Şimdi Ara

RYSE: Son of Rome (ANA KONU) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
4
Favori
32.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mRt_007

İlk oyun aceleye geldi. 360 için Kinect'e uyarlanan bir oyundan One'nın lansman oyunlarından birine dönüştü. Kısa zaman içersinde hem sistem hemde bütün oynanışı değiştirmek zorunda kaldılar. İkinci oyunda daha rahat ve geniş bir zaman diliminde çok daha iyi bir oyun çıkaracaklardır. Oyunun inanılmaz bir potansiyeli var özellikle oynanış üzerinde yapacakları değişikler ile çıktığı yıla damga vuracak bir yapım olur.

Crytek'i konsolculardan öte Ps cephesi bizim forumda pek sevmiyor. :))

Evet haklısın PS bölümü konsollarına özel oyun çıkartmadıkları için sevmiyor sanırım

• Source kullanıcısına yanıt
    Crytek genel olarak PC platformuna savunan bir ekip birde bu nesilde Xbox'a daha yakın olunca Ps fanları tepkililer ama bu herzaman değişen birşey ona bakarsak Ubisoft'da Watch Dogs'da Ps'e yakın şimdi ne yapalım adamları yerden yere mi vuralım yada en basitinden Bungie örneği bu seferde Xbox tayfası Bungie ekibine tepkili
  • quote:

Crytek genel olarak PC platformuna savunan bir ekip birde bu nesilde Xbox'a daha yakın olunca Ps fanları tepkililer ama bu herzaman değişen birşey ona bakarsak Ubisoft'da Watch Dogs'da Ps'e yakın şimdi ne yapalım adamları yerden yere mi vuralım yada en basitinden Bungie örneği bu seferde Xbox tayfası Bungie ekibine tepkili

PC platformunu sevmelerinin nedeni işe bu platfomla başlamaları Bu kötü birşey değil bu yüzden konsol kullanıcıları biraz soğuk hissediyor Crytek'e karşı kendilerini ama doğru değil. Crytek yeni anlaşmalarla Microsoft ile aralarını daha da iyi hale getirdi ve Ryse haricinde başka yapımlarda gelecektir Xbox One'a özel olarak..

Herkes senin gibi düşünse problem olmaz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

PC platformunu sevmelerinin nedeni işe bu platfomla başlamaları Bu kötü birşey değil bu yüzden konsol kullanıcıları biraz soğuk hissediyor Crytek'e karşı kendilerini ama doğru değil. Crytek yeni anlaşmalarla Microsoft ile aralarını daha da iyi hale getirdi ve Ryse haricinde başka yapımlarda gelecektir Xbox One'a özel olarak..

Herkes senin gibi düşünse problem olmaz hocam

Eyvallah hocam ;)

Ms'in Crytek'i iyi değerlendirmesi lazım dediğim gibi Ryse yüksek potansiyeli olan bir oyun ve bu adamlar FPS işindede iyiler eğer Ms gerekli desteği verirse bu nesilde Xbox One için birçok sağlam Ex oyun geliştirirler.

• Al bide burdan yak bundada 6 gb update var update yapmaktan oyun oynayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Al bide burdan yak bundada 6 gb update var update yapmaktan oyun oynayamadım

Hocam sen 6 ile kurtardiysan sanslisin ben 7.1gb update yaptim
  • 6,5 %25'de başlattı oyuna bu seferde oyun içinde kurulum yapıyor yatıcam artık sabaha kadar indirsin dursun
  • 4. ve son DLC de çıktı böylelikle multiplayer rank max 200'e yükselmiş oldu ve ach puanı 1750 oldu.
  • quote:

6,5 %25'de başlattı oyuna bu seferde oyun içinde kurulum yapıyor yatıcam artık sabaha kadar indirsin dursun

Aynen hocam oyun içinde indirmeye devam tabi inerken oyun oynatmıyor
  • Beyler son güncellemenin boyutu nedir yahu? 12mbit ile 1 saattir indiriyor
  •  RYSE: Son of Rome (ANA KONU)

RYSE: Son of Rome (ANA KONU)

DLC'nin neden bu kadar büyük olduğu belli oldu

http://news.xbox.com/2014/04/games-ryse-duel-of-fates-launch

DLC boyutu 2.7 GB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 1 Haziran 2014; 15:39:33 >

• Merhaba...Yeni Xbox one ve ryse aldım.. sorun şu ki oyuna girip "start campaign" dediğimde install ekranı çıktı ve yaklaşık1 saati aşkın süredir bekliyorum. Belli bir yere kadar geldi ama sanki hiç ilerlemiyor gibi geliyor bana. Bu kadar uzun sürmesi normal mi bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fmforce kullanıcısına yanıt
    oyun %25'de read to start veriyo oyuna giriyo fakat bu seferde oyun içinde install yapıyor.yani tamamen kurmadan başlatmıyor %100 olmasını bekle
  • quote:

oyun %25'de read to start veriyo oyuna giriyo fakat bu seferde oyun içinde install yapıyor.yani tamamen kurmadan başlatmıyor %100 olmasını bekle

Eyvallah dostum oldu nihayet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmforce

Merhaba...Yeni Xbox one ve ryse aldım.. sorun şu ki oyuna girip "start campaign" dediğimde install ekranı çıktı ve yaklaşık1 saati aşkın süredir bekliyorum. Belli bir yere kadar geldi ama sanki hiç ilerlemiyor gibi geliyor bana. Bu kadar uzun sürmesi normal mi bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam cihaz oyunu internetten güncelliyor ve ben yaptığımda update 7.4GB'dı şimdi 2.7GB daha eklendi yaklaşık 10GB bir Update yapacak o yüzden cihazı kapatma ve bitmesini bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmforce

quote:

Eyvallah dostum oldu nihayet.

Bu mesajı görmedim iyi oyunlar film gibi oyun hocam
  • Bu oyunun devamı E3 de tanıtılacak mı? bir ara birkaç site de ryse 2 için haberler okudum. Bir doğruluğu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Bu oyunun devamı E3 de tanıtılacak mı? bir ara birkaç site de ryse 2 için haberler okudum. Bir doğruluğu var mıdır?

E3'de duyurulup duyurulmayacagi belli degil hocam ama herkes bekliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Bu oyunun devamı E3 de tanıtılacak mı? bir ara birkaç site de ryse 2 için haberler okudum. Bir doğruluğu var mıdır?

Duyurulacak diye bir iki söylenti var ama sanki bu E3'de olmayacak diye düşünüyorum.
  • Umarım gelir, daha iyi bir yapım yapacaklarını umuyorum. daha bireysel, daha rpg ye kayma ihtimali olsa daha iyi olabilir. güzel bir senaryo ile harika olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.