Şimdi Ara

Ruhu Seytana Satmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
3
Favori
32.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar ruhu seytana satma ile ilgili birkac sorum olacak

oncelikle supernatural i hic izlemedim birkaç kişi onun etkisinden cıkamamıssın diye yorum attı

neyse benim istedigim birkaç sey dısında bunların birtanesi elbetteki rahat bir hayat

bunun karsılıgında oldugumde ruhum seytanın emrine gececekmis ( internetten arastırdıgıma gore boyle )

bunu daha ocne yapan eden bilen arastıran kaynak bulan birisi ulasabilirmi acaba bana

• iyi misin dostum bence uyu ve kafanı topla.her neyden etkilendiysen sağlıklı düşünmeni etkiliyo anlaşılan...
  • piyasası düştü kardeş etmiyor artık,çinden çok rağbet var
  • Google'de araştırmalarım sonucu çıkan şey;

"Ruhunu Şeytana Satmak" terimi bu antlaşmadır. Bu çok basit fakat ebedi bir antlaşmadır. Şeytan büyücünün hizmetine girer ve her istediğini sorgusuz yerine getirir. Bunun bedeli olarak büyücünün Ruhu, beden hayatı bitince Şeytanın mevkiisine girer ve onun hizmetine geçer. Bu antlaşmadan çıkış yoktur. Eğer büyücü, bedeni hayatı sırasında bu antlaşmadan vazgeçerse, şeytan bedeni hayatının sona ermesini beklemek zorunda değildir ve Ruh`u istediği gibi yönlendirebilir....... Şeytanla antlaşma Korkunun Yemini Gökyüzünün üstündeki yüce yükseklik Sizin sevgiliniz olmaya yemin ederim Dünyanın dibindeki cehennem çukuru, son derece sadık olacağıma yemin ederim Ateşin sürekli değişen güzelliği adına Denizlerin gücü ve dehşet mucizesi adına Vaztizlikte bulduğum Beni bütün güzelliklerden vazgeçirdi Kanımla "SATAN" a birlik oluyorum Bütün yalanlar ve kirler ellerimden silinerek Size, hayvana ve kontrolünüze Rehin bırakıyorum, vücudumu, aklımı, ve ruhumu.

Altında bir yorum mevcut;

Şeytan Çağırma Yere tebeşşir ile bir daire ve bir üçgen çizilir.Bütün gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra, bir tas kan dairenin dışındaki, şeytanın görüneceği üçgene yerleştirilir. Ayrıca dairenin etrafına 9 mum yerleştirilir. Bu mumlar pentagram üzerlerine konulur. Böylece Şeytan size ulaşamaz ve herhangi bir zarar veremez. Daireden çıkmamaya dikkat edin. Biraz Weihrauch ve Storax yakılır. Dairenin içinde ayakta durarak şeytanın işareti sihirli sopa ile havada çizilir. Kılıcı da elde tutarak formül* okunur. Burdan sonraki trance haline meditasyon ile ulaşılır. Sol elde tutulan kılıcın ucu ile şeytanın işaretine dokunulur ve formül* okunur. Şimdi kılıcın ucu ile sihirli üçgene dokunulur ve şeytanın gelmesi beklenir. Şeytandan isteklerinizi önceden çok iyi düşünmeli ve kesinlikle pazarlığa girilmemeli. Kılıcın sivri ucuyla şeytanın görüneceği olan sihirli üçgeni koruma altına al. Ve Ruh görünecektir. Şaytanla antlaşma yapıldıktan sonra Ruhu serbest bırakma kısmına geçilir. Wheirauch yakılarak okunur : Yüce güçlü Ruh, bana , bu mekana veya herhangi bir eşyaya zarar vermeden seni kutsayarak gönderiyorum. Emirlerimin hepsini eksiksiz yerine getir. Şimdi seni o görünmezdeki saklandığın boşluğa gönderiyorum. Barış olsun sen ve benim aramda, ve seni takrar çağırdığımda beklemeden gel.

Not: Hayal dünyasından çık dostum, bu tarz mistik şeyler varsa bile burada yok buna emin olabilirsin

• Şu soruya yanıt vermen gerek.

Hayatın en büyük yalanı nedir?

Masumiyet.

Soruyu ve cevabını bir kağıda yaz ve altına bir pentagram çiz. Altınada şunu yaz 'Bu kağıt ile ruhumu Şeytana sunuyorum,karşılığındada ödüllendirilmek istiyorum. Kağıdın bu kısmından sonrası isteklerine bağlı.

(Biraz gerçekçi ol,hayal görmeyi bir kenara bırak.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daedra Malthael -- 31 Ekim 2013; 1:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skunk11

Google'de araştırmalarım sonucu çıkan şey;

"Ruhunu Şeytana Satmak" terimi bu antlaşmadır. Bu çok basit fakat ebedi bir antlaşmadır. Şeytan büyücünün hizmetine girer ve her istediğini sorgusuz yerine getirir. Bunun bedeli olarak büyücünün Ruhu, beden hayatı bitince Şeytanın mevkiisine girer ve onun hizmetine geçer. Bu antlaşmadan çıkış yoktur. Eğer büyücü, bedeni hayatı sırasında bu antlaşmadan vazgeçerse, şeytan bedeni hayatının sona ermesini beklemek zorunda değildir ve Ruh`u istediği gibi yönlendirebilir....... Şeytanla antlaşma Korkunun Yemini Gökyüzünün üstündeki yüce yükseklik Sizin sevgiliniz olmaya yemin ederim Dünyanın dibindeki cehennem çukuru, son derece sadık olacağıma yemin ederim Ateşin sürekli değişen güzelliği adına Denizlerin gücü ve dehşet mucizesi adına Vaztizlikte bulduğum Beni bütün güzelliklerden vazgeçirdi Kanımla "SATAN" a birlik oluyorum Bütün yalanlar ve kirler ellerimden silinerek Size, hayvana ve kontrolünüze Rehin bırakıyorum, vücudumu, aklımı, ve ruhumu.

Şeytan Çağırma Yere tebeşşir ile bir daire ve bir üçgen çizilir.Bütün gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra, bir tas kan dairenin dışındaki, şeytanın görüneceği üçgene yerleştirilir. Ayrıca dairenin etrafına 9 mum yerleştirilir. Bu mumlar pentagram üzerlerine konulur. Böylece Şeytan size ulaşamaz ve herhangi bir zarar veremez. Daireden çıkmamaya dikkat edin. Biraz Weihrauch ve Storax yakılır. Dairenin içinde ayakta durarak şeytanın işareti sihirli sopa ile havada çizilir. Kılıcı da elde tutarak formül* okunur. Burdan sonraki trance haline meditasyon ile ulaşılır. Sol elde tutulan kılıcın ucu ile şeytanın işaretine dokunulur ve formül* okunur. Şimdi kılıcın ucu ile sihirli üçgene dokunulur ve şeytanın gelmesi beklenir. Şeytandan isteklerinizi önceden çok iyi düşünmeli ve kesinlikle pazarlığa girilmemeli. Kılıcın sivri ucuyla şeytanın görüneceği olan sihirli üçgeni koruma altına al. Ve Ruh görünecektir. Şaytanla antlaşma yapıldıktan sonra Ruhu serbest bırakma kısmına geçilir. Wheirauch yakılarak okunur : Yüce güçlü Ruh, bana , bu mekana veya herhangi bir eşyaya zarar vermeden seni kutsayarak gönderiyorum. Emirlerimin hepsini eksiksiz yerine getir. Şimdi seni o görünmezdeki saklandığın boşluğa gönderiyorum. Barış olsun sen ve benim aramda, ve seni takrar çağırdığımda beklemeden gel.

Not: Hayal dünyasından çık dostum, bu tarz mistik şeyler varsa bile burada yok buna emin olabilirsin

aynı seyleri arastırmısız sanırım haklısın buturs seyler olmama ihtimali olma ihtmalinden daha yuksek ama varsa da boyle bir çıkıs yolu kullanmak istiyorum

ve arkadaslar gayet iyiyim suan saglıklı dusunecek bir haldeyim ( burası saçma oldugunun farkındayım )

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: skunk11

Google'de araştırmalarım sonucu çıkan şey;

aynı seyleri arastırmısız sanırım haklısın buturs seyler olmama ihtimali olma ihtmalinden daha yuksek ama varsa da boyle bir çıkıs yolu kullanmak istiyorum

ve arkadaslar gayet iyiyim suan saglıklı dusunecek bir haldeyim ( burası saçma oldugunun farkındayım )

Pek fazla araştırmadım aslında Direk google'a yazdım ve direk siteye daldım karşıma çıkan şey buydu

• zayıf aciz biri olduğun için şeytanın umrunda bile değilsin genelde güçlü hırslı ve kibirli tipleri seçer!(kitleleri arkasından koşturanları gücüne güç katmak istyenleri seçer) sen daha çok ezik modundasın olsan olsan satanist olursun bir kaç sene içindede fazla mdma dan bir köprü altında cesedini bulurlar ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ekim 2013; 1:57:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

zayıf aciz biri olduğun şeytanın umrunda bile değilsin genelde güçlü hırslı ve kibirli tipleri seçer!(kitleleri arkasından koşturanları) sen daha çok ezik modundasın olsan olsan satanist olursun ....

işte senin gibi tipler yuzunden buraya açmıştım neyse iplemiyecegim seni daha fazla
  • quote:

quote:

zayıf aciz biri olduğun şeytanın umrunda bile değilsin genelde güçlü hırslı ve kibirli tipleri seçer!(kitleleri arkasından koşturanları) sen daha çok ezik modundasın olsan olsan satanist olursun ....

işte senin gibi tipler yuzunden buraya açmıştım neyse iplemiyecegim seni daha fazla

ben yazdığımda ciddiyim ruhunu şeytana satman için ilk once senin şeytana birşeyler vaadler vermen gerek fukaralıktan yoksullukttan ezilmekten tr deki acı kapatalizmden bunaldım ruhumu şeytana satıp kurtulcam zengin olucam diye birşey yok tatlım ....şeytan zirvedeki insanlara gözükür eziklere değil...
    örn madonna rihanna lady gaga v.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ekim 2013; 2:02:12 >

• quote:

quote:

quote:

ben yazdığımda ciddiyim ruhunu şeytana satman ilk once senin şeytana birşeyler vaadler vermen gerek fukaralıktan yoksullukttan ezilmekten bunaldım ruhumu şeytana satıp kutulcam diye birşey yok tatlım ....şeytan zirvedeki insanlara gözükür eziklere değil...
    örn madonna rihanna lady gaga v.s

dedigin seyi simdi anladım fakat benim isteklerim farklı su an seytan olmadan bile iyibir yerlere gelebilirim fakat istedigim seylerin basında gelmiyor iyibiryerlere gelmek
    toplumda sıradan bir insanım fakat bu ezik oldugum anlamına gelmez

• az önce korku seansı nı izledim
    uyuyamıyorum imk da 10 üzerinden 8 puan almış her saniyesi uçuk sahne
    gerçek hikayedir diye yazdı,bir oda dolusu lanetli eşya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 31 Ekim 2013; 2:04:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

az önce korku seansı nı izledim
    uyuyamıyorum imk da 10 üzerinden 8 puan almış her saniyesi uçuk sahne
    gerçek hikayedir diye yazdı,bir oda dolusu lanetli eşya

Tek başıma zifiri karanlık odada ve ayıptır söylemesi uçuyorken izlemiştim, unutmam o korkuyu
  • loses kullanıcısına yanıt
    işte sıradan olduğun için şeytanın umrunda bile değilsin ...o sahıslara zaten şeytan gözüküyor meraketme bi ayin filan yok o soruyor diyorki bana ruhunu satarsan seni dahada güçlü şöhretli yapıcam diyor(elindeki büyü yeteneğiyle) satarsan o soruyu hatırlıyosun satmazsan şuurundan siliniyor yani sıradan biri olduğun için satatnist ayiniyle satan olursun başka bir halt olamazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ekim 2013; 2:15:07 >
  • ben de kendimi patrona kiraladim onun is yerinde calisiyorum.. karin tokluguna seytana gitme.. sana daha cok getirisi olan biseylere sat..
  • Birkac mesajda pentagram gecmis, pentagram seytan veya satanizmle alakali bir sembol degildir.
    Pentagram pagan dini sembollerinden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

piyasası düştü kardeş etmiyor artık,çinden çok rağbet var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruhunu kaça satıyorsun? Aracılık yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    komisyoncu geldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.