Şimdi Ara

Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz
    Tavsiyelerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Bu zamana kadar gözlemlediklerime göre Edwin Vancleef oyunun tıkandığı kısımlarda kurtarıcı gibi bir şey , ben kullanıyorum ama çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum onun yerine Cold Blood konulabilir desteye.Violet Teacher kısmına gelirsek o kartın neden ısrarla Oil Rogue destelerinde tercih edildiğini ben de anlamış değilim.Hem sahada Violet varken rahatça Tinker'da oynayamıyorum.Mesela Tinker atsam maçı bitiricem atıyorum Tinker , Teacher'dan çıkan Apprentice'e gidiyor maçı bitiremiyorum.Stealth kısmında ise benim tercihim Edwin+Conceal kombosu.
  • Bunu kullanıyorum normalde. Fan of knives'ı çıkartıp dancing swords kullansam mı diye tereddütüm var. Öneriniz?
  • Elysium. kullanıcısına yanıt
    Azure Drake ve Bloodmage kullanmadığınız sürece Fan of Knives'ın pek bir esprisi kalmıyor açıkcası.
  • Oil destemde loatheb olmadığı için 5/5 stealthlı tigerı kullanıyorum loathebi olmayan arkadaşlara tavsiyemdir oil için bi minyonunuz oluyor boarda

• Mill rogue destemde eksikliklerim neler acaba? Rogue oynamaya bikaç gün önce başladım, taktik ve tavsiyeleriniz neler?
    Not: Bloodmage olmadığı için yerine kobolt Geomancer ı aldım.
  • Bandidaz kullanıcısına yanıt
    Shiv ve Kidnapper yerine varsa x2 Doomsayer yoksa x2 Senjin koymanı tavsiye ederim.Böylece Azure Drake'i x2 yapabilirsin
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    Şuan elimde doomsayer ve azure drake den birer adet var, nasıl yapmamı önerirsiniz ayrıca oyun başında hangi kartları elimde tutmaya daha çok önem göstermelim? Class lara karşı nasıl bir oyun stratejisi izleyebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandidaz kullanıcısına yanıt
    O zaman Shiv yerine x1 Doomsayer'ınızı koyun.Oyun başında Aggro'lara karşı elinizde backstab, deathlord, doomsayer gibi kartlari tutmaya çalışın hatta FaceHunter gelirse ben Healbot'u da tutuyorum.Control destelerine karşı yani karşınıza Warrior, Priest gibi herolar geldiğinde elinizde Coldlight, shadowstep, preperation kartlarını tutun.En az bir kez Coldlight'ı Gang Up'layin duruma göre diğerini healbota mı coldlighta mı kullanacağınıza karar verirsiniz.

• HKnatas kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim,dediğiniz gibi doomsayer ı aldım desteme kart aldıkça da dediğiniz gibi değiştiricem :) tekrardan çok teşekkür ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Trade Prince Gallywix açtım. Sizce nasıl bir kart? Ya da her rogue desteme gönül rahatlığıyla alabilir miyim? Rogue ustaları cevaplarsa sevinirim.
  • LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Ben de bir heves craftlamıştım fakat çok fazla kullanamadım.Pişman mıyım tabii ki hayır. Yeni gelicek kartlardan sonra control Rogue destelerinde artış olacağını düşünüyorum ve Gallywix bence control Rogue destelerinin vazgeçilmezi.Ayrıca Pirate ve Midrange destelerinde de kullanabilirsin ama Oil'e ve Rush destelerine biraz uygunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 6 Ağustos 2015; 23:27:17 >
  • Evet ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GTOMarco -- 20 Ağustos 2015; 21:14:49 >
  • Mill oynayan varsa deck onerisi alabilir miyim ?

• Beyler oil rogue icin 2 preperation 1 blade furry eksigim var rogue oynamaktan cok zevk aliyorum sansima blood mage de cikmisti packten hemde golden :D sizce oil rogue craftliyim oynamasi cok zevkli ama her mac yeniliceksemde anlami yok yardimlarinizi bekliyorum..

• Her maç neden yenilesin ki ? Oil rogue un hem oyması keyifli hem de güçlü bir deste. Oil rogue ile legend bile olursun. Oynamaktan da keyif alıyormuşsun direk yap prepleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 23 Ağustos 2015; 11:09:24 >
  • Tesekkurler peki sence prep. ve 2. Blade furry icin nozdormu mu discheantliyim mi yoksa ilerde degerlenir mi ? Edvin van cleef gerekli midir ?

• Oil için Edwin kullanılıyor ama zorunlu değil.
  • Şu an en değerli zamanları nozdormunun artık daha ne kadar değerlenir sen düşün.
  • Blade furry için leg bozmana gerek yok zaten 100 dust. Bir şekilde toplarsın, fazla uzun sürmez. Edvin in varsa kesin koy desteye ama edvinsiz de rahatlıkla oil rogue oynanır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.