Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Saatin amacı sadece saate bakmak değil, saat bir aksesuar hatta gayet şık ve güzel bir aksesuar. Bileklik takmak neyse saat takmakta o. Saçma sapan konular yav
    aksesuar degil kapitalizmin dayattigi statu (gorgusuzluk) gostergesi

mesela sen zenginsin rolex takiyorsun senden bir asagidaki o tissottan takiyor, onun alti swatch takiyor ondan fakiri casio gibi

sizler koyun surususunuz cobanlariniz size etiket vuruyor uste bir de para oduyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kiro olsa yerinde duramazsın kırodur o
  • Allah ailene ve çevrene sabır versin.
  • Şimdi cevap verirdim de gerek görmedim.

Dusuncenize saygı duyuyorum ama altı boş ve iddiasız bir sav! Hiç bir argümanı ve elle tutulur hiç bir sebebi olamayacak bir konu.

• bi apple watch um bir de köstekli saatim var.
    özellikle köstekli saat o kadar klas duruyor ki.
    akıllı saat zaten telefonla çok konuşan msj laşanlar için kullanışlı aksesuardır
    isteyen takar istemeyen takar ama saat takan kırodur diyen kırodur esas.
    csb olsa da olmasa da gerçekten böyle düşünen tipler var.yazık kıroluk bişey takmak takmamk
    değil de ruhla alakalıdır.dışa vurumu olur olmaz o ayrı ama sadece kıyafet veya şekille kıro demek doğru değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Bu mesaj silindi.
    ben senin gibi birine ne kadar anlatmaya calissam da sen anlamazsin. cunku senin beyin kapasiten benim yazacagim seyleri anlayamaz. zaten anlayabilecek pozisyonda olsaydin basligima gelip surtunmezdin :)

senin gibileri forumlarda ve benzeri yerlerde cok gordum. sen bir turkiye gercegisin hatta ortadogu gercegisin.

ha diyeceksin ki madem ben ve benim gibiler bu kadar ahmak ve kit, neden o zaman bize birseyler anlatmak istiyorsun? neden konu aciyorsun?

hicbir amaci yok. bu forumdaki konudisinin da hicbir amaç ve gayesi yok. ben yazarim senin gibilerin agzi kopurur sonra ben biraz yanit verir giderim konu kaldirilir.

eglenirim gulerim birkac saat oylesine vakit geciririm..

• Yavrum hiç deme öyle saat mükemmel duruyor kolda sürekli bakar bakar mutlu olurum ben

• Konu sahibi arkadaşın saate ayıracak parası yok anlaşılan, gömmeye çalışmış saat takan insanları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

Konu sahibi arkadaşın saate ayıracak parası yok anlaşılan, gömmeye çalışmış saat takan insanları
    iste amariga bizi gisganiyyy zihniyeti

bu cahil ozguveninden ulke cok cekti. :)

tamam sana saat takmayi serbest birakiyorum sen saat takip 10 metreden ben bir kiroyum diyeceksin sana serbest

• Bu forumda çok gereksiz olduğunu daha önce sana söyleyen olmuş muydu dostum?

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Serbest bıraktığın için teşekkürler, ben bir kiroyum sayende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sana Ne..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

Eğer bu saati takıyorum diye kıro oluyorsam kıroyum ulen

Ali'den az almadık zamanında dolar 2.9'ken
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    kısa bir süre sonra alışkanlık yaptığı için rahatsızlık vermiyor gülüm

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Bana 91'li bir çocuğu hatırlattın.

Askerde 2010 yılında usta birliğinde Ramazan adında bir gençti.

Aldım götürdüm, O f91w saati sıfır satın alıp hediye ettim. 30 lira bir şeydi benim için küçük ama o genç için çok anlamlıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bana 91'li bir çocuğu hatırlattın.

Askerde 2010 yılında usta birliğinde Ramazan adında bir gençti.

Aldım götürdüm, O f91w saati sıfır satın alıp hediye ettim. 30 lira bir şeydi benim için küçük ama o genç için çok anlamlıydı.
    f91w mukemmel bir saattir. tam anlamiyla amaca yonelik uretilmis olup, cok dusuk bir fiyata on yillarca dayanacak kalite sunar. bunun yaninda kolda varligi bile hissedilmeyecek kadar ince ve hafiftir. su gecirmez ozelligi vardir. isigi karanlikta gozukmesi icin gayet yeterlidir. (bircok analog saatin fosforu cok dandik. cunku fosfor pahali bir malzeme) ayrica f91w kronometresi de vardir.

ben de askerdeyken acemi birliginde f91w kullandim usta birligine izmir nato ya giderken ailem bana metal bir swatch aldi onu taktim. swatch askerden geldikten birkac sene sonra dagildi ama f91w hala saglamdi

f91w yi seviyorum ihtiyacim oldugu zamanlarda takiyorum

• Arkadaşlar siz kaçın ben oyalarım

• 1823 mesaj atmış her biri aynı seviyedeyse bu mesajları okuyan kişilere acıdım, bloklayalım da bari bir daha maruz kalmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.