Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 tarklı saatim var. 6xKıro mu oluyorum yani ?

Saçmalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantoyu çekip zorlayıp cebi bulup içindeki milyar eşyadan telefonu bulup çekip tuşuna basacağıma kolumu çeviririm daha iyi. Ve ben telefon kullanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Saate bakmak için değil aksesuar olarak takıyoruz. Erkeğin en önemli aksesuarı saattir
    Dünyanın en boş işi

• Komik olan senin üşengeçliğin herseyden önce bi aksesuardır saat bi erkeği tamamlayan sıradan objedir neden bu kadar dert olmuş sana anlamadım saat takan erkek kıroysa takmayan erkek demicem bence çoluk çocuktur daha büyümemistir.

• Sana ellemeli telefon alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 12 Kasım 2018; 1:04:00 >
  • kaç yıldır rüşvetçi bakanın saati konuşuluyor...

Kadınların aksesuarı fazladır fakat erkeklerde çeşit azdır o nedenle aksesuar olarak saat takan vardır. Ayrıca kendini ifade tarzlarından biridir ...Birisi sakalıyla bıyığıyla yada saçıyla kişiliğini dışa vurur birileride giyim-kuşam aksesuarlarıyla

Milletin çoğu iphone'u imaj için alır ,alamayanlar eskiden çin malı taklit iphone alırdı hala varmı bu bilmiyorum... sigara markaları da böyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 12 Kasım 2018; 3:1:50 >
  • müvekkilim söz konusu kol saatlerinin eski moda olduğundan HAVA ATMAYA müsait olmadığını ve artık gösteriş ve caka satmak için kullanılması absürd bir duruma (kro-görgüsüz) sebep iyyet verdiğini düşünmesi kendisinde oluşan i rahatsızlığı belirtmiştir konunun bu açıdan tekrardan irdelenmesini talep eder hak hukuk ve adelet ile dolanbaç sarmaşık karmaşasından çıkmaz sokak bir neticeye varılması halleri ile oturuma ara verilmesi

• Saat bir aksesuardır. Fonksiyonel bir aksesuar. Kadında küpe kolye yüzük bileklik ve ya erkekte de ayni şekilde bir faydası Yok diye kullanılmamalı mı o halde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu açanın yaşı kaç acaba? ergense normaldir çünkü şimdiki nesilin çoğu yolda elinde akıllı telefon sürekli kafası öne eğik yürümekte belki bu arkadaş da böyle yürüdüğü için beyine oksijen az gittiği için böyle gereksiz bir laf atmış ortaya Allah yardımcısı olsun ne diyelim bu arada dünyanın en saçma ve gereksiz konusu olmaya aday bu konu yetkililere bildirmek lazım belki guinness rekorlar kitabına girebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Kasım 2018; 9:5:38 >
  • Bide şu konuya cevap verilmiş şaka gibi memleket ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: terneke

müvekkilim söz konusu kol saatlerinin eski moda olduğundan HAVA ATMAYA müsait olmadığını ve artık gösteriş ve caka satmak için kullanılması absürd bir duruma (kro-görgüsüz) sebep iyyet verdiğini düşünmesi kendisinde oluşan i rahatsızlığı belirtmiştir konunun bu açıdan tekrardan irdelenmesini talep eder hak hukuk ve adelet ile dolanbaç sarmaşık karmaşasından çıkmaz sokak bir neticeye varılması halleri ile oturuma ara verilmesi
    avogat bey acihlamis. saat dahmag girolohtur. benim gibi deli yöreh yözüğü dahin, hekimoglu dinleyin daha eyidir.

https://youtube.com/watch?v=U2h0SMpdZR4

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Saat bir aksesuardır. Fonksiyonel bir aksesuar. Kadında küpe kolye yüzük bileklik ve ya erkekte de ayni şekilde bir faydası Yok diye kullanılmamalı mı o halde?
    avret gibi suslu saat dahacagina reyiz sedat peker gibi tespih gullan o da ahsesuar

• Ne diyo la bu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.