Şimdi Ara

RTX 2080Ti SATIN ALAMAYANLAR KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlerde sorun yaşarsın baştan konuş bence. Sonra büyük mevzu oluyor benden söylemesi mutsuz olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıktır günahtır vermeyin bu kadar para zaten..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gtx 1060'la gittiği yere kadar yapacak birşey yok :)
  • H.E.B Sup kullanıcısına yanıt
    Hocam sen de rest çekip evde o pc olmayacaksa senin de telefonda instagram olmayacak deyiver. Ondan sonra gelsin 2080Ti SLI keyfi :)

• 8800gt ile yola devam
  • güzel konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: juninhotr

8800gt ile yola devam
    ne karttı be crysis zamnında çıkmıştı ozamnın en üst seviye kartıydı 400 tl ye almıştım durumum bukadar iyi değildi ama 400e almıştım ve paşalar gibide crysis oynatıyordu şimdi ki durumum ozamndan çok daha iyi ama anca gtx 1050ti alabildim.
  • 2080 ti neyinize sizin gt 630 dururken
  • İki ihtimal var.
    Ya böbreğin tekini satacağım ya da geceleri Tarlabaşında çalışacağım.
  • Heç gerek yok, hayâlim falan da değil.
    R7 360'la takılıyorum şükür.

Onu almak için verdiğin paraya yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

2080 ti neyinize sizin gt 630 dururken
    R7 240 de bâri 630 kaldı mı
  • Zamanında 1600tl ye 1070 aldım çok mutluyum

• 2080 ti almak Türkiye'de paraya yazık etmektir.

Amerikan vatandaşı 1 asgari ücrete 2080'ti alabilirken biz 7,5 asgari ücrete alabiliyoruz ancak. Direk amerikadan aldığımzı düşünürsek bile 4,5 asgari ücrete alabiliyoruz ancak. Türkiye'de bir karta 4000 TL civarı kâr konulması da ayrı bir problem. zaten pahalı olan bir ürünü son kullanıcıya ciddi fiyatlarla satıyorlar. Tüketicimiz az bilinçli olsa doların şu haliyle bile bu kartlar 9000 TL civarı olabilirdi. Yemeği yiyen oldukça aynı yemeği yapan bulunur.
  • Ekle khanjui.

• canskru kullanıcısına yanıt
    Türkiye de 477.600,00 TL ye satılan aracın fiyatı aslında 191.660,13 TL

286.000 tl si vergi. Bu aslında birçok şeyi açıklıyor. Bu kafayla biz.hiçbirşey sahibi olamayız.

• 840m den selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Türkiye de 477.600,00 TL ye satılan aracın fiyatı aslında 191.660,13 TL

286.000 tl si vergi. Bu aslında birçok şeyi açıklıyor. Bu kafayla biz.hiçbirşey sahibi olamayız.
    onda vergilerle şişiyor fiyat. ötv filan. oem ürünlerde yüzde 18 vergi ekleniyor sadece. gerisi bayi kârı
  • Bu paralar çok manasız ve mantıksız Ama zevk ve hobi için satın alana birşey diyemem Adamın parası vardır Tek zevki budur alır Gerçi kim alırsa alsın Bizim bir söz hakkımız yok Sadece saygı,sevgi ve seviye çerçevesinde "isteyen" eleştirebilir Ben bu paraları mantıksız buluyorum Eğer gerçekten ihtiyaç varsa alınabilir ki bu kartlara şuan kim ihtiyaç duyar ya da duyuyor orası da merak konusu olmakla birlikte tartışılabilir İhtiyacım olsaydı dahi gerçekten düşünürdüm ve bu paraya acırdım Çok yüksek fiyatlar.
  • RTX 2080Ti SATIN ALAMAYANLAR KULÜBÜ

mesala yani
  • Gün içinde belki de 5 dakikalığına 1070 ti ftw2 Amazon com da herşey dahil 350 dolar civarına satıldı.aninda bitti tabi stok.demem o ki pasta alamıyorsanız ekmek alın.1080 ti leri amazondan takibe alin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.