Binbaşı
23 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Benim siber güvenlik ile ilgili yaklaşık 20 sayfa civarı akademik tarz bir makale yazmam gerekiyor. Planım siber güvenliğin ne olduğunu, kısa bir tarihini bazı örnek olaylarla vermek. Ardından Türkiye'deki durumu sorgulamak. Seçmen bilgilerinin sızdırılması ve son hastane kayıtları söylentisi ( tam olarak detayını bilmediğim için söylenti diyorum) gibi olaylara da dokunmak. Bana bu konularda haber, rapor, değerlendirme( mümkünse akademik tarzda) sağlayabilir misiniz ? Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaslar selamlar. Lg optimus g pro telefonum var. Telefonumun bundan bes ay kadar once ekrani kirilmisti bende buralarda bir tamirciye verdim. Fakat bir sure sonra telefonum kendi kendine tiklamaya basladi ve ekranin bir kismi tiklamayi algilamiyordu. Bende tekrar servise goturdum tekrar yaptilar ucretsiz olarak. Simdi tekrar ayni sorunu yasiyorum fakat tekrar servise goturmek istemiyorum cunku eylulden sonra bir alti ay burda olmayacagim ve telefonu degistirme durumum da yok. Yaptirip tekrar ayni sorunu yasamak istemiyorum bu yuzden burda kalici bir cozum onerebilecek var mi ? Bunu bir sekilde halledebilir miyim kendi kendine tikliyor ekrani kullanirken.

OZET : lg optimus g pro telefonum isiniyor ve ekran kendi kendine tikliyor. Bir anda sagi solu rastgele kendi kendine tiklamaya basliyor her kullanisimda. Servise gotur disinda onerisi olan var mi ? Tesekkurler simdiden.
Arkadaşlar bu dört model arasında kaldım.fiyat performans durumunda bunlar benim için ön plana çıktı diyebilirim.Kendime uygulama ve erişim konusunda zengin(özellikle internet dolaşımı ve video belge okuma için kullanışlı) hızlı şarjı mümkün mertebe uzun ve beni uzun süre götürebilecek bir telefon arıyorum.Birde tasarımı düzgün olsun istiyorum sizin bu özelliklere göre seçeneğiniz hangisidir ? Şimdiden teşekkürler :)
Fenerium için indirim var.Davetiye isteyen mesaj atabilir.
Lys'de eşit ağırlık ve sözel öğrencilerinin %kaçı iyi bir yere girebiliyor(İst.ve Ankara özellikle)?Birde sözel sınavını çözen bir eşit ağırlıkçının puanı aynı mı hesaplanıyor yoksa daha mı düşük?
Elimde satabileceğim birkaç parça kitap var.Şu sıralar paraya ihtiyacım olduğundan elden çıkarmayı düşünüyorum.Bunları iyi fiyata elden çıkarabileceğim bir yer biliyor musunuz?
Merhaba arkadaşlar.Bu sene Lys'ye hazırlanıyorum ve matematiğim çok zayıf.11.sınıf konularını biliyordum ama bu ara unuttuğumu farkettim.Dersaneye gideceğim.Peki sizce ne yapsam Ygs konularına mı ağırlık versem bildiklerimi tekrar etsem yoksa 10.sınıfa mı çalışsam?
Bir cihaz aldım ancak benim pcye uygun olmadığından değiştirmem gerekiyor.Üründe sadece bir aparatın parçasını açarken bantı hafif yırtıldı.Problem çıkar mı değiştirirler mi?
DVD ROM veya writer önerebilir misiniz?Mümkünse link vererek
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.112
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 120.462 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.