Şimdi Ara

RTX 2080Ti SATIN ALAMAYANLAR KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla takipteyim bakalım alan kaç kişi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 28 Eylül 2018; 19:7:35 >
  • 1070 ti alanlar kulübü diye girdim gidiyorum.
  • Ne yalan söyleyim çıkınca alırım 2 yıldır 1080ti kullanıyorum demiştim.Lakin hem çıkan kartı beğenmedim hemde o parayi hayatta vermem.13 bin karta vereceğime faize koyar aylık 350 lira alırım 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay TL boyutunda zaten çığrından çıktı da, bence dolar bazında da parasını hak eden kart değil. En azından 5-10 tane RT, DLSS kullanan oyun olsun piyasada ki kartlar işe yarasın.
  • Sizden daha iyi yürütemez hocam kimse. Devam edin bence de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 28 Eylül 2018; 20:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

1070 ti alanlar kulübü diye girdim gidiyorum.
    Alamayanlar kulübü diye girdim,gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woundedknee -- 28 Eylül 2018; 20:43:1 >
  • woundedknee kullanıcısına yanıt
    "Alamayanlar kulübü diye girdim" cümlendeki "Alamayanlar" kelimesini "Almanlar" diye algıladım bende gidiyorum
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Selam

Dostum sen iyisin devam et. Ben geçiyorken şöyle bir uğradım sadece, biraz hasret gidereyim dedim eski günleri yad edeyim dedim.

Kulübün tabelayı değiştireyim bari. Canlar haklı
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
  • İsteyip alamayan var alabilecek olup istemeyen var. Başlığı istersen satın almayanlar ve alamayanlar olarak değiştirebilirsin. Böylesi daha geniş kapsamlı olur.
  • eselay yapılıyor mu bu seri
  • Fazlasıyla parası olanlar için sorun teşkil edeceğini sanmıyorum miningli bulurum diye düşünüyorum 2-3 yıl sonra tabi o zamanlarda ortalama 5-7bin tl arası olması ihtimal :)

• Benim anlamadığım 2080-2080 Ti almıcam, o parayı vermem diyenlerin ve fiyat takibinde olanların çoğu 1080-1080 Ti kullananlar yahu bu kartların yetmediği oyun mu var acaba? gerçekten tüketim çılgınlığı inanılmaz boyutta hele ki Türkiye gibi kötü seviye ekonomiye sahip bir ülke için çığırında çıktı diyebiliriz. İnsanlar elinde ki malın hala yeterli olup olmadığına değil yenisinin çıktığına bakıyor psikolojiye bak yani ileri de bir gün firmalar yeni nesili eskisinden kötü yapsa yani ciddi ciddi bir önce ki ürünleri yenisinden daha iyi olsa sırf başında ki rakamı büyük diye gidip yine alacak tipler var.
  • Neden alamayalim bobregi rehin verip kredimi cektim bugun son gune cumaya yetisdi param. sabah siparis veriyorum 2080tiyi

Takasa acik neo vga shopa eklerim karti

• Neden başlık sadece 2080ti? 2080 neden yok karttan sayılmıyor mu? Adam yerine koyulmuyor mu?

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    GT 1030 ile devam :)

Kısmet 3*** serisine artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    2080 alabiliyoruz, 2080 ti alamıyoruz Anlıcan tiye alıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 29 Eylül 2018; 8:27:34 >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    neo bir yardım eli uzat bende böbrekte kalmadı hala 980ti 1080ti ye geçememişken 2080ti olmaz böyle be ya!
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 18:40:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.