Şimdi Ara

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapan model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
19.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın almam lazım acil şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapan hangi model ve markalar var yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla sadece Samsung cihazlarda o özellik mevcut, ben j7 prime kullanıyorum karşı tarafta Samsung varsa görüntülü görüşebiliyorum.
  • bu iş için lazımsa gm discovery de var
  • Gm Discovery'de hâlen ne kadar sağlıklı çalışır muamma, eski bir cihaz neticede. Bu iş için lâzımsa 1000 tl ve üzeri bir Samsung en ideali.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Samsung un her modelinde yok sanırım hangi modellerde olduğunu biliyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: leon81

Samsung un her modelinde yok sanırım hangi modellerde olduğunu biliyormusunuz

Her modelinde var.
  • 4.5 G li istlyorsan.Sadece Samsung da var. Fakat samsungun C modelleri haricinde her modelinde var.C serisinde yok. 3G lide olur dersen GM nin eski modellerinde de var ama pek saglikli degil.

• gumusalin1 G kullanıcısına yanıt
    Benim için samsung olması şebekeden görüntülü konuşma yapması en fazla 1500 tl ye kadar olması lazım hangi modelini tavsiye edersiniz a serisi mi j serisi mi daha iyidir

• leon81 L kullanıcısına yanıt
    Tek tek hangi modelde var/yok bilmiyorum ama çoğu modeli destekliyor. Mesela J7 hem nispeten uygun fiyatlı hem de iyi bir cihaz.

• samsungun önde kamerası olan her telefonunda şebeke üzerinden görüntülü arama yapılıyor

NOTE ve S serisi en üst modeldir

A serisi üst modeldir

J - E - C orta ve alt modeldir

5.0 inç

galaxy s4 veya galaxy s5

a5

j5 alabilirsiniz.....

5.5 inç

a7 1400 1500 lira

j7

5.7 inç

NOTE 3

NOTE 4 imkanınız var ise 1700 1800 lirayada NOTE 4 alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gelecekten geliyorum ben :) acaba neden şebeke üzerinden görünütülü konuşan bir telefona ihtiyacınız vardı ve bu ihtiyacınızı karşılayan bir telefon bulabildiniz mi?
  • Hoş geldiniz umarım gelecek bu günden daha güzeldir evet o zaman j7 prime aldım ve şu an benim çocuk kullanıyor görüntülü konuşma o zaman İnternet olmadan mevcut dakikamla ailemle görüntülü konuşmak için gerekliydi ve bu ihtiyacımı fazlasıyla karşıladı şu an İnternet hızı kalitesi ve bu işi gören uygulama bollugu nedeniyle böyle Bi özelliğe ihtiyacım kalmadı

• Bende a51 var yapılabiliyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.