Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kol saati cok modasi gecmis birsey. gunumuzde cep telefonlari dururken 70 yasinda dedeler gibi kolunda ilkel bir cihaz ile dolasanlarin amaci ne anlayabilmis degilim. acaba hava attigini ya da gosteris yaptigini (tipik turkiyeli davranisi) sanmak olabilir mi? bu sacma aksesuar gunumuzde cok kiro ve komik gorunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 14:25:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• casio g-shock'undan tut kurmalı mekanik saate kadar 20'nin üzerinde fakrlı renk ve stillerde saatim var.
    sanırım hepsini satsam bir araba parası yapar ama birini bile satmam, çünkü saat kıyafeti tamamlayan bir aksesuardır. özellikle suit denilen tarzda.
    tabi konuyu açan arkadaşın hayatında gördüğü tek saat 20 liralık saatler olunca bu kanıya varması normal.
    kaldı ki saat denilen obje, eğer el yapımı ünlü saat üreticisi aileler tarafından yapıldıysa bir kolleksiyon objesidir. içinde detayları gözle zor görülen aksamları bulunan ve pilsiz mekanik olarak çalışan bu makineler ister kabul edin ister etmeyin hayatınız boyunca bir arada göremeyeceğiniz paralara satılırlar.

eve saat takmak kıroluk, zaten bir tek sen kıro değilsin bu dünyada, bu aşağıdakilerin hepsi kıro

• Kiro ne demek anlamadım. Japonca mı nedir bu?
  • Cebinden telefonu çıkartıp düğmesine basmakla kolunu birkaç derece döndürüp saati görmek aynı şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namaste1968

Kiro ne demek anlamadım. Japonca mı nedir bu?
    evet japon sensei kiroyama hanzo nun isminden geliyor. japon saat firmasi patronu ve ninjitsu sanatlari ustasi

• Yaw he he csb + blok

• Adam milyonluk romanson takiyor buda gelmis burda kıroluktur diyor
    Ya he he haklisin birader tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanda indirimde 110tlye almıştım

BU SAATİ TAKAN KİROMU

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/casio-sgw-400h-1bvdr-erkek-kol-saati-378984872
  • Bunu diyen küpe takanlara da gay diyordur muhtemelen

• Aksesuar olarak düşünmek lazım biraz da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Adam milyonluk romanson takiyor buda gelmis burda kıroluktur diyor
    Ya he he haklisin birader tamam
    o kiroluk degil kekoluk iste. bugun sen almanci sitil baklavali kunye takana barzo diyorsan ben de milyonluk kekonson takana ayni gozle bakiyorum. ikiside fonksiyonu olmayan zenginlik sergileme ve hava basma amacli gorgusuz takilari

• quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake99

Bunu diyen küpe takanlara da gay diyordur muhtemelen
    yok ben iki kol dovmeliyim gecen sene yaptirmaya basladim bu sene bitti siyah ve buyuk dovmelerim var kupe takilabilir saat ucuz olanlari aptalca ve 90 lardan zaman makinesiyle gelmis adam gibi gozukuyor pahali saatler de gorgusuz kekolarin zengin ayilarin tercihi patek filipi rolex falan

• En basitinden sağanak yağış altında ya da tıklım tıklım toplu taşımada günümüz dev ekranlı telefonlarını nasıl çıkarıp bakacaksın kaldı ki hala çoğu otobüste saatler yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: Rottusis

Zamanda indirimde 110tlye almıştım

BU SAATİ TAKAN KİROMU

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/casio-sgw-400h-1bvdr-erkek-kol-saati-378984872
    Hocam ben de bu saati takıyorum.

Sorar mısın şu ezik elemana, bu saat de kıroluk mudur?

https://www.hepsiburada.com/casio-sgw-450h-2bdr-outgear-erkek-kol-saati-p-SAKSVSGW450H2B

• Giyilebilir teknolojiği saat zanneden cahil adam

• Birader akıllı saatler?

• Bi saate 100 ₺ vermek saçma bence

10₺ yeterli

• Boş tespitler vol 415415126123

• kırolukmuşmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Rottusis

KİRO DEDİ Karşim bunu tak dedihttps://www.hepsiburada.com/graham-2ovgg-b26a-c118f-erkek-kol-saati-p-HBV0000063L1F?magaza=Kosovalı%20Saat&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiAw5_fBRCSARIsAGodhk_uPVeE6OXulUB0dop8p5DIw2Mztt0hEZ1O7GMXsyYDyAhOhzOIfu8aAj1ZEALw_wcB

Alıntıları Göster
    onu taksam insan icine cikamam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.