Şimdi Ara

saat takmak kiroluktur (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • saat takmak kiroluktur

<3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Rolex harici takmam hele 35-40 yasında iwatch takan ergenler yok mu 😂
    vartolu musun gurban?

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Dediğiniz saçmalık,

Mesela trekking yapanlarda GPS, pusula vb. Ölçümleri veren saatler mevcut . Şimdi onlar kro mu
    o baska ben dagci olsaydim protrek takardim ya da yamac parasutu zaten kullaniyorum yaparken belki dustum biryere ormana falan zorunlu inis seklinde sarj da biter saat lazim olur ama o saat de boyle elektronik plastik birsey olur zaten de parasut yaparken kullandigim f91w var o pozisyonda cebimden telefon cikartamam ama gunluk hayatta takmiyorum onlar sporcu gunluk hayatta kullananlar bence keko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 17:7:59 >
  • En azından bir cebinde şarj aleti diğerinde power bankla dolasmazlar. Telefonun şarjı bitince saati öğrenmek için umarım abe saat kaç bea demiyorsundur.

• Dedeler gibi diyorsun cep saati desen tamam da kol saati nasil kıroluk oluyor? 15-18 yas arasi var yoksun sanirim

• Forumda krolardan çok saplantılar var.
  • Acaba konu sahibinin saatler hakkında nasıl bir kötü anısı olmuş, bu nasıl bir tepkidir ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Dedeler gibi diyorsun cep saati desen tamam da kol saati nasil kıroluk oluyor? 15-18 yas arasi var yoksun sanirim
    cep saati antika bisey trenli serkisof al boyle zinciriyle tak ceketinden gozuksun saclarini rampa yap yanlari kazit sakali da koy mesela bende senin kafandaki sactan daha gur sakal var killarima epilasyon yaptirmayi dusunuyorum lazerle yaktiracam

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    O kadar killiysan normal kolunda saat gorunmez mecbur telefondan devam et sen.

Kafamda sac cok espri yapacam diye iskembedensallama

• erkeğin takısı saattir yüzde 75 bileklik takan tiplerdensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

O kadar killiysan normal kolunda saat gorunmez mecbur telefondan devam et sen.

Kafamda sac cok espri yapacam diye iskembedensallama
    cok killiyim gurban muş vartoluyum itirazin mi var irkcilik yapma

• Saat takmayı sevmem ama çok boş konu açmışsın. Kolundaki saate bakmak mı kolay yoksa cebindeki telefona mı?

Ağırlık yapan şeyleri sevmiyorum. Yoksa saat iyi bir şey aslında. Mesela kışın kalın giyinmeyi de pek istemem ağırlık yapıyor diye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Saat takmayı sevmem ama çok boş konu açmışsın. Kolundaki saate bakmak mı kolay yoksa cebindeki telefona mı?

Ağırlık yapan şeyleri sevmiyorum. Yoksa saat iyi bir şey aslında. Mesela kışın kalın giyinmeyi de pek istemem ağırlık yapıyor diye :)
    telefona bakmanin hicbir zor yani yok. o dedigini ben yamac parasutunde yasiyorum. simdiye kadar babadag dahil tonla yerden uctum havada zamani bilmem lazim cebimden telefon cikartamam oyle bir durumun olsa tamam ama gunluk hayatta hicbir espirisi yok bak su an ucusta degilim f91w cekmecede :) bir de arabayla uzun yola giderken takiyorum o da arabanin konsoldaki saati bozuk gps kullanmiyorum telefon tutacagi yok yola cikali kac saat olmus diye bakiyorum saate mola filan vermek icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 17:56:0 >
  • Saatine göre değişir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha hiç bloklamadım, ama sanırım her şeyin bir ilki oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GarçonBlanc

Daha hiç bloklamadım, ama sanırım her şeyin bir ilki oluyor.
    ilkler unutulmaz diyorsun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: SchmeireZZ

Saatine göre değişir
    vartolu saati rolex, ergen velet saati swatch, ihtiyar saati demir casio ve kadrani sarimtirak kurmalilar, zuppe saati panerai, asker ve daesh terorist saati f91w, sporun ve sporcunun dostu saat g shock, protrek, doktor bilal saati apple watch sen nasil birsey takiyorsun hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2018; 18:37:42 >
  • Merhaba

Genellikle konulara yazmam ama boşa konuşmuş arkadaş kiroluk saat ile mi olunuyor aşağıdakinlere bak istersen kirolar bunlar ve reklama ihtiyaçları var ondan takıyorlar saat akseuardır ve prestij dir.
    https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/acun-kolunda-bir-ev-parasi-tasiyor/
    http://www.esquire.com.tr/galeri/extra/unlu-isimlerin-saat-koleksiyonlari-1485358665/5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora35 -- 11 Kasım 2018; 18:42:2 >

• Turkiyeli diyen biriciddiye alınmayacak kadar cahildir. Kendi dili olan halkların ülkelerine lı-li eki gelmez!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.