi bi ara ama dedim kıllı krolara benzemeylim daha vakit var boşwer salla gitsin vurma
  • Ben makina ile alıyorum ama bıyıkları 8 e gidiyorum daha sakallarıda bi kaç kere aldım gür çıkmıyor öyle seyrek çıkıyor ama jiletten uzak dur çok gürleştirir jilet
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Fronto-

Ben makina ile alıyorum ama bıyıkları 8 e gidiyorum daha sakallarıda bi kaç kere aldım gür çıkmıyor öyle seyrek çıkıyor ama jiletten uzak dur çok gürleştirir jilet

Lütfen konunun tarihine bakarmısın
  • Vurma sonra o sana vurur
  • Sakal traşı olmayım stres yaparım.

Özenmeyin şu kıl parçalarına..

Neyse ki 3 günde 1 taş oluyorum ama o bile koyuyor.
  • Jilet vurmak sakalı hızlı falan uzatmaz ( kendimden biliyorum ) Sadece kökleri kalınlaştırır ki az bişey uzadığında siyah siyah belli olduğu için hızlı uzuyor sanırsınız. Okulda jilet vurmayan adamların sakallar babamın kadar var.

Bilmiyorum ama çoğu kişinin bu sakal kesme işini abarttığını düşünüyorum. Kesiver işte 2-3 günde bir, çok mu zor.

• Bence ilk başta jilet vurma , çünkü zorla sakal çıkartmaya çalışanlarda hep , sakalın gözeneklerini görüyordum . Büyük büyük , sık olanlarda daha feci durum . Ben , makinayla kesmeye başlarken , faul altları , çene derken , gıdık bölgesi :d adını unuttum la oranın :D işte çıkmaya başladı yavaş yavaş . Bende jiletle vurmaya başladım . Sakal , iyi yumuşak geliyor . İnş değişmez .
  • L4'deyim , sakalım yok , bıyıklarım çıkarsa tüy gibi , onları da ayda bir jilet ile alıyorum.Arkadaşlar bana şimdi özeniyor.

Dikkat ettiysen sakallı insanların genelinin cildi bozuk.

Sen de sakal yoksa baby face olursun ve emin ol kızlar öylelerinden daha çok hoşlanıyor.
  • bende bişi sorcam benim yaş 17 şuan çene ve bıyıklarda çıkıyor 2 haftada gür oluyor ama yanak ve favori kısmında bi tane bile tüy yok nasıl çıkıcak?
  • Ya bende L1'deyim..3aydır bıyıkları alıyorum ama yanaklardada bayagı çıktı..Kesmek istemiyorum daha bu yaşta erkenden çıkıp hormonlu gıbı gozukmek kotu bısı..boyumda 170 zaten cok kotu olucak dıye korkuyorum ama yanaklarımda cok var ya..Ne yapıcam bilmiyorum..Şöyle 1-2 sene daha geç çıksa süper olucaktı
  • Valla şimdi böyle hevesleniyosunuz ama ileride keşke sakalım çıkmasa diceksiniz(çıkmaya başladıktan 3-4 yıl sonra)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: rally2003

Bu adama benzemek istiyorsan vur jileti

Sakal çıkması için jilet vurmak?

Bu her yerine jilet vurmuş ama.

bu insanın vücudundaki kıl sayısı normal bir insanla aynı.sadece daha kalın..

• çıkmasın sakal makal ya pırıl pırıl cildim olsa keske lisedeki gibi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.