Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet sony resmi youtube kanalı
    böyle tavsiye edilmiş böyle kurulması gerek
    bizim kutulardan ir blaster çıkmıyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 23 Aralık 2018; 15:1:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar netflixte dolby vision içerik seyrettiğimde sarımtırak bir perde iniyor. Benzer sorun yaşayan varmı?

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Merhaba.Aparat biraz dar ve ters bir yerde olduğu için telefonla resmini zor çektim.Şimdi inceledim ve üzerinde şöyle yazıyor: GIX 107 Galvanic Isolator ayrıcawww.tcc-corp şiklinde bir web adresi var taiwan lı bir uydu parçaları üreticisi.Umarım bunlar yardımcı olur.Link:https://www.tcc-corp.com/

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim cevabınız için.bende taktırayım aparatı.

• Teşekkürler.
  • Arkadaşlar, diyelim ki servis geldi kurdu. Buradaki videolarla bir baktınız ki ölü pksel var veya ışık sızması oluyor. Ne yapabiliyoruz? Ürünü değiştirme isteyebiliyor muyuz yoksa bunlar kabul edilebilir sorunlar diyip geçiştiriyorlar mı? Değiştirme için satıcıyla mı iletişim kuruyorsunuz yoksa servis ile mi ilerlemek gerekiyor?
  • 55” xf9005 tv için duvar askı aparatı önerebilecek var mı? Kutudan aparat çıkmıyor sony nin videosunda bulunan aparatı bulma şansımız var mıdır. Video bu;

https://www.youtube.com/watch?v=THTmB4bF4Jg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Bu hafta 55XF9005 aldım ve kurulumu yapıldı. Netflix HD yayında netliği yeterli bulmadım. Çok olmamakla beraber bazı sahnelerde suratlarda bulanıklık oluyor. Bunun üzerine konuda daha önce sözü geçen testleri uyguladım. Kafamda DSE ve motion testleriyle ilgili sorular var:

- DSE testindeki beyaz top ekranda hızlı gezinirken çok kesik ve kopuk bir görüntü oluşuyor.

- Motion test'de ise geçişlerdeki netlikten emin değilim.

Konuyla ilgili fikri ve önerisi olup paylaşan olursa çok memnun olurum.

Teşekkürler.

• 55fx9005 mi almalı, yoksa 2019 muadilini m beklemeli?
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    2019 modeller Haziran"dan önce gelmez...Diyelim geldi 7 bin TL civarı olmaz...Dimyat"a pirince giderken evdeki bulgurdan olma...
  • şuan ki fiyat durumu hakkında öngürüsü olan var mı?

ocak sonu gibi 8000binleri bulur mu fiyat?
  • Alacak olan niyetli olan elini çabuk tutsun 65'' bakarken 55'' arar olmayın herkesin gözü yılbaşında ekonominin kaderinin ne olacağını beklemekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Bu mesaj silindi.
    Ekonomi forumlarında sizin yazdıklarınızı yazan dolarcılar ağlıyor 3 aydır. Millete abuk subuk gaz vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Ekonomi forumlarında sizin yazdıklarınızı yazan dolarcılar ağlıyor 3 aydır. Millete abuk subuk gaz vermeyin.

Alıntıları Göster
    isteyen istdigi tercihi yapmakta ozgur, kimsenin elini kolunu baglamiyor burda yazdiklarimiz.

siz de abuk sabuk yazip akil vermeye kalkismayin, herkesin akli kendine.
  • bravoecho kullanıcısına yanıt
    zaten şu andaki fiyatlar 7 tl kur üzerinden sanki değişen bir şey yok. kur yükselmesi öncesi fiyatlara baktığımız zaman anlaşılıyor. Kur düştü ama fiyatları bizim tefeciler düşürmedi..
    mesela ben 65q7fn için fiyat kovalıyorum.
    Haziran ayında :11.500 TL
    Ağustos Ayında :13.700 TL (Kurun en yüksek olduğu ay)
    Aralık ayı :13.600 TL

Kur düştü fiyat düşmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

zaten şu andaki fiyatlar 7 tl kur üzerinden sanki değişen bir şey yok. kur yükselmesi öncesi fiyatlara baktığımız zaman anlaşılıyor. Kur düştü ama fiyatları bizim tefeciler düşürmedi..
    mesela ben 65q7fn için fiyat kovalıyorum.
    Haziran ayında :11.500 TL
    Ağustos Ayında :13.700 TL (Kurun en yüksek olduğu ay)
    Aralık ayı :13.600 TL

Kur düştü fiyat düşmedi...
    Mesele sunda elinizdeki malin neyden fiyatlandigi degil.

Bakin bugun asgari ucret komisyonu aciklama yapacak; buyuk ihtimalle %20-25 arasi zam gelecek. Ohh ohh zam aldik diyen masum arkadaslarin secimlere kadar yasayacagi ve ulkece girilecek girdap ise soyle:

1-Enflasyon arttigi icin, fiyat artisi

2-Yatirimcilarin TR piyasasina hepten olumsuz bakisi ile kurdaki yukselis ve buna bagli ikinci bir maliyet artisi.

Kur dusse de fiyat duzeltmesi YA-PIL-MAZ. $/Tl 4.5 olsa da bu fiyati gorursunuz hala. Maliyet enflasyonundan dolayi o mal hep 13bin bandinda kalir. Taa ki ust seri modeller piyasaya cikip baska bir fiyat skalasi olusana kadar.

Yanlis anlamayin ekonomi dersi vermek degil amacim, gidisatin yonunu kendimce ozetlemek istedim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 25 Aralık 2018; 10:33:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

isteyen istdigi tercihi yapmakta ozgur, kimsenin elini kolunu baglamiyor burda yazdiklarimiz.

siz de abuk sabuk yazip akil vermeye kalkismayin, herkesin akli kendine.

Alıntıları Göster
    İşte bende onu diyorum, aklını kendine sakla. Dayanaksız, yalan dolan bilgiler yayma. Bu yaptığın kanunen de suç.
  • Ne diyecekler ki yüksek fiyatlardan stokladık ürünleri kurtarmıyor yeni gelen yeni kurdan verilir derler aynı tas aynı hamam ülkece fırsatçılık valla amazon.de göndersin bunlardan ürün mürün almam kısmasalar bazı şeyleri kapasın gitsinler dükkanlarını böyle akıllılar..

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    dikkat çekmek istediğim bir nokta
    bu ürünlerin yurt dışı satış fiyatlarının da karşılaştırılması
    türkiyede satılan önemi premium modellerin fiyatları için alman veya ingiliz perakende sitelerine bakabilirsiniz

koreli kardeşlerimizin türkiye sevdasını daha net göreceğinize eminim
    bahsettiğiniz model için (Samsung 65Q7FN (mModel 2018) QLED UHD-TV, EEC:A)ilk baktığım
    sitede 1580 euro fiyat var
    güncel kurla 9500-9600 tl civarında satılması gerek
    13600 ne yahu %50 fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 25 Aralık 2018; 15:46:5 >
  • Samsung mobil kısmı fiyat olarak nisbeten uygun fiyatlara tepe modellerini ülkemizde uyarlıyorlar

Tv kısmı için özellikle tepe modelleri için bunu söylemek pek mümkün değil hatta ülkemizde fiyatlar çok daha yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.