Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Grafik olarak muazzam bir oyun aslında atmosfer olarakta beni sarmıştı. Oyunun sonlarına doğru baya içine alıyordu. Roma dönemini sevmemde oyuna olumlu bakmamda etken olmuşta olabilir ;)

Ms'in bu oyunu kendi bünyesine almasını ve devam ettirmesi çok güzel olurdu.
  • Oyun şu anda indirimde alınır mı sizce beyler daha önce hiç oynamadım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Oyun şu anda indirimde alınır mı sizce beyler daha önce hiç oynamadım...
    Baya övüyorlar hocam. Orta çağ zamanlarını seviyorsanız benim gibi ilginizi çekebilir. Kardeş bulamadıysanız beraber alabiliriz.
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Oynanir hocam, soylenenlerin aksine ben begenerek oynadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah sağolun One X güçlendirmesi alsa daha iyi olurdu ama neyse bi deneyelim bakalım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süper oyun arkadaşlar herkese tavsiye ederim. Pişman olmazsınız
  • Ben bu büyük atakları nasıl bloklayacağım?
  • Şu güzelim oyunun hakkı nasıl yendi hala aklım almıyor

• Bir kaç ay önce oynayıp bitirdim. Hakikaten grafikler , atmosfer Antik Roma dünyasını çok iyi yansıtmışlar. Keşke devamı gelseydi.

• Sonunda bitirebildim, oldukça epik bir yapımdı. Atmosfer anlamında kusursuzdu.

• Severek oynamıştım ben de, oynamayanlar muhakkak bir şans versinler..

• İlk defa oynuyorum. Önyargılı davranışım bu zamana kadar, baya' beğendim. Karakterin ağırlığını bu denli hissettiğim oyun olmamıştı, kontrol ederken çok keyif alıyorum. 10 sene geçmesine rağmen oynanış ve görseller hiç eski hissettirmiyor.

Bazı arkadaşların neden gow ile karşılaştırdığını da anlıyorum. Bence tek eksiği oynanış çeşitliliği. Diğer bir çok yönden yeni gowdan başarılı buldum.
    Devam oyununun geliştirildiğine dair söylentiler var, umarım doğrudur.
    Ayrıca oneX iyileştirmesi almamış hali bile cok iyi görünüyor. Ps4den dahi güçsüz One'da bile bu görselliği verebilmiş olmaları takdire şayan. Bu görsellere anca yarış oyunlarında erişilebilir sanıyordum bu cihazda.

Şöyle bakıyorum da One'ın çıkış oyunları gerçekten çok sağlam oyunlarmış. Ps4den kat kat iyi.
    Hatta seriesX'in launch oyunları bunlar olsa bile sırıtmazmış. Ama maalesef kinect hastası yöneticiler ve berbat bir pr sonunda hakettiği ilgiyi göremedi bu oyunlar.

• Xboxa co-op oynamak isteyenler ekleyebilir : KaibaBoysMaster

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.