Şimdi Ara

S. DEMİREL imzalı saat buldum SSli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Antikacıya götür, fiyat iste.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gotur antikaciya fiyat iste

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı götür antikacıyı iste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Originals -- 21 Ekim 2018; 19:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interneto07

Antikacıya götür, fiyat iste.
    Ne kadar verirler bir fikrin var mı

• 10k civarı verir. Ama bana sorarsan gerçek degeri 50-60 bin lira eder en az.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinali1

10k civarı verir. Ama bana sorarsan gerçek degeri 50-60 bin lira eder en az.
    Harbi mi diyon hemen yarın götürüp fiyat araştırması yapayım bari ama saat çalışmıyor bozuk heralde yada pili bitmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ada Türk

Harbi mi diyon hemen yarın götürüp fiyat araştırması yapayım bari ama saat çalışmıyor bozuk heralde yada pili bitmiştir.

Alıntıları Göster
    Eğer gerçek ise ve gercek koleksiyoncu bulursan degeri bu civarda olabilir. Ama antikaci max 10 bin verir bence.

• imza enteresan bir biçimde Demirel in imzası.

fakat ben Demirel in bir saatin arkasını sert bir cisim ile imzalayacagini hiç düşünmüyorum. taklit olabilir. kolay bir imza.

ucuz bir saatin arkasına neden cb yazılır orasını da anlamadım cb envanterine girmiş olması gerek ki bu çok saçma olurdu

kısaca orjinal olma ihtimali var. belki birine hediye etmiştir ama Demirel in bu saati takarken bir resmini bulabilirsen olay biter

sen bunu nerden buldun?

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

imza enteresan bir biçimde Demirel in imzası.

fakat ben Demirel in bir saatin arkasını sert bir cisim ile imzalayacagini hiç düşünmüyorum. taklit olabilir. kolay bir imza.

ucuz bir saatin arkasına neden cb yazılır orasını da anlamadım cb envanterine girmiş olması gerek ki bu çok saçma olurdu

kısaca orjinal olma ihtimali var. belki birine hediye etmiştir ama Demirel in bu saati takarken bir resmini bulabilirsen olay biter

sen bunu nerden buldun?
    Yolda

• şu sıralarda rte adına altın kaplama iphonelar satıldığını düşünürsek bir s. demirel fanboyu tarafından kazınmıştır büyük ihtimal
  • Ada Türk kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir fikrim yok hocam. Ama imkanın varsa yurtdışında bir antikacıya sor. Avrupada antika işleri çok tutuluyor. Bizde bilirsin pek revaçta değil.

• PENDRAG0N kullanıcısına yanıt
    20 yıl önce felan Süleyman Demirel Mersin'in Tarsus ilçesine bağlı Huzurkent Beldesinde toplu sünnet törenine katılmış orada sünnet olanlara hediye etmiş araştırmalarım sonucu öğrendim. Ben de Huzurkentte buldum zaten. Yani orj olduğunu düşünüyorum.

• Ne 10k sı heveslendirmeyin adamı bin lira verirlerse sevin

• Up

• Antik Kuntik e sor.
  • Saatin kendisi 5 para etmez marka olan aynı imzalı saatler var onlar bile çok para değil çok heveslenmeyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Ada Türk

20 yıl önce felan Süleyman Demirel Mersin'in Tarsus ilçesine bağlı Huzurkent Beldesinde toplu sünnet törenine katılmış orada sünnet olanlara hediye etmiş araştırmalarım sonucu öğrendim. Ben de Huzurkentte buldum zaten. Yani orj olduğunu düşünüyorum.
    O zaman 100 lira anca eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.