Şimdi Ara

Rogue Deckleriniz/Stratejileriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an için roguede metada tam anlamıyla tutunan bir deck yok rogue oynamakta kararlıysanız acele etmeyen miracle bitti malygosta pek oynanabilir değil gadgedzan nerfinden sonra o yüzden acele etmeyin yada başka bir classa yönlenin.
  • mech deck yapan arkadaşlarımız varmı ben yarım yamalak bişe yaptım ama priest gelirse sokıntı oluyor baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

mech deck yapan arkadaşlarımız varmı ben yarım yamalak bişe yaptım ama priest gelirse sokıntı oluyor baya.

Ben yaptımda hepsi common oldu zoo decklerde pek işe yarmıyordu bende mech'leri dust'ladım Başka Mech deck yapan arkadaşlar vardı başka onlarda durum ne bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her classta mech deck yaptım kendi çapımda her classa uyuyor bu kartlar Yanlız roguede daha az verim aldığımıda söyliyim.En çok druid ve magede verim alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 23 Aralık 2014; 19:46:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Her classta mech deck yaptım kendi çapımda her classa uyuyor bu kartlar Yanlız roguede daha az verim aldığımıda söyliyim.En çok druid ve magede verim alınıyor.

hunter için durum nedir peki ? ben kendi yaptığım beast deck i kullanıyorum. baya iyi gidiyor.

bide craft yaparken sağda büyük bi şişe var oradaki ne ona tıkladım başka bi sayfa çıktı common rare epic legendry felan diyordu tıkladım toz verdi. yanlış bie yapmadim dimi

• mustacix kullanıcısına yanıt
    Yok yapmadiniz fazla kartları toza çevirmiş oldunuz.Hunter içinde çok gerekli değil mechler hali hazırdaki undertakerly olan deck zaten hala çok etkili ama ben gibi fantezi yapyyorsanyz alynabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 24 Aralık 2014; 17:20:39 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    craft meselesini anlamadım.
    toz geldi ya beleşten o nedir ?
    Fazla ya da kullanmadiginiz kartlari toza çevirebilirsiniz.Farkli miktarda toz isteyen common, rare, epic ya da legendary kartlari da bu tozlar sayede craftlayabilirsiniz.Dikkatli olmaniz gereken konu ; rare kart karsiliginda 20 toz alırsıniz fakat rare kart craftlamak icin 100 toz gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Beleşten gelmedi örneğin packlerden çıkmış olan 3 tane knife juggler var 1 tanesini toza çevirdi.Bu bölüm otomatik fazla kartları toza çeviriyor.Legend olursa 2.yi toza çevirir diğer kartların 3. ve daha fazlasını otomatik toza çevirir.S.S.S konusunu bi inceleyin bu tip sorularınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 24 Aralık 2014; 17:20:00 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    işte aradığım cevap teşekkürler
  • Ana konuya yazdım cevap gelmedi,

http://www.hearthpwn.com/decks/148298-feydkins-iron-dummy
    Bu decki craftlamayı düşünüyorumda, kullanan veya görüşü olan var mı ? Enchance-o Mechano yerine Dr Boom koysam nasıl olur ? (Enchance-o Mechanom yok maalesef)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyderrath -- 5 Ocak 2015; 21:36:21 >
  • Mechano deckin kilit kartı bence zoo gibi düşün desteyi yerde fazlaca minyonun olacak mechano iyi bir sinerji yaratır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraLmaNia10 -- 6 Ocak 2015; 22:14:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, oyuna başlayalı çok olmadı; daha öncesinde de bir ccg tecrübem de yoktu. Hadi Diablo'ya ara verelim azıcık diye başladım. Şu an fena sarmış haldeyim..
    Keşke iş güçten daha fazla zaman kalsa..

İlk gözdem mage sonrası biraz kart birikince ramp druid denedim oldukça da keyif aldım. Ama son favorim Tesla adlı arkadaşın bulduğu Oil Rogue..
    Forumda rogue oynayan pek yok sanırım (leeroy nerf sonrası miracle bitince). Ama açıkçası mekanikleri ve comboları çok hoşuma gittiğinden kendime uygun bir deck arıyordum.. Control tarzı oynamayı ve açıkçası biraz kafa yorarak oynamayı seviyorum
    Dolayısıyla Oil Rogue süper geldi.. Üstelik ucuz sayılacak bir deste.. Oyunda genel olarak spell'lerle board'ı kontrol altında tutup; uygun kombinasyonu denkleyince silahımızı ve bir minionu (charge olursa süper olur) bufflayıp tek elde 14 - 20 arası vermeye çalışıyoruz. Buradaki hasar elinizdeki kartlara göre değişir tabi ki.

Örneğin (Dagger varken) Southsea deckhand + Prep. + Oil + Prep. + Oil + Deadly Poison + Deadly Poison ile 5 Manaya 11+8 vurup ardından blade furry ile bir 11 daha vurmak mümkün.. (Bana daha nasip olmadı)
    Bunu yapamasak da board kontrolü ile oyun yine bitirilebiliyor.

İlgilenenler için bir de link vereyim; burada değişik varyasyonları da anlatılmış:

Oil Rogue Anlatım (İngilizce)

Deneyenlerden hangi kart tercihlerini kullandıklarını dinlemek isterim..

EDIT: Bu deck rank/deck rehberi konusunda anlatılmış; yeni farkettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LarethIan -- 16 Mart 2015; 14:04:45 >

• İron sensei + Annoy o tron = oyun %80 sizde

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

İron sensei + Annoy o tron = oyun %80 sizde

control decklere karşı çok zayıf,paladin oynuyorum ben deckte 1x silence var.Genelde aynı turnde atıyolar sensei ile annoy-o-tronu yerde minionum oluyor kesinlikle.Trona silence atıp sensei öldürünce bütün tadı kaçıyor rakibin,tüm decki ona bağlı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

İron sensei + Annoy o tron = oyun %80 sizde

control decklere karşı çok zayıf,paladin oynuyorum ben deckte 1x silence var.Genelde aynı turnde atıyolar sensei ile annoy-o-tronu yerde minionum oluyor kesinlikle.Trona silence atıp sensei öldürünce bütün tadı kaçıyor rakibin,tüm decki ona bağlı zaten.

O durumda sorun çıkıyor , işte o da %20'lik kaybetme oranı .

• Thalnos yok elimde, Kobold ' un da aşağı kalır yanı yok gibi veya başka ne konulabilir Thalnos yerine?

Southsea Deckhand olmalı mı?
    Aynı şekilde Goblin Auto-Barber nasıl olur? veya bunun yerine Belcher düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Mart 2015; 20:40:42 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    thalnosun yerini dolduracak bir kart yok maalesef hocam hem card drawı hem de spell damage olduğu için bu kadar çok tercih ediliyor spell ağırlıklı decklerde zaten.
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Orası öyle hocam, kart çekmenin rahat olduğu preb+sprint bir deck' te, en azından kobold idare etmez mi, en azından thalnos' un yokluğunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Mart 2015; 22:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Orası öyle hocam, kart çekmenin rahat olduğu preb+sprint bir deck' te, en azından kobold idare etmez mi, en azından thalnos' un yokluğunda.

edebilir hocam oynayan gördüm ben,prep+sprint de olsa bir sürü kart çekme de olsa roguenin şuanki olayı splellerle oyunu tutup bitirebilecek kartları çekip rakibe beklenmedik damage vermek.Spell - draw - burst üçgeninde döndüğü için her extra draw önemli tabiki.Ama bence de thalnos yapmayın,bende bile yok daha shaman legendarylerini yapcam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.