Şimdi Ara

s2 ye guncelleme geldi ama olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese s2 aldim ikinci el aldigimdan beri yazilim guncelleme geliyor indiriyorum kur diyorum tekrar baslitor sma kurulum olmuyor kies le deneyin diyor kiese bagladigimda telefonu goruyor fakat cihaziniz kiesle yukseltmeyi desteklemiyor diyor
    Benim surum bildigim kadariyla son versiyon yani
    4.1.2
    Nedir bu nasil biseydir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Odin ile güncelleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeye gerek varmı zaten son sürüm var bunun üstü çıkacak demişlerdi 4,2,2 omu geldiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carizmaoto

Selam herkese s2 aldim ikinci el aldigimdan beri yazilim guncelleme geliyor indiriyorum kur diyorum tekrar baslitor sma kurulum olmuyor kies le deneyin diyor kiese bagladigimda telefonu goruyor fakat cihaziniz kiesle yukseltmeyi desteklemiyor diyor
    4.1.2
    Nedir bu nasil biseydir

Ben biliyorum. Telefonu aldığınız kişi telefona custom rom (Özelleştirilmiş yazılım) falan atmış, size satmadan önce tekrar rom atmış ancak resmi Türkiye romunu atmamış. Telefonu download modunda açın, pc'ye odin kurun ve Türkiye yazılımını telefona yükleyin. (S2 forumunda anlatım mevcuttur.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: Carizmaoto

Selam herkese s2 aldim ikinci el aldigimdan beri yazilim guncelleme geliyor indiriyorum kur diyorum tekrar baslitor sma kurulum olmuyor kies le deneyin diyor kiese bagladigimda telefonu goruyor fakat cihaziniz kiesle yukseltmeyi desteklemiyor diyor
    4.1.2
    Nedir bu nasil biseydir

Ben biliyorum. Telefonu aldığınız kişi telefona custom rom (Özelleştirilmiş yazılım) falan atmış, size satmadan önce tekrar rom atmış ancak resmi Türkiye romunu atmamış. Telefonu download modunda açın, pc'ye odin kurun ve Türkiye yazılımını telefona yükleyin. (S2 forumunda anlatım mevcuttur.)

teşekkür deneyecem bu dediklerinizi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.