Şimdi Ara

RTX 2080Ti SATIN ALAMAYANLAR KULÜBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • scaling sorununu çözsünler o zaman alınır. Adamlar hem yeni driverlar ile performansı düşürüyorlar üstüne kullanıcıları 4k ekran almaya zorluyorlar ne güzel dünya. Sen önce 1080p 240hz gibi ekranlarda rtx2080ti gibi bir kartı tam performansta çalıştıracak scaling'i sun bana sonra 12k verilir mi verilmez mi ona bakarız. Şu haliyle benim için almanın hiçbir anlamı yok. gigabyte gtx1080 waterforce un üstüne %35 performans için 4 katı para vermem lazım. Akla mantığa sığacak bir şey değil ki zaten grafik olarak çok kastıran bir oyun da oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 15 Ekim 2018; 11:20:7 >
  • acele etmeyin beyler size bir sır vericem 1080ti fiyatları düşecek
  • BF3 te 1080p için az kafa yedirmemişti bana scaling mevzusunda. Çok değil 120Hz de 120 FPS istiyorduk. İmzamda halen anılar Yıllar geçti hala aynı durum devam. 240Hz monitör var 1080p 240 FPS alamıyorum. GPU var kaslımı kaslı ama hala CPU darboğaz vs. (yersen) 4K içinde scalin sorun olmaya başlar merak etmeyin. 8K yolda nasılsa. 2K için bile scalig sorun artık
  • 1000 serisini bile alamıyorum 2000 serisi ancak bakarız uzaktan 970 le devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezes kullanıcısına yanıt
    Zamanında crysis ve bf3 deki bir çok sorunumu şu an imzanızda bulunan açtığınız konular sayesinde çözmüştüm hocam. Valla ne diyeyim çok katkınız oldu bu foruma elinize emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 15 Ekim 2018; 17:44:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnm bildigimm 1080p 144hz veya 160hz gibi monitörlere 1070-1080 rx 580 gibi kartlar yeterliyken hava atmak amaçli 2080 2080ti kartlara milyarlarca yatirim yapmak akil kari değil demekki herşey gösteriş hava atmak şimarmak içinmiş.!

• 780 hala duruyormu yenilendimi yoksa ?
  • bizim satıcılar çok fazla kâr payı koyuyor ürünlere. haliyle fiyatlar daha da uçuyor. 2080ti gibi bir kart 4000-5000 TL bandında olsa alınabilir olurdu belki. o bile çok yüksek. eski kart satılıp üzerine de 3000 TL filan verilip alınabilirdi belki. şu fiyatlar ülke olarak alım gücümüzün geldiği noktayı çok iyi özetliyor. para problemi olmayanların bile verirken elini titretecek bir fiyat. ne diyelim sonumuz hayrolsun.
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Hani devlet bu fırsatçıların tepesine çökecekti

• Amazon.com'a stok gelse 1000$ civarından kapacağım muhtemelen 1 adet ama gelen stok anında bitiyor. Daha denk getiremedim.
    Bir arkadaşım 999$ + geri ödeme falan yakalayıp kaptı kendine Detroit'te. Yattık pusuya bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massacrer -- 16 Ekim 2018; 22:58:21 >
  • bende henüz alamadım stok yok hiçbir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hani devlet bu fırsatçıların tepesine çökecekti
    danışıklı dövüş...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.