Şimdi Ara

Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
159
Cevap
3
Favori
6.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam güncel bir N'Zoth Rogue destesi önerebilirmisiniz.Miracle N'Zoth mu yoksa normal N'Zoth decki mi arada kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    N'Zoth Rogue toplamda 3-4 kartı tümden değiştirmek ve üzerine 3-4 kartı da tek almak (ikincileri yerine alternatifler almak) suretiyle esneklik payı olan bir deste olsa da temel mekanikleri sabit, tempo stili üzerine kurulu ve gelecek Patch'e kadar da pek fazla köklü değişim yaşamayacak bir deste.

Her varyasyon destede olması gereken kilit sınıf kartları belli ve çoğunun da alternatifi yok. Mevcut alternatifler desteler arasında yukarıda KKochaKK'ın da paylaştığı Gadgetzan'lı versiyonu bana kalırsa destenin en stabil ve güncel dinamiği. 2. Azure yerine daha N'Zoth ağırlıklı olarak Sylvanas, 1x Journey Below yerine de Emperor veya Cairne (veya Cairne yerine 1x Raptor) alınabilir. Kişisel düzenlemeler için esneklik payını 1x Azure ve 1x Journey üzerinden veriyorum ben bu deste için.

Evvela N'Zoth Rogue'un Reno varyasyonları da çıktı lakin geçen de yazdığım üzere Reno için tek kartlardan oluşmuş bu tarz karma desteler bana biraz daha "az" tutarlı geliyor.

Tabii Klasik Miracle ve Miracle N'Zoth arasındaki fark her ne kadar görünürde 3-5 ufak kart farkı gibi algılanabilir olsa da genel itibariyle 2x Cold Blood ve 2x Conceal olmadan Klasik Miracle stili ile N'Zoth dinamiklerini tek destede birleştirmek imkansız. Bu bağlamda Ladder için seçim yapmak gerekirse benim tercihim her zaman Miracle Rogue'dan yana olur.

• Daha yeni golden Harrison Jones çıktı. Sizce onu yakıp Nzoth + Sylvanas yapayım mı? Xaril yok, shadowcaster yok. Ama 3200 dust olacak o şekilde. Yoksa daha iyi önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Daha yeni golden Harrison Jones çıktı. Sizce onu yakıp Nzoth + Sylvanas yapayım mı? Xaril yok, shadowcaster yok. Ama 3200 dust olacak o şekilde. Yoksa daha iyi önerisi olan var mı?

Etme eyleme kıyma Harrison a kart şu anda metada ve oldukça etkili dustlamak mantıklı değil eldeki 1600 dustla rogue veya paladin için uygun kartlar varsa n zoth tavsiye ederim

• Malygos rogue hakkında ne dusunuyosunuz ? İş yapar mı sizce ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut metada tutunabilmek adına çok yavaş kalıyor maalesef. Rogue oynamak istiyorsanız eğer Miracle varyasyonlarına göz atabilirsiniz.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Evet hocam biraz slow ama dün miracle malygos ile rank 16'ya ciktim. Hatta bir macimda karsima control warrior geldi... 30 can+5 armoru vardi. Malygos + 2x sinister strike + 2x eviscreate ( zar zor saklayabildim) + hero power ile 35 dmg vurdum. Hayatimin en zor maçıydı diyebilirim. Metada iş yapabilir mi bilmem ama oynadigim en zevkli rogue decki.

Deckim bu: Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz

Edit: 14 oldum
    Edit2: 11 oldum

11 olduğum deck bu daha efektif
    http://www.hearthpwn.com/decks/660883-pavels-malygos-miracle-rogue-blizzcon-world

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çurablraını çıkra -- 7 Kasım 2016; 16:7:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• miracle'da 2 conceal mi yoksa 1 mi bazen 2 conceal birden openinge gelince çok kötü oluyor
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Ben tek kullanıyorum, ikincisi çoğu zaman gereksiz. Bir Gadgetzan'la bile henüz Turn 9'da 30 kartın tamamını çekecek mekanizma zaten destede mevcut ki çoğu zaman Conceal'a gerek bile kalmıyor.

Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • miracle ile malygos aynı deste değil mi?
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    malygos rogue, classic miracle rogue destesine malygos ve 2 sinister strike eklenmiş hali normal miracle'da sinister oynanmıyor pek. malygos'ta leeroy yada arcane giant da yok. classic miracle'da leeroy ve 2 cold blood ile burst dmg atılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 23 Ekim 2016; 1:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

malygos rogue, classic miracle rogue destesine malygos ve 2 sinister strike eklenmiş hali normal miracle'da sinister oynanmıyor pek. malygos'ta leeroy yada arcane giant da yok. classic miracle'da leeroy ve 2 cold blood ile burst dmg atılıyor.

he tamam hatırladım hacı çok saol.

o vakit bu kolento nun oynadığı malygos oluyor ama şu kart çektiren yeşil minyon da var sanırım o olunca miracle oluyordu. sanırım aşağı yukarı çalışan tek rogue destesi bu malygos şu sıralar. nzoth rogue aggro desteler karşısında duramıyor pek.
  • çok sevdiğim bir youtuber/streamer şu deste ile brawlda 12 win aldı. ragnaros cidden her desteye gidiyor

• quote:

çok sevdiğim bir youtuber/streamer şu deste ile brawlda 12 win aldı. ragnaros cidden her desteye gidiyor

Kim acaba? İzlemek isterim maçları, ilginç bir deck :)

• mill rogue çok güçlü değilmi ya,ah renoyu yakmasaydım zamanında

• quote:

https://www.youtube.com/channel/UC_cg5mgkp03w6aWxszEO1Hg/videos

Teşekkürler. Başka ilginç deckleri de varmış. Keyif için oynayan biri, hoşuma gitti.
  • bu aralar oynadığım rogue listesi. amnesiac daha hızlı versiyonun oynuyordu bunun sap ve shadow strike'sız.

• Hırsızlık temalı destem Spesifik birkaç kart kullanıyorum, magelerin arttığı şu zamanlarda Eater of Secret baya faydalı oluyor. Bugün bi' 10 maç kadar oynadım ilginçtir ki hiç jade druid denk gelmedi, deneyemedim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.