Şimdi Ara

Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Orası öyle hocam, kart çekmenin rahat olduğu preb+sprint bir deck' te, en azından kobold idare etmez mi, en azından thalnos' un yokluğunda.

edebilir hocam oynayan gördüm ben,prep+sprint de olsa bir sürü kart çekme de olsa roguenin şuanki olayı splellerle oyunu tutup bitirebilecek kartları çekip rakibe beklenmedik damage vermek.Spell - draw - burst üçgeninde döndüğü için her extra draw önemli tabiki.Ama bence de thalnos yapmayın,bende bile yok daha shaman legendarylerini yapcam

Haklısın hocam, mana değeride düşük oldugundan çok kart harcıyor rogue, Edwin beklerken ona rağmen Neptulon buldum bende...
    Thalnos'a 1600 toz da çok fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Thalnos şart diye bir şey yok kesinlikle kobold yeterli tamam bazı yerlerde extra draw önemli rogue için ama o kadar kritik bir kart değil rank 4 te kobold ile oynuyan rogueler gördüm ki belki daha fazla yükseldiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Thalnos şart diye bir şey yok kesinlikle kobold yeterli tamam bazı yerlerde extra draw önemli rogue için ama o kadar kritik bir kart değil rank 4 te kobold ile oynuyan rogueler gördüm ki belki daha fazla yükseldiler.

Katılıyorum, bazı decklerde Kobold + Thalnos ikiliside var hocam.
    Ona denk gelmedim bir kaç sezon önce malygos rogue ile 2 ye kadar çıkmıstım ve kobold kullaniyordum hic eksikliğini aramamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Ona denk gelmedim bir kaç sezon önce malygos rogue ile 2 ye kadar çıkmıstım ve kobold kullaniyordum hic eksikliğini aramamistim.

teşekkürler hocam.
  • 18 level için deste önerir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golden sabotage çıktı bir kaç gün evvel, bu kart iş yapıyor mu yapmıyorsa craftlamayı düşünüyorum. Rogue da oynamam aslında ama bir gün oynamaya başlarsam pişman olmak istemiyorum.
  • nlbrkknr kullanıcısına yanıt
    Golden'sa ve yönelinen desteler için eksik kartları tamamlamak suretiyle dust ihtiyacı varsa bekletmeye değer bir kart değil; 400 dust güzel bir değer.

Özgün desteleriyle Rogue oynayan ve verim almış arkadaşlar var mı acaba aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Golden'sa ve yönelinen desteler için eksik kartları tamamlamak suretiyle dust ihtiyacı varsa bekletmeye değer bir kart değil; 400 dust güzel bir değer.

Özgün desteleriyle Rogue oynayan ve verim almış arkadaşlar var mı acaba aramızda?

hocam golden patient assasin çıktı düşünmeden dustladım iyi etmişmiyim

• İyi yapmışsınız.
  • Edwin cikti miracle rogue is yapiyomu hala

• Shisu kullanıcısına yanıt
    Leeroy nerfi sonrası klasik Miracle neredeyse bitti lakin çoğu Rogue mekaniği, combo üzerine olduğu için birçok Rogue destesinde iş yapabilecek bir kart Edwin. Bozdurmamakta fayda var.
  • Maymun iştahlılığım neticesinde Paladinde başarılı olduktan sonra, Rogue' a yöneldim, 10 toz vermem dediğim Thalnos' a 1600 toz basıp kartı yaptım.

SuperJJ ve Mr Yagut izliyorum, JJ daha anlaşılır daha iyi gibi geldi, size sorum ise Oil Rogue' nin püf noktaları nelerdir, bilmediğim birşey varsa öğrenmek isterim.

Combo vs mekaniklere alışmak için oynamak ve izlemek lazım sanırım, combo yapacağım derken tutturamıyorum filan şu aralar.
    ve mulligan çok önemli sanırım bu sınıfta, genel olarak Backstap ve SI:7' yi bulmak lazım, control, aggro decklere görede değişiyor tabi.

Malygos ' lu deck' i oynaması oldukça keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Haziran 2015; 22:10:24 >
    Thalnos craftlayarak iyi yapmışsınız hocam. Thalnos açık ara Rogue'un core kartlarından biri. Kobold veya Loot Hoarder koyup aynı başarıyı sağlayamazdınız. 2 kartın özelliklerini alan tek bir kart.
    Ryzen izlemenizi tavsiye ederim, genellikle 04.00-12.00 arası yayın yapıyor ancak oynadığı deckler eğlenceli ve başarılı. Streamleride gayet eğlenceli geçiyor. Her sezon sadece Rogue oynayarak ilk 200 legend arasına giriyor.

