Şimdi Ara

Sadece spor sonrasi icin Protein tozu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba 9 aydir vucut gelistirme yapiyorum 183 cm boyunda 84kg biriyim. 2-3 aydir beslenmemden memnunum ama aklima bir sey takildi.Ogunlerim duzgun sabahlari yumurta peynir eksik etmem spordan once de et veya ton baligi yaninda da mercimek gibi baklagiller tuketiyorum.Okudugum kadari ile spordan sonra hizla kana karismasi icin protein tozu mantikliymis ben spordan sonra buyuk bir bardak balli sut icerim hep.Sizce sadece spordan sonra olmak uzere whey protein tozu alip kullanmali miyim?

• Günlük protein ihtiyacını normal öğünlerinde karşılıyorsan antrenman sonrası protein tozu içmene gerek yok kesinlikle.
  • byzantium kullanıcısına yanıt
    Süt kazein proteini,1 litresinde 30 gram protein var.Kazein proteini 6-8 saatte kana karışır.Whey protein tozu 30 dk. kana karışır.
  • bende merak ediyorum sut yeterlimi acaba
  • Karışma saatine bakmayın. Gün sonu aldığınız değerler önemli.

Antreman sonrası yıkım vs den ise hiç bahsetmeyim onu güzel 20-30dk sonra 1 adet muzla bile halledersin :)
  • Tesekkurler herkese boyle devam o zaman
  • Eğer vücudun jay cutler gibi değilde jason statham gibi olsun istiyorsan whey protein kullanman alacağın sonucu hızlandırır ve işini kolaştırır.

Whey protreinin mantığı vücudunun ihtiyaç duyduğu proteini kana en hızlı şeklilde karışacak şekilde temin etmenin yanında yağsız bir protein kaynağı olmasıdır.

Yağsız vücutta kaslar daha belirgin ve şekilli durur...

Protein tozununda çeşitleri vardır, o yüzden özellikle whey'i belirttim.
  • kana hemen karıssın istiyorsan whey protein isolate alman gerekiyor. iso 100 dymtize işini görür .. piyasadaki ei iyilerdendir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.