Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
4
Favori
32.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: PyroActive

Oyunum şimdi geldi installing kısmında bayadır bekliyor, yüklemesi ne kadar sürüyor bunun ?

Hocam 9gb update yapacak eger internete bagliysa :)

Bağlı internete oyuna girdim menüde geziyorum ancak installin yapıyor şuan %81 diyor my apps & games sekmesinde.
  • quote:

quote:

quote:

Oyunum şimdi geldi installing kısmında bayadır bekliyor, yüklemesi ne kadar sürüyor bunun ?

Bağlı internete oyuna girdim menüde geziyorum ancak installin yapıyor şuan %81 diyor my apps & games sekmesinde.

Evet hocam interneyten yukleme yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet hocam interneyten yukleme yapiyor

Tamamdır üstadım halletsin bakalım kendi kendine. Teşekkür ederim bilgilendirmen için.

• Oyun kesinlikle aldığı eleştirileri haketmiyor. Sabahtan beri sıkılmadan oynuyorum. Roma dönemi ve oyunun grafik performansı sizi alıp götürüyor.

Umarım Ms baskılara devam ederde yada oyunun haklarını alırda ikinci oyunuda görürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Oyun kesinlikle aldığı eleştirileri haketmiyor. Sabahtan beri sıkılmadan oynuyorum. Roma dönemi ve oyunun grafik performansı sizi alıp götürüyor.

Umarım Ms baskılara devam ederde yada oyunun haklarını alırda ikinci oyunuda görürüz

Maalesef abarti bir karalama var bu oyun hakkinda bende ilk aldiginda kotu birsey bekliyordum ama hicte bekledigim gibi olmadi hatta 2. Kez bitirmeyi dusunuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Oyun beklentimin çok ötesinde çıktı eksikler var yok değil ama abartıldığı kadar değil.
  • herkese merhaba ryse satmayı düşünen varsa bugün istanbul içi elden alabilirim
  • Xbox 360 a çıkma ihtimali nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: VentedClover

Xbox 360 a çıkma ihtimali nedir

Şuan için yok hocam ama ilerleyen zamanlarda olabilir mi bilemiyorum.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler
  • Gerek yaz aylarındaki oyunsuzluktan,gerekse xbox one performansını test etmek açısından bu oyunu sıfır beklentiyle aldım.

Daha ilk bölümden şuan oynadığım 7.bölüme kadar şaşkınlıkla ilerledim bu oyun nasıl 6 puan civarı alır acaba komplo olabilirmi düşüncesini kafamdan çıkaramadım.Zaten oyuncuların verdiği puanlar genelde yüksek olması nedeniyle denemem gerektiğini düşünmüştüm.

Grafik olarak şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri,atmosfer çok iyi.Belki beklentim düşük olduğu için bu kadar keyif verdi oyun . Yeni konsol keyfini aldık bu oyunla birlikte.
  • bu oyun konsol aldırtır ama puanlaması düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

Gerek yaz aylarındaki oyunsuzluktan,gerekse xbox one performansını test etmek açısından bu oyunu sıfır beklentiyle aldım.

Daha ilk bölümden şuan oynadığım 7.bölüme kadar şaşkınlıkla ilerledim bu oyun nasıl 6 puan civarı alır acaba komplo olabilirmi düşüncesini kafamdan çıkaramadım.Zaten oyuncuların verdiği puanlar genelde yüksek olması nedeniyle denemem gerektiğini düşünmüştüm.

Grafik olarak şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri,atmosfer çok iyi.Belki beklentim düşük olduğu için bu kadar keyif verdi oyun . Yeni konsol keyfini aldık bu oyunla birlikte.

Oyandığım zaman ben de aynı duyguları yaşamıştım. Gerçekten hakkı yenen bir oyun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

bu oyun konsol aldırtır ama puanlaması düşük

oyun pc ye cıkıyor
  • Steamde grup açtık herkesi bekliyorum
    http://steamcommunity.com/groups/rysesonofrometr
  • Başlarda babayla dövüşüyoruz babayı dövemedim ya 40xp falan yaptım ne yapacağız ne kadar döveceğiz adamı.Bir darbe alınca başa dönüyor.
  • Doğru zamanda kalkan kullanman gerekiyor. Baba tam yeşil olduğunda space tuşuna bas 3 defa bir fe konuşmasına izin ve ve her şeyi ortada yap ama bundan önce 3 defa 3 hit yapman gerekiyor.
  • Ben oyunu satın aldım iniyor oyunda şuan türkçe dil seçeneği veya altyazı varmı?
  • Şu ana kadar konsollarda gördüğüm en iyi grafikli oyun . Ps4 sahibiyim kimse kalkıpta killzone vs demesin bana.. Oyun güzelmi bir zaman sonra sıktı beni fakat oynanmayacak bir oyun değil . Ama grafik olarak üstüne tanımıyorum
    n
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.