Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Cebinden telefonu çıkartıp düğmesine basmakla kolunu birkaç derece döndürüp saati görmek aynı şey değil.
    kolunda verdiği rahatsızlık nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Turkiyeli diyen biriciddiye alınmayacak kadar cahildir. Kendi dili olan halkların ülkelerine lı-li eki gelmez!
    taka taka ona mi taktin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Hocam orta büyüklükte diesel var. Yakıştığını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamın elinde telefon var bana saati soruyor.

"Saatim yok" diyorum;))

Saati görürse kolumda; "Pili bitik" diyorum;))

Kahvehane de otururken biri geliyor saati soruyor."Saat duvarda" diye cevap veriyorum;))

Yani işin özeti;Öyle başa böyle tarak;)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Adamın elinde telefon var bana saati soruyor.

"Saatim yok" diyorum;))

Saati görürse kolumda; "Pili bitik" diyorum;))

Kahvehane de otururken biri geliyor saati soruyor."Saat duvarda" diye cevap veriyorum;))

Yani işin özeti;Öyle başa böyle tarak;)))
    telefonunda tl bitiktir net paketi yoktur fakirdir. saatini senden senkronize ediyordur yardimci ol insanlik oldu mu

• Aksesuar olarak kötü, yatırım olarak mükemmel bir seçim yapmışsınız takdir ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolsuz Samuray

Aksesuar olarak kötü, yatırım olarak mükemmel bir seçim yapmışsınız takdir ettim :)
    bari sunu alsaydin

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/casio-sgw-100-1vdf-protrek-erkek-kol-saati-369788966

ama ben alacak olsam bunu da alabilirim

http://m.elevenia.co.id/prd-jam-tangan-pria-sports-casio-g-shock-mudman-original-g-9000-25296453

ama f91w parasut olayinda daha konforlu boyle ayu gibi saatler kolu rahatsiz ediyor sen cok yamuk bir model secmissin ayrica

not cevabim alinti yapana degil alinti yaptigi mesajin sahibinedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 19:37:24 >

• Bu cidden kötüymüş

• Evet telefon varken saat takmak biraz saçma olabilir fakat akıllı saatler için aynı şeyi söyleyemem. Çünkü akıllı saatler artık akıllı telefonlar ile birleşmiş durumdalar. Saat takmak bence kroluk değildir.

• Konu sahibi Yav heee heeee hadi

4 farkklı kol saatim var siyah-kahve deri kayışlıdan, gri siyah çelik kordona her gün işe giderken takım elbise giyip kurumsal bi şirkette çalışınca ve çevrendekileri görünce sende anlıycaksın sıkma kendini
  • Insanları eleştirip de dönüp kendinize bakmamayı ne kadar seviyorsunuz.

• Eğer bu saati takıyorum diye kıro oluyorsam kıroyum ulen

saat takmak kiroluktur

saat takmak kiroluktur

• quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

Eğer bu saati takıyorum diye kıro oluyorsam kıroyum ulen

saygi duydum bu kironun nirvanasi. boks da mike tyson zirveyse bu saat kiro camiasinda o. yalniz altin rengi olsaymis daha da carpici olurmus.tebrik ederim arka kapagi da guzelmis tam kiro isi merso yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 20:14:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Insanları eleştirip de dönüp kendinize bakmamayı ne kadar seviyorsunuz.
    ben kironun bayrak sallayaniyim. hic alinmam kiro olmak kotu birsey degil. mesela bir fransiz gelse hepimize kiro derdi insan aslindan utanmamali

• Bloklayalim da su trolle ugrasmayalim daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajdarvevo -- 11 Kasım 2018; 20:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/tissot-t0064071603300-le-locle-powermatic-t0064071603300-P280592581?gclid=Cj0KCQiAw5_fBRCSARIsAGodhk9wY389eRYfpd5wDF_7KLnqkqygN0T94URS0-eYEKgKznE7TxjrNOkaAt6_EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

konu sahibi low dur . net .
    bu saatle ilgili yorum yapmayacagim cunku dedemin saatine benziyor. rahmetli dedem her sabah kulbunu cevirererek kurardi birgun kalp krizinden gitti kendisi yerine saati geldi. :( aynen boyle romen rakamli bir saatti. birsure sakladim sonra evde kayboldu cope mi atildi yanlislikla hatirlamiyorum.

bu arada konu simdiden 150 kez sikayet edilmistir kalkmadan once keyfini cikartin

• Hayırdır ne içtin bizde kafayı bulalım

• Saatin amacı sadece saate bakmak değil, saat bir aksesuar hatta gayet şık ve güzel bir aksesuar. Bileklik takmak neyse saat takmakta o. Saçma sapan konular yav
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.