Şimdi Ara

Sakal çıkması için jilet vurmak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
5
Favori
166.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google'a sakal konusu yaz DH'nin ve internetin en büyük sakal çıkartma teknikleri karşında
  • Sakalı sevmiyoruz falan diyosunuz da sakal insana bi olgunluk bi imaj katıyor.
    Ama oluruna bırakmak en iyisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MissedCall

Sakalı sevmiyoruz falan diyosunuz da sakal insana bi olgunluk bi imaj katıyor.
    Ama oluruna bırakmak en iyisi.

Evet orası öyle ama kesim işi canımızı sıkan yanı özellikle sık ve sert çıkıyosa Kestikten sonra tahriş olup yanmasımı dersin 2 gün sonra kıl dönmesi yüzünden yüzünün çeşitli yerlerinde sivilce çıkmasımı dersin veya keserken çok nadirde olsa oranı buranı kesmenmi dersin...
  • ya arkadaşlar bende bu jilet olayı ile ilgili birşey soracağım şimdi benim saçımın arkasında kötü durmasın diye hani oradaki tüyleri alırlar ya benimkini 12 yaşımda jiletle aldı ve bir kaç kere daha aldı şuan 15 yaşındayım ve saçım uadığında arkası çok kötü oluyor bir çözümü var mü tüy dökücü gibi falan... 2 gün önce saçımı kestirdim bugün oldu gözükmeye başladı... yardım edin :(
  • Ergen bıyığıyla gezmeyin de ne yaparsanız yapın.
  • Lise1'de vurdum , lise3'e geldim şuan sakal baya var.. Her pazar okul zamanında traş olurum.. Ama çokta yakışır o yüzden şikayetçi değilim..
  • Lise 1 desene şuna L1'miş.

• quote:

Orijinalden alıntı: flavis

Ergen bıyığıyla gezmeyin de ne yaparsanız yapın.

+1

Büyük siyah tüyler
  • benim yaş 20 halaa sakal yok.genetik bizde pederinde 21 den sonra başlamış çıkmaya.gayette memnunum.sana kalmış bişe.
    haa bu arada,sakal ne kadar geç çıkarsa saç o kadar geç dökülür derler.. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canersyds -- 21 Ağustos 2010; 17:50:41 >
  • Bana da burada yapılan yorumlardaki gibi çoğu kişi sakın vurma diyordu. bende ya vursam ne olur dedim.
    sonuç: aradan 3 yıl geçti. imam gibi oldum. beni gören ümreden mi geliyosun diyor. 3-4 güne kadar uzuyor.hep kesmek zorundasın. tavsiyem uzak dur..
    edit: o zaman lise sondaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 21 Ağustos 2010; 18:15:07 >
  • benım yasın 19 3 senedır falan makineyle oluyodum trası artık jilet le oluryorum makıne daha cok acıtıyor cunku
  • yaş 14 temiz kalmasını istersem 3 günde 1 traş olmam gerekiyo, babamda bu yaşlarda başlamış biraz da genetik..
  • Lise 3 le beraber çıkmaya başladı bende, şuan maşallahım var :)
  • Herkes Burada Sakalın Nasıl Çıkacağını Anlatmış Çıkmaması İçin Ne Yapmak Lazım ? :)
  • üni 1deyim hala yok mutluyum
  • HORTBen on iki yaşından beri makina vuruyom simdi 15 imdeyim babandan çok sakalım varilkokulda kızlar sakalımı seviyolardı o ayrı
  • Bi arkadaş ağda yapıyodu bıyıklarına ama ergen bıyığı tabi boyu durmasın diye.
  • 3 dileğim olsaydı köse olmayı dilerdim,
  • sakal iyidir jilet vur ilerde güzel cıkar
  • Hort : Ortasondan beri jiletle alıyorum seyrek şekilde çıkıyor şuan lise 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.