Şimdi Ara

SAHİPLİ -- Blutv {Korku Dizisi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
5.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk bölümü izlerken acayip sıkıldım. Devam etmem herhalde.
  • İlk bölümü seyrettim. Son derece amatör bir iş gibi duruyor. Çekimler, oyunculuk falan gayet kötü.

Birbirinin benzeri berbat yerli korku yapımlarından hiçbir farkı yok bu haliyle.

Ben de devam etmeyi düşünmüyorum.
    50 dakika boyunca anlık bööööö şeklinde korku efektinden ibaret olacak bir yapım şahsen ilgimi çekmiyor.

Kimse de bu dizi için üye olup para vermez. İnternet platformu için bu tip yapımlardan vazgeçmeliler.
    Sansür yok, kısıtlama yok, yap farklı şeyler de millet izlesin. (Masum benzeri)
    Ama Sahipli gibi düşük bütçeli kalitesiz bilindik işler çıkarırlarsa Blu TV'nin de ömrü uzun olmaz.

Ayrıca tek sezonluk yerine artık 4-5 sezon sürecek senede 10-12 bölümlük projeler üretmeliler.
  • kıvrılalım şöyle 3 4 bölümden sonra başlayıp başlamama konusunda fikrim netleşir
  • İzleyen yokmu ? Masum gibi tutmadı bu dizi patladı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet PoyrazKarayel

İzleyen yokmu ? Masum gibi tutmadı bu dizi patladı sanki

yok hocam çöp bu
  • FiÇiPi konusunda bu diziyi de övmüştüm, artsın böyle diziler diye ama patlamış herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl patlamış bitti mi dizi. ? Çok iyi gidiyordu.
  • 6 bölüm izledim, çöp bu dizi cidden, konusunu gördüğüm iyi oldu yazmak istiyodum :)
  • Hani bir supernatural beklemiyordum ama bişi yok hakikaten boş.Yinede sonunu getirmek istiyorum.
    Bir cengaver çıksada dean ve sam gibi avlasa şunları o zaman bak aksiyon olur
  • dizi kaç bölüm olacak ben 7-8.bölümü izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

dizi kaç bölüm olacak ben 7-8.bölümü izledim

son 2 bölüm de yayınlandı Dizi muhteşem di şahsen 2.sezon gelsin diye ısrar etmemiz lazım
  • dört gözle bekliyorum. o değil de molla hasan değil mi o adam.
  • Bitirdim. Dizi köyde geçmesine rağmen köy doğallığını, sıcaklığını veremiyor..

Dizide ölmek çok basit ve hızlı olmuş. Tek kelimeye bakar

10 bölüm sonunda dizi izleyene hiç bişi vermiyor. Boş zamanı değerlendirmek için izlenilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezon çekmezler mini diziydi bitti.

Ben kasvetli ortamı ve senaryoyu gayet başarılı buldum, Birçok yüksek bütçeli Türk korku filminden daha iyi ambiyansı var. Korkutmayı başarıyor.
  • Ben çok beğendim. Belki de bu tarz dizileri sevdiğimden. Hikaye, çekimler ve oyunculuklar çok hoşuma gitti.
    Bir çok arkadaşım korktuğu için izleyemedi.
  • cinli dizi nedir
  • YouTube a düşünce bir çırpıda izledim. Kurgusu çok yavaş ilerlediği halde dizinin sonunu oldu bittiye getirmişler.Hikayeside beni sarmadı.

Oyunculuklar iyi fakat Başroldeki kızın(Funda Güray) oyunculuğu sırıtıyordu kötüydü bence.

Bence vasat bir dizi fakat aşırı boş vaktiniz varsa ve bu tarz işleri seviyorsanız izleyebilirsiniz tabiki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 30 Nisan 2020; 3:49:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blue TV'den izledim, bence konusuyla ve gerilim unsurlarıyla başarılı bir diziydi, bu türde başka korku dizisi yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 2 Mayıs 2020; 13:10:50 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.