Şimdi Ara

Ruhi Çenet tamamen duygularıma tercüman olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Usendim, yok mu yazisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruhi Çenet izleyen varmış forumdan yazık.

EDIT: Altta ki kekoyu artılayanlara söylüyim kendisinin daha aşağıdaki yorumlarına bakın tam bir ruhi çenet fanboyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Eylül 2019; 16:25:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Ruhi Çenet izleyen varmış forumdan yazık.

EDIT: Altta ki kekoyu artılayanlara söylüyim kendisinin daha aşağıdaki yorumlarına bakın tam bir ruhi çenet fanboyu
    Seni mi seyretselerdi. madem youtuberların içeriğini beğenmiyorsun sen bir video yap bakalım nasılmışsın. adamı eleştirmek kolay,sıkıysa ondan iyisini sen yap.

başka bir örnek futbol maçlarında millet maç seyredirken o futbolcu orada oynar mı, bilmem kim varken o futbolcu mu oyana alınırmış gibi yorum yapanlar çok ekranlar karşısında. madem teknik direktörlüğü o kadar iyi biliyorsun buyur sen yönet bir takımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Seni mi seyretselerdi. madem youtuberların içeriğini beğenmiyorsun sen bir video yap bakalım nasılmışsın. adamı eleştirmek kolay,sıkıysa ondan iyisini sen yap.

başka bir örnek futbol maçlarında millet maç seyredirken o futbolcu orada oynar mı, bilmem kim varken o futbolcu mu oyana alınırmış gibi yorum yapanlar çok ekranlar karşısında. madem teknik direktörlüğü o kadar iyi biliyorsun buyur sen yönet bir takımı.

Alıntıları Göster
    youtube’a video yaparsa dalga gectigi tiplerden ne farki kalacak?

he bir elon musk tarzi bir insan olursun, google’dan aratip buldugun seyler disinda anlatacaklarin olur ceker video atarsin, anlatacak bor seyin yoksa, bos insansan boyle saklaban olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 15 Eylül 2019; 10:58:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: made off hit her

youtube’a video yaparsa dalga gectigi tiplerden ne farki kalacak?

he bir elon musk tarzi bir insan olursun, google’dan aratip buldugun seyler disinda anlatacaklarin olur ceker video atarsin, anlatacak bor seyin yoksa, bos insansan boyle saklaban olursun

Alıntıları Göster
    kusura bakma ama Elon Musk a bile şişirilmiş balon diyen tipler var bu ülkede. yani kendi başarısızlığını ezikliğini başkalarını eleştirerek üzerimizden atma hastalığı var toplumun genelinde.

valla ben youtuberları bunlar boş insanlar falan deyip eleştirmiyorum,aksine taktir ediyorum. üniversiteyi birincilikle bitirmiş insanlardan daha çok para kazanmayı becerdikleri için onları taktir ediyorum.

Ruhi Çenet bir yazılım mühendisi. mesleğini yapsa bir teknoloji şirketinde sabit maaşla en iyi ihtimal ayda 10 000tl maaş ile çalışacaktı Türkiye piyasasında.
    Ama o şuan ayda 30-40tl para kazanıyor youtube tan.

çoğunuzun beğenmediği Enes Batur üniversitede sinema bölümünde okuyor,yönetmen olacakmış ilerde. yani youtuberların çoğu boş insanlar değil,hepsinin bir yan mesleği var. bir eğitimi var.

• Ben bu videosunu izledim. Çok kaliteli açıklamalar yapmış.

• quote:

Alıntıları Göster
    Oo yiyorsa sen iyisini yap kartı oynanmış.

Ruhi Çenet'in yaptığı iş iş değil. Yabancıların videolarını kopyalayıp türkçeye çevirerek para kazanan biri.

Ayrıca sağa sola kudurma, benim yaptığım işi yapabilen aynı seviyede yapabilen biri yok türkiyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Eylül 2019; 14:46:55 >

• quote:

Ruhi Çenet izleyen varmış forumdan yazık.

Twitch yayıncıları da çok farklı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Twitch yayıncıları da çok farklı değil

Alıntıları Göster
    Biri eğlence platformu aynı kategoride değerlendirmiyorum.

Ruhi Çenet yaptığı ise yabancı kanalların videosunu, thumbnail kadar türkçeye çevirip yayınlamak. Enes Batur'a laf ediyorsunuz da pewdiepie'dan çaldı diye olum bunun yaptığı ne?
  • Gene herkesçe bilinen ortak kabul edilen bilgilerin sunulduğu videolardan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 15 Eylül 2019; 15:54:4 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    eenEs BaTuy Abi ÇoK İyiİİi

KoyYaYSa Sen YaaapPPP

• quote:

Biri eğlence platformu aynı kategoride değerlendirmiyorum.

Ruhi Çenet yaptığı ise yabancı kanalların videosunu, thumbnail kadar türkçeye çevirip yayınlamak. Enes Batur'a laf ediyorsunuz da pewdiepie'dan çaldı diye olum bunun yaptığı ne?

