Şimdi Ara

RUSE™ (ÇIKTI) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
20.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada kaplan tankları çok çektiriyor adama be.
  • bu oyun neden bu kadar az ilgi gördü. acaba biz mı büyüttük. ben acayip sevdim ama ne oyun dergileri nede siteleri üzerine düşmemiş az puanlar almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: (dark)

bu oyun neden bu kadar az ilgi gördü. acaba biz mı büyüttük. ben acayip sevdim ama ne oyun dergileri nede siteleri üzerine düşmemiş az puanlar almış

bence oyun dergileri ve siteler taraflı puan veriyor.
    bu oyun veya dawn of war en az starcraft kadar ilgi görmeliydi diye düşünüyorum
    zira stratejiye değişiklikler getirdiler
  • Bana göre oyun bir çok strateji oyunundan iyi sitelerde düşük puan alması beni de şaşırttı yine de iyi ki orjinal almışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Necro

Bana göre oyun bir çok strateji oyunundan iyi sitelerde düşük puan alması beni de şaşırttı yine de iyi ki orjinal almışım

+1 hele bu strateji oyunu kıtlığında iyi geldi
  • Bir Starcraft kadar olamaz gözümde ama sitelerden aldığı puanında düşük olduğunu düşünüyorum. Bence 80-85 civarı bir puan almalıydı. En azından benim puanım bu yönde
  • oyun nasıl güzelmi
  • MÜthiş bişi multi videolarını youtube dan felan izle çok güzel.
  • selamın aleyküm hacılar size sormak istediğim bu oyunu rahatça çalıştırabilecek 800 ytl lik bir donanım toplayabilirmisiniz ve yazabilirmisniz kolay gelsin bu arada ekran ve klavye , mosu olmasın sadece kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hacı_Bumbala -- 22 Eylül 2010; 13:19:12 >
  • oyun mediumda bile yeteri kadar zor, çok beğendim düşük puanlar alması onlara bu puanları verenlerin zavalllılığı bence, orjinal almak da şart, multisi falan kral
  • Düşük puan verenler hikayede olan bölümlerin başlangıcına takılmış. Her stratejide bir öğrenme süreci olur ama bunun biraz uzun sürmüş. Birde tam bir anlatım yok kopuk kopuk gibi olmuş. Görüntülerle anlatıyorlar ama belki bir dış ses verip film modu dışında da anlatsalarmış daha güzel olabilirmiş.

Yalnız görevlerdeki ve ikinci dünya savaşındaki gerçekcilik gerçekten harika. Yani bir yandan "Generaller ve Muharebeler " belgesilinden çokca izliyorum aynısını yapmayı başarmışlar.

Starcraft'ın yüksek puan almasının nedeni kampanya yani görev modlarınında oldukça başarılı olması idi ara videolar ve insanlarla konuşarak bilgi alabildiğin diğer kısımlar ise hikayeyi oldukça etkileyici yapıyordu.

RUSE daha ziyade çoklu oyunculuk için hazırlanmış özen gösterilmiş bir oyun.
  • bu oyunu beğenmeyen kişiler muhtemelen oynayamayanlar. çünkü şimdiye kadar strateji denen oyunlarda bizi görsellikle ya da senaryoyla tavladılar ama bu oyunda bildiğin strateji yapıyosun gerisi yalan ayrıca grafik ayarlarını full yapınca detaylar gayet hoş görünüyor. ubisoftuda tebrik etmek gerek başka bir firma olsaydı oyuna alman-amerika koyardı sonra ek paket çıkarır rusları-ingilizleri eklerdi satardı 10 dolara sonra başka ek pakette italyan-fransız ordularını eklerdi satardı yine 10 dolara. fakat ubisoft bunları tek oyunda yaptı helal olsun. bu arada maus + morser reistir gerisi yalan
  • Oyunu PS3 de move ile denedim peh haz alamadım desem yeridir. En azından move ile oynancak oyun kesinlikle değil.
  • Oyunda multiplayer LAN varmı acaba ?
  • Oyun çok güzel gerçekten. Saf strateji var. Bir de 2.dünya cephelerinin hemen hemen hepsini bire bir koymuşlar. Birkaç eksiği elbette var. Mesela pastel renkleri kullanmaları büyük bir hata olmuş. Askeri havasını kaybettirmiş.
  • arkadaşlar online 1 e 1 maç yapmak isteyen varsa belirtsin steam acıldıgında oynayalım. oyunu yeni kurabildim.
  • bunu gameranger ile multiplayer oynayabiliyormuyuz?
  • oyunun tek artısı çok hızlı açılıyor menüler çok rahat ve bölüm yüklemeleri çok hızlı ve sistemi hiç kasmıyor programlama işi güzel halledilmiş ama oynanış mantığı monopol gibi olunca ben sevemedim
    onun dışında gereksiz tonla video ve esc de yapsanız neye bassanız sıkıcı bölüm arası videolardan kurtulamıyorsunuz
    oyun genel olarak bana eskiden oynadığım monopol oyununu anımsattı hiç güzel değil alıyorsun birlikleri sürekli bir yerden bir yere sürüklüyorsun bölümler bitiyor bir oturuşta 10 bölüm bitirdim
    birliklerin hareketleri vs çok komik gerçek strateji vs değil rts değil gibi iki arada bir derede monopol gibi bir oyun çıkmış ben sevmedim doğrusu
    nerede bir faces of war company of heroes veya man of war alakası yok ama belki dokunmatik ekranda vs belki çok zevklidir onu bilemem ama kimselerde öyle ekran olmadığına görede o da devre dışı kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

oyunun tek artısı çok hızlı açılıyor menüler çok rahat ve bölüm yüklemeleri çok hızlı ve sistemi hiç kasmıyor programlama işi güzel halledilmiş ama oynanış mantığı monopol gibi olunca ben sevemedim
    onun dışında gereksiz tonla video ve esc de yapsanız neye bassanız sıkıcı bölüm arası videolardan kurtulamıyorsunuz
    oyun genel olarak bana eskiden oynadığım monopol oyununu anımsattı hiç güzel değil alıyorsun birlikleri sürekli bir yerden bir yere sürüklüyorsun bölümler bitiyor bir oturuşta 10 bölüm bitirdim
    birliklerin hareketleri vs çok komik gerçek strateji vs değil rts değil gibi iki arada bir derede monopol gibi bir oyun çıkmış ben sevmedim doğrusu
    nerede bir faces of war company of heroes veya man of war alakası yok ama belki dokunmatik ekranda vs belki çok zevklidir onu bilemem ama kimselerde öyle ekran olmadığına görede o da devre dışı kalıyor

bu oyunla company of heroes u karşılaştırma ikisi çok farklı oyunlar diğerlerini oynamadım bilmiyorum.

• arkadaşlar oyunda campaing dışında skırmısh yapacağımız sadece pc ye karşı oynayabileceğimiz bi bölüm varmı?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.