Şimdi Ara

Kültür dersanesi hakkında düşünceleriniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

11.sınıf için kültür dersanesine gitmeyi düşnüüyorum.Kadiköyde ki şubesi hakkında bilgisi olan hocaları,ögrencilere davranısları vs. vs. paylaşırsa sevinirim.Ayrıca 9 ve 10.sınıf konularımda eksiklik var bu acıklarımıda kapatabilirlermi.Etüt birebir dersde verirlermi 9ce10.sınıf konuları için bilgisi olan söylerse sevinirim

• Beyler boş geçmeyin yorumda atın :D
  • eğlenmek için güzel yer olduğunu duydum..
  • Valla ne kadar arkadaşım zamanında gittiyse her gün makara yapmaktan kızlarla takılmaktan hiçbiryeri kazanamadılar...
    Eğer ciddiysen çalışmayı kafana koyduysan git fem'e derim :) ne kız ortamın olur ne makara yaparsın
  • Ve Aleyküm Selam
    FEM' e gitsen daha iyi olur bence.Kalite belli sonuçta
  • dersane nedir arkadaş ??

dogrusu dershane degil midir ?
    bu tur egitim kurumlarda bile böyle sacma bi yanlısı görmek beni şaşırtıyor
  • Bazi arkadaslar Fem demis ama benim 4 arkadasim feme gidiyor ve surekli makara yapiyorlar. Ben kultur e gidiyorum(capa subesi) ama ust siniflarda makara falan yok fazla. Bu biraz da subeyle alakali. Bizim subede alt siniflarda tabii ki makara var ders pek islenmiyor ama ilk 2-3 siniftaysan sorun yok. Etut olarak da etut salonunda istedigin hocayla bire bir calisabiliyorsun.

Kisaca once gitme ihtimalin bulunan dersanelerin subelerini gez hocalarla ve bazi ogrencilerle konus, kararini daha rahat verirsin.
  • Ben Denizli Kültürdeydim, etütde konu anlatılmazdı sadece soru çözülürdü. Tabi şubeye de bağlı, bizimkiler ilçeden toplayıp getirirlerdi bebeleri çalışan falan olmazdı. Denizli Kültürü önermem. (:
  • kültüre gitmiş biri olarak ; tavsiye etmem.Başka dersane düşün
  • valla bende şirinevlerdeki şubesine gitmeyi düşünüyorum mezun sınıfları hakkında bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeYapdınYa!!

valla bende şirinevlerdeki şubesine gitmeyi düşünüyorum mezun sınıfları hakkında bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim

2 yıl şirinevler kültürdeydim. Hocalar kültürde görebileceğin en harika hocalardır. mat fizik kimya zümre başkanları şirinevlerde. Biyolojinin ise bilim danışmanı. İyidir, hoştur, güzel şubedir. Kaynaklar pek kaliteli değil sorun orda. Başka dersane kaynaklarını kullanırsın. Hocalar için gitmeye değerdir
  • mühim olan hocalar zaten kaynak illaki bulunur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.