Şimdi Ara

Sac ve çevre baskısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne yapsam bilemedim herkes saçımı kesmemi söyliyor geçen gün bunun için kavga bile ettim.

Şimdi babaannemlere gidiyorum neler söyliyecekler kimnilir.

Ne yapmam lazım sıkıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Puantum kullanıcısına yanıt
    O ortamlardan uzaklaş bukadar basit babannen bile olsa kime ne? isterse baban olsun yine karışmaya hakları yok
  • Hocam dogru diyosun iyi diyosunda insanda moral falan bırakmıyolar . Al işte daha demi geldim "toka takalımmı , saçını lüle lüle mi yapacan " demeye başladılar . Büyüğümüz diye sesimizi çıkarmamaya çalışıyoruz ama biryere kadar vallahi sinirplrim bozuluyo basıp küfürü gideyim diyorumda sonra kendime gelip vazgeçiyorum . Zor

• 1-2 yıla alışıyorlar takma hiç. Ayrıca büyüklerinle saç için kavga edip kırma onları. Onlar söylesinler sen sus, sessiz kal. Alışırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puantum kullanıcısına yanıt
    Dark7 arkadaşın dediğinin aksine susmak yerine bence cevap verin asıl ozaman anlıyorlar ne yazıkki kuşak çatışması var ailelerle aramızda
  • Sakin ol, gül geç. Bana da bazen tepkiler geliyor saç konusunda, gülüp geçiyorum

• şöyle özetliyim, emin ol saçını kesip babaannenlere gittiğin de daha kötü hissediceksin.

ayrıca 'kan benim damar benim' hatırlatmasını yapıyorum sana.
  • Kendini sadece kendin yönet
  • Hiç takma kafana. Güçlüysen onları dinlemezsin, güçlüysen kimseye ihtiyacın yoktur. Uzat rahatça
  • kes kurtul ...
  • O tartışma bir ara bizde de olmuştu. Dedem hariç herkes alıştı. Dedem de konuşacak konu bulamayınca şu saçlarını bi kestirsen aslında... şeklinde cümle kuruyor o kadar. Şimdi saçımı topluyorum, mutluyum

Not: Saçım 25-30cm civarı kabaca. Adem elmasına kadar geliyor işte.
  • O tartışmalar hep olur ailen bi kaç seneye susar çevre başlar he de geç hiç üzme kendini ki seni anlıyorum saçları uzun ve iki kulakta küpeliyim yaş 32 neler duydum hep konuşurlar duymazdan gel nasıl mutluysan öyle yaşa

• Yaşın -20 yse normal. Bende çok yaşadım. Hatta ya saçını kestirirsin ya evden gidersin kendi istediklerini evden ayrılınca yaparsın, bu evde benim dediklerimi yapmak zorundasın diyen ağır yobaz bi baba ile uğraşıyordum. Uğraşmak istemiyorsan kestir. Yada kimseye selam sabah verme hayatına devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 1 Ocak 2015; 21:57:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende top sakal bırakınca annem senelerdir hemen hemen hergün(abartmıyorum) kes şunları diyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.