R

Binbaşı
09 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 159 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Stand alone cd/dvd copy kurmak istiyorum
öyle ticari olayına girmiycem
1 okuyucu 1 yazıcı kendi arşivimi yenilemek için
Piyasada böyle kartlar var zannedersem
hangi marka önerirsiniz
Ayrıca düşüncem okuyucu ve yazıcıyı slim seçmek
kolay taşınabilmesi için
Slim yapıda dupicator controller kart ve kasa bulunurmu türkiyede.
10 yıl önce alınmış Philips televizoyunumuz vardı
SONY TRV 250 D8 kameram var görüntü sorunu yoktu.
televizyonu yeniledik tabi Philips marka aldık yine, eskisinden çok memnunduk ya yeni TV şü flat olanlardan gerçek kristal görüntü diyor kitapçığında, kamerayı takınca zıçtık.

Televizyona bağlı olan uydu receiverden gelen görüntü ile kameradan gelen görüntü arasında müthiş fark oluştu kamera görüntüsündeki yeşil renkler nerdeyese karıncalamaya yakın derecede kötü.
Uydu receiverin kitapçığnda decoder gelen sinyali DVD kalitesinde çözüyor diyo yani 720x576 = 414 000 pixel kamera ise 350 000 efektif piksel biz acaba pixelden mi zıçtık.
Bu arada her ikiside TV'ye scart ile bağlı ayrı bir S-video yok.
Ayrıca TV'nin satır tarama olayına yakından gözle baktım - sürpriz - tarama diagonal TV olayını bilen bi arkadaşım aslında bunuda yatay bi tarama olduğunu bazı firmalar kareleri hafif aşağıya doğru kaydırılacak şekilde yaptıklarını bu tip TV'ler böyle bir teknoloji kullandığını ve daha kaliteli bir görüntü oluştuğunu söyledi

Şimdi eğer bu görüntü farkı normal ise DVD recorder siparişi vermiş oldum kameradan DVD recorder ile DVD yaptığıma olay değişecek mi yoksa aynen kameradaki görüntü farkı devam edecek mi
Çözüm olarak Philips servisi mi arasam SONY servisi mi arasam
yada kamerayı 800.000 pixellik bir mini dv ile değiştirmek mi icab eder bilemedim.
Benzer konuda sanırım başkalarında sorunu olmuştur.
Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Bilen biri varsa bizi bi aydınlatsın.
Foto makinasında bir süredir bekliyorum biraz kasıp iyisini almak için
iki makina arasında kaldım sanırım F710 alıcam
sırf video olayı biraz daha iyi diye 30fp ve sınırsız olduğu için
ama resim kalitesi ve lens kabiliyeti açısından S60 dan da vazgeçemek istemiyorum
F710 nun noise konusunda beni şüpeye düşürenler oldu F710 kullanan varsa bi yazsın lütfen
merhabalar benim internet explorer ile bir sorunum var. internetimi ne zaman açarsam açayım seks kanalı otomatik olarak açılıyor. benim bu konuda yapmış olduğum olay internet explorer üzerinde özellikler oradan içerik sekmesindeki ayarları yaptım. genel sekmesindeki boş kullan ve vesaire ayarları yaptım ama hiç bir etkisi olmadı bana yardımcı olmanısı rica ediyorum ilginize teşakkür ederim başarılar iyi çalışmalar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.186 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 548 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.