Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gkn89

Şu ana kadar konsollarda gördüğüm en iyi grafikli oyun . Ps4 sahibiyim kimse kalkıpta killzone vs demesin bana.. Oyun güzelmi bir zaman sonra sıktı beni fakat oynanmayacak bir oyun değil . Ama grafik olarak üstüne tanımıyorum
    n

Hocam selam, bende de ps4 var yanına birde xbox1 almayı düşünüyorum ama kararsızım 2 konsol a da sahip biri olarak fikrin benim için onemli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

quote:

Şu ana kadar konsollarda gördüğüm en iyi grafikli oyun . Ps4 sahibiyim kimse kalkıpta killzone vs demesin bana.. Oyun güzelmi bir zaman sonra sıktı beni fakat oynanmayacak bir oyun değil . Ama grafik olarak üstüne tanımıyorum
    n

Hocam selam, bende de ps4 var yanına birde xbox1 almayı düşünüyorum ama kararsızım 2 konsol a da sahip biri olarak fikrin benim için onemli?

İki konsola sahip değilim hocam . Arkadaşımda xbox one var . Ama bende alıcam 1 2 aya kadar . Eğer durumun varsa kesinlikle al . Sonuçta exclusive oyunları var her iki konsolunda oynanması gereken ..

• Eleştirilere aldırmayın hatta konunun ılk sayfalarını okumayın bıle..Bugun bıtırdım oyunu keske bıtmese dedım.Grafıkler ve oynayıs tarzı sızı alıp goturuyor.
  • oyunu şu anda oynamaya devam etmekteyim gerçekten güzel bir oyun olmuş cryengine cryteke güvenerek indirdim ve sonlara yaklaştım bazı yerlerde çok takıldım ama sıkmadı tavsiye ederim...
  • turgutvolkan T kullanıcısına yanıt
    İlk ps4 aldım. Sonra yanına xbox ekledim,pişman olmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

quote:

n

bende 2 sıde vardı.sonra ps4 u sattım xbox la devam edıyorum yola.ps nın ozellıgı cok ıyı exc oyunları.cozunurluk asırı farketmıyor.su an ıcın xbox daha mantıklı geldı kınect vs cok ozllegı var tv yıde ona bagladım.ps 4 u tekrar alırım ama nesıl sonuna dogru exclerı bıtırmek ıcın.ryse da bence ıyı bır oyundu

• quote:

n

Killzone'u bende oynadım grafikleri tabi ki güzeldi ama beni pek etkilemedi Xbox One sahibi değilim PC'de oynadım ve şu ana kadar grafiklerini görüp şaşırdığım Metro Last Light bir de Ryse var, grafik olarak gerçekten işte yeni nesil dedirtti tabi sadece 4-5 düşman tipi olması bunu engelliyor ama yine de grafikleri en iyi olan oyun şu ana kadar bana göre.
  • konun kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu alan pişman olmaz grafikleri gerçekten muhteşem
  • beyler şu anda son bölümdeyim ama kafayı yiyeceğim ilk 2 adamı rahat öldürüyorum 3.adama gelince kılıcı boğazıma geçiriyor pc de oynuyorum hangi tuşlara veya mousedan nereye tıklayacağım devamında çıkacak adamlar içinde ne yapacağım yardım edermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 10 Şubat 2015; 15:15:31 >
  • konun kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdim ama hatırlayamadım o bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyunu bitirdim ama hatırlayamadım o bölümü

https://www.youtube.com/watch?v=MjjbdpQ9U5E
    dk 16:00 dan itibaren rica etsem bakabilirmisiniz
  • oyunu %99 tamamlayıp sildim son sahnede koridorda yürürken adamları geçemedim bir türlü yinede güzel oyundu indirdiğime zamanımı ayırdığıma değdi...
  • beyler oyunda baltacı düşmanlar saldırırken kırmızı şekilde yanıyorlar onları hangi tuş kombinasyonuyla durduruyoruz bilen söyleyebilirmi 1 haftadır uğraşıyorum bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxasd123

beyler oyunda baltacı düşmanlar saldırırken kırmızı şekilde yanıyorlar onları hangi tuş kombinasyonuyla durduruyoruz bilen söyleyebilirmi 1 haftadır uğraşıyorum bulamadım

Kalkanla durdurursun. Ama tuşa tam zamanında basman gerekiyor.

• gtx 650 ti boost ile tüm ayarlar full sadece supersampling kapalı 50 fps de oynuyorum son gelen updateler baya iyi yaptı oyunu..
  • Steam'den alan varsa, Coop olarak eşlik edebilirim. Oyun tam anlamıyla mükemmel.
  • Oyun iyi, güzel ama bir eksik var oyunda. Ruh yok diyebilirim. Grafikler ciddi anlamda güzel. Order 1886 dan sonra gördüğüm en iyi grafikler kesinlikle.

Düşman çeşitliliği çok az oyunda. Kombo yok gibi bir şey. Sinematik sahneler enfes, kontroller rahat, atmosfer iyi oturtulmuş dönemin ama yavan oyun biraz.

Sonuç olarak Her türlü oynamak lazim oyun yoklugunda.

Ortalama bir oyun 6.5 - 7 puan temiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Mayıs 2015; 18:34:53 >
  • Ryse bitti ve aldığı puanları tam olarak hakehaketmis. 6 ile 7 puan arasında bir oyun. Silah çeşitliliği yok, kombo yok, ayni düşmanlar, memnun olduğum kontroller bazı yerlerde saçmalıyor. Haricinde çok güzel grafikler ve akıcı senaryo. Çeyrek imzası olması ayrıca güzel ve elbetteki geçtiği roma zamanı.

Oyunun eksikleri çok. Düzeltilip doğru zamanda piyasaya çıksaydı çok farklı yerde olurdu.

Yinede bos zamaninda oyunsuz kalanlar muhakkak denemeli.

• Kardeş peki hangi roma zamanı geçiyor ryse? Doğu Roma mı, Batı Roma mı? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Ryse bitti ve aldığı puanları tam olarak hakehaketmis. 6 ile 7 puan arasında bir oyun. Silah çeşitliliği yok, kombo yok, ayni düşmanlar, memnun olduğum kontroller bazı yerlerde saçmalıyor. Haricinde çok güzel grafikler ve akıcı senaryo. Çeyrek imzası olması ayrıca güzel ve elbetteki geçtiği roma zamanı.

Oyunun eksikleri çok. Düzeltilip doğru zamanda piyasaya çıksaydı çok farklı yerde olurdu.

Yinede bos zamaninda oyunsuz kalanlar muhakkak denemeli.

Kesinlikle katiliyorum . Oyuna dayamislar grafiği. Kombolar kötü sadece X ve A tuşlarıyla Ayni haraketleri tekrarlayip duruyorsun. Düşmanların hepsi nasıl aynı olur hala Crytek firmasının bu oyunu yaparken nasıl bukadar acemice davrandığını çözemedim. Bence oyunun 2.Si çok daha başarılı olur. Çünki bu oyun bana göre sadece grafikten ibaret. Seslendirmeler karakter modellemesi Mükemmel (topu topu 5 karakter var oda iyi olsun) Bence ryse için 6.5 puan bile çok. ben oynarken hiç keyif almadim zaten oyunu bitirmedim.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.