Rogue'daki en temel unsur missplay yapmamak ve düşünmeye dayalı. Çünkü çok fazla strateji düşünebiliyorsunuz elinizdeki kartlarla. Mulligan deadly poison,si:7,backstab genellikle. Ayriyetten dün Hearthpwnde Rogue decklerine bakarken Sabotage'ın kullanıldığını gördüm. Deneme amaçlı craftladım ve gerçektende inanılmaz bir kolaylık sağlıyor control maçlarında. 2 violet teacher'dan 1 violet teacher çıkarıp sabotage koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyderrath -- 2 Temmuz 2015; 4:16:15 >
  • Nyderrath kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, alışmaya çalışıyorum, oynadıkca yapamayacağım gibi geliyor. :) daha fazla izlemek ve oynamak gerekecek gibi.
    Sabotage benimde dikkatimi çekmişti aynı sitede ,silahı kırması filan gayet güzel.

Ryzen da izliyorum diğerlerine göre daha zayıf gibi, Mr Yagut ve SuperJJ sağlam oynuyor, Yagut çok rahat iken JJ çok sınırlı yenilince küfürler havada uçuşuyor.

Siz hangi decki kullanıyorsunuz hocam?
    2x Shredder, 2x healbot lu deck daha kolay gibi, belkide yeni başlayanlar için öyle.

Şu şekil bir deck kullanıyorum ben. Ancak antique healbot çıkarıp 1 farseer daha koyacağım gibi. Şanssızlığımdan olsa gerek control maçlarında ilk kart olarak karşıma çıkıyor ve tempoyu çok fazla yavaşlatıyor.
     Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz

Mill Rogue olarakta bunu kullanıyorum, hem eğlenceli hemde iş yapıyor.
     Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyderrath -- 2 Temmuz 2015; 9:41:21 >
  • Nyderrath kullanıcısına yanıt
    Doomsayer cidden Mill Rogue'da iş yapıyor mu? Benim deckimde x2 Doomsayer yerine x1 Sabatoge ve ek olarak bir Azure Drake daha var.Ayrıca bi Malygos Rogue deckiniz varsa ona da bakabilir miyim? Şu an Malygos Rogue arıyorum ama doğru düzgün bir deck bulamadım her yerde birbirinden çok farklı Malygos Rogue deckleri var.
  • ryzen in mill rogue deckini deniyorum şu sıralar. bloodmage siz tabiki shiv koydum yerine. aggrolara karşı her zaman healbot u mu çoğaltmamız lazım? controll warrior vb ağır destelere karşı zorlanmıyorum özellikle priestlere karşı bi üstünlüğü var deckin. ama rush deckler can sıkabiliyor. nasıl bir strateji izlenmeli? tempo mage şans tanımıyor resmen.
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    Malygosu 4-5 ay önce dustladığımdan dolayı malygos deckim yok. Doomsayer hem earlyde aggorları durdurmaya hemde board temizledikten sonra atıp bi sonraki turda rakibin masaya minyon koymasını engellemek. Deckin core kartlarından biri bana göre.
  • Oil destesinde Edwin'e gerek var mıdır? Packten çıktı ama sanırım Violet teacher daha iyi onun yerine. Rogue da sadece oil zevkli geliyor bana. Sinerjisi yok ise disenchant yapsan daha iyi gibi de emin olamadım.

Ayrıca Violet teacher'ın da mantığını tam kavrayamadım. Oil de yüksek damage için boardda minion lazım desek, piloted schredder gibi boardda tutunan kartlar lazım sanırım. Teacher'ı sırf fazla spell var diye almak çok gerek mi? Sonuçta tinker kullanmak için minion şart.

İki haftadır oil rogue deniyorum ve bana defalarca maç kazandıran bir kart var; Ravenhold assasin. 7dmgli stealth olması ile diğer ol elimde de combo var ise 20-30 dmg arası bir damage çıkarabiliyorum. Bu tür stealth kartlar neden tercih edilmiyor legend decklerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKochaKK -- 10 Temmuz 2015; 6:28:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.