Alıntıları Göster
    Thumbnaile kadar çalıyorsa hoş değil.Ancak dikkat çekmek isterim konu:belli bi geek,gamer kesim gene redditten falan okuduklarıyla ahkam kesiyor.Pek tabi insan araştırdıklarını paylaşabilir ama übermensch yerine konulması anlamına gelmez(uluslararası arenada hala sıradanlar) Böylesi insanlar mod polisini de arkasına alarak son derece tahammülsüzlük kokan hal ve hareketler sergileyebiliyorlar.Pek suçlamıyorum kendilerini aslında.Chat ve abonelik konseptinin varacağı durak bu.Saydırdıkları jahrein aralarında en reasonable olanlarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 15 Eylül 2019; 15:2:52 >

• quote:

Oo yiyorsa sen iyisini yap kartı oynanmış.

Ruhi Çenet'in yaptığı iş iş değil. Yabancıların videolarını kopyalayıp türkçeye çevirerek para kazanan biri.

Ayrıca sağa sola kudurma, benim yaptığım işi yapabilen aynı seviyede yapabilen biri yok türkiyede.

Alıntıları Göster
    Yabancıların video içeriklerini Türkçeye çevirmek de bir maharettir. evvela ingilizcesinin iyi olması gerek, hitabetinin iyi olması gerek.

bu forumda takılanların %99 u neden ybancı kanalların içeriklerini alıp Türkçeye çevirip para kazanamıyor? çünkü çoğumuz İngilizceyi iyi bilmiyoruz,bizsek bile hitabetimiz kötü,sesimiz kötü o yüzden para kazanamıyoruz.

hayır madem bu iş o kadar basit sen de yabancıların içeriklerini Türkçeye çevir binlerce lira para kazan. sen enayimisin ki bu kadar basit işten para kazanmıyorsun?

• quote:

Yabancıların video içeriklerini Türkçeye çevirmek de bir maharettir. evvela ingilizcesinin iyi olması gerek, hitabetinin iyi olması gerek.

bu forumda takılanların %99 u neden ybancı kanalların içeriklerini alıp Türkçeye çevirip para kazanamıyor? çünkü çoğumuz İngilizceyi iyi bilmiyoruz,bizsek bile hitabetimiz kötü,sesimiz kötü o yüzden para kazanamıyoruz.

hayır madem bu iş o kadar basit sen de yabancıların içeriklerini Türkçeye çevir binlerce lira para kazan. sen enayimisin ki bu kadar basit işten para kazanmıyorsun?

Alıntıları Göster
    Binlerce lira benim için para değil veya youtuber olcak kadar düşük biri değilim :)

Sadece yaptığı işi büyütme diyorum, gönüllü çevirmen bolca var. İngilizce öğrenmek ise çok basit.

Ayrıca saygı duymadığım ve etik bulmadığım bir şeyi niye kendim yapıyım mantığına sokayım.

Belki tamamen para kazanma amaçlı olmayan Oyun Geliştirme & Oyun Tasarımı & 3D Modelleme & 2D Çizim ve bir çok alan hakkında öğretici videolar çekerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Eylül 2019; 15:57:50 >

• quote:

Binlerce lira benim için para değil veya youtuber olcak kadar düşük biri değilim :)

Sadece yaptığı işi büyütme diyorum, gönüllü çevirmen bolca var. İngilizce öğrenmek ise çok basit.

Ayrıca saygı duymadığım ve etik bulmadığım bir şeyi niye kendim yapıyım mantığına sokayım.

Belki tamamen para kazanma amaçlı olmayan Oyun Geliştirme & Oyun Tasarımı & 3D Modelleme & 2D Çizim ve bir çok alan hakkında öğretici videolar çekerim.

Alıntıları Göster
    o beğenmediğin Ruhi Çenet te zaten yazılım mühendisi, hem bu yazılım işinin en iyi yapan Hindistan da okumuş.
    yani senin bildiğin pek çok şeyi o da biliyor. belki de kıskançlığının sebebi budur.

• quote:

o beğenmediğin Ruhi Çenet te zaten yazılım mühendisi, hem bu yazılım işinin en iyi yapan Hindistan da okumuş.
    yani senin bildiğin pek çok şeyi o da biliyor. belki de kıskançlığının sebebi budur.

Alıntıları Göster
    Ahahaa her kod yazan kendine yazılımcı mı diyor?

Hindistan'da okumuş moruq. Hindistan çok kral yer ya dimi. Yazılım Mühendisleri bir bok bilmiyor bu ülkede yaptıkları işi göstersinler. Ayrıca ben sadece yazılımcı değil aynı zamanda tasarımcıyım.

Daha herifin ne yaptığını bilmeden gelip bana övüyor fanboyluk böyle bir şey.

Asgari ücrete çalışan yazılımcı var, 150bin liraya çalışan yazılımcı var. Bu sektörde yetenek ve bilgi farkı bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Eylül 2019; 16:26:27 >

• hadi uzatma mayışım 15k konusu aç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam da bu videoyla ilgili konu açacaktım ben de.Gerçekten güzel tespitler yapmış.Yeni nesli hiçiyi görmüyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

hadi uzatma mayışım 15k konusu aç
    Ya hadi git sınavına çalış liseli